|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri prenosnik?
27.9.2009 15:17:52   
luka jan
Nujno rabim kupit novega prenosnika, ker doma skoraj več ne pridem do računalnika če je mož doma, je pa problem v tem da ne vem kaj naj kupim.
Rabim ga predvsem zase, tako da mal RR prečekiram user posted image , pa še kak facebook, malo mi pride prav tudi v službi, pa še na podiplomca sem se vpisala.

Sem gledala mal cene na netu in so kar visoke, poleg tega pa se res veliko ne spoznam na razne tehnične karakteristike, zato mi vse tiste ki ga imate malo pomagajte glede modela, cene, zmogljivosti...

Aja, pa še to je važno da se lahko na net priklopim kjerkoli, ne samo doma.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri prenosnik?
27.9.2009 15:20:08   
Crystall
Meni so hp-ji zakon. Imam oba prenosnika hp-jeva user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri prenosnik?
27.9.2009 15:21:54   
Pika Zoja
Sony, Dell ali Apple


(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri prenosnik?
27.9.2009 15:27:16   
luka jan
IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

Sony, Dell ali Apple




Ta je tud men zakon, samo cena mi ni.user posted image

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri prenosnik?
27.9.2009 15:34:59   
Crystall
Applovi laptopi so daleč najlepši - sploh v beli barvi user posted image .

HPjevi so pa res bolj robustni, a so trpežni, enkratno delajo ... Sicer se ti pa splača pogledat akcije, ker ga lahko dobiš veliko ceneje. Poglej na mimovrste, enaa ... Pa primerjaj modele med seboj in značilnosti. Glede interneta je pa tako, da imaš doma lahko rutar in se po celi hiši sprehajaš z laptopom in ti bo internet delal, drugje pa se lahko priklopiš na internet, če imaš geslo do brezžičnega interneta (npr. na faxu, v kakšnem nobel kafiču, kjer imajo internetno povezavo...), drugače pa si moraš dokupiti nek instant internet oz. kakorkoli se že reče. Ne moreš kupiti laptopa, ki ima kar že povezavo na internet vsepovsod - vsaj da bi jz vedla ne. Pa pametno je vpraša za nasvet kakšnega računalničarja - meni to vse ureja moj bratranec, ki se res spozna na tehniko.

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri prenosnik?
27.9.2009 16:00:09   
Anonimen
Jaz imam pa Lenovo (za male pare), pa je čist ok. Baterija drži od Kranja do Lendave skupaj s postanki user posted image

(odgovor članu Crystall)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kateri prenosnik?
27.9.2009 16:11:43   
luka jan
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Jaz imam pa Lenovo (za male pare), pa je čist ok. Baterija drži od Kranja do Lendave skupaj s postanki user posted image

A veš da sem ga tudi jaz že gledala, sploh sedaj ko so ga pri Mobitelu pocenili na 199 eurov. Seveda je pogoj da vzamem paket internet neomejeno za 24 mesecev, kar pa bi mi tudi prišlo prav. Edino cena mi je mal nizka, ampak če praviš da si zadovoljna, potem super. Ponavadi so pri prenosnikih največji problem baterije, zato sem mal skeptična.
A si ga ti tud pri Mobitelu vzela, al v prosti prodaji?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri prenosnik?
27.9.2009 16:19:23   
Anonimen
meni so ga naši sistemci izvohal user posted image  imam pa model 3000 N200 user posted image

(odgovor članu luka jan)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kateri prenosnik?
27.9.2009 16:43:08   
luka jan
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

meni so ga naši sistemci izvohal user posted image  imam pa model 3000 N200 user posted image


Kaj veliko mi te oznake ne pomenijo, sem pa našla da dobim za 199 eurov TALE prenosnik, samo tud tu si ne morem velik pomagat. Če se katera malo bolj spozna, naj mi prosim malo pomaga, plis.

< Sporočilo je popravil luka jan -- 27.9.2009 16:45:54 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kateri prenosnik?
27.9.2009 18:26:51   
naja17
http://www.mimovrste.com/artikel/2750168938/prenosnik-hp-compaq-610-2ghz-nx550ea-hp-torba

?

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kateri prenosnik?
28.9.2009 12:30:50   
Ribica **
Jaz bi izbrala Dell. HP-ji mi niso vsec user posted image  Samo jaz pac poleg kvalitete gledam se na to, da mi mora biti stvar vsec user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kateri prenosnik?
28.9.2009 21:37:50   
barika
Hofer ima večkrat super ponudbo, ampak je treba pazit, da ni celeron.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kateri prenosnik?
29.9.2009 9:23:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

meni so ga naši sistemci izvohal user posted image  imam pa model 3000 N200 user posted image


Kaj veliko mi te oznake ne pomenijo, sem pa našla da dobim za 199 eurov TALE prenosnik, samo tud tu si ne morem velik pomagat. Če se katera malo bolj spozna, naj mi prosim malo pomaga, plis.


mal premisli, zakaj ga rabiš. mi ga imamo za "drugi" računalnik in je v uporabi le, če je stacionarni zaseden user posted image  in zato ne rabim nekega hudo dragega prenosnika (za izgled mi pa dol visi). pa itak je doma vedno priklopljen na kabel.

(odgovor članu luka jan)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kateri prenosnik?
29.9.2009 9:36:15   
luka jan
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

meni so ga naši sistemci izvohal user posted image  imam pa model 3000 N200 user posted image


Kaj veliko mi te oznake ne pomenijo, sem pa našla da dobim za 199 eurov TALE prenosnik, samo tud tu si ne morem velik pomagat. Če se katera malo bolj spozna, naj mi prosim malo pomaga, plis.


mal premisli, zakaj ga rabiš. mi ga imamo za "drugi" računalnik in je v uporabi le, če je stacionarni zaseden user posted image  in zato ne rabim nekega hudo dragega prenosnika (za izgled mi pa dol visi). pa itak je doma vedno priklopljen na kabel.


Ja, imaš prav. Jaz ga načeloma rabim tu in tam, malo na terenu v službi, predvsem pa popoldan doma. Ponavadi je tako, da mi ali mož zasede stacionarnega ali pa se vrtijo risanke.user posted image
Tudi meni izgled ni tako zelo pomemben, sem pa šla Lenova pogledat v Mobitelovo trgovino v živo in moram reč da mi je tako na prvo žogo kar simpatičen. Ni nek trendovski model, a izgleda lepo. Najbolj od vsega mi je pa všeč cena, ker za 199 eurov res nikjer ne dobim nič kaj podobnega.
Malo še počakam, da se mi stanje na računu malo popravi, potem pa grem res v akcijo.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kateri prenosnik?
29.9.2009 10:11:18   
mateyka
jaz mam toshibo in mi je super. in to eno poceni, ker mamo tudi stacionarca. je bla tam okoli 550 eurov in ima 2 leti garancije. jaz sem jo kupila pri mlacomu, ker imam servis 50m stran user posted image
mislim, da moraš imet vsaj 2 leti garancije, če je nima, jo doplačaj da bo 2. lahko tudi 3leta. manj pa ne. garancija se mi zdi pomembna, ker je brez veze ful servise plačevat za laptope (če se kaj pokvari), ker je kar drago.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kateri prenosnik?
29.9.2009 18:14:48   
punci
jz mam prenosnik HP in tudi ko ga bom menjala bom ostala zvesta tej znamki.  Mam ga že slabi 2 leti, dela brez problemov vse kot urca. Vem pa da so Toshibini tut zelo vredo samo so pa tut kr dragi.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kateri prenosnik?
2.10.2009 0:16:28   
sanja nk.
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan

Nujno rabim kupit novega prenosnika, ker doma skoraj več ne pridem do računalnika če je mož doma, je pa problem v tem da ne vem kaj naj kupim.
Rabim ga predvsem zase, tako da mal RR prečekiram user posted image , pa še kak facebook, malo mi pride prav tudi v službi, pa še na podiplomca sem se vpisala.

Sem gledala mal cene na netu in so kar visoke, poleg tega pa se res veliko ne spoznam na razne tehnične karakteristike, zato mi vse tiste ki ga imate malo pomagajte glede modela, cene, zmogljivosti...

Aja, pa še to je važno da se lahko na net priklopim kjerkoli, ne samo doma.



No bom jaz tako rekla, čeprav nisem brala ostalih....doma in za služene namene uporabljamo Dell, ki je super zadevica, samo ubistvu plačaš samo znamko, ker notri ni nič posebnega, prav tako ne izgled
Potem je tukaj Hp, je kar cenovno dostopen, samo pri nas dobiš samo zastarele škatle, Hp moraš kupiti čez mejo, so popolnoma nekaj drugega, Lenovo je "jajc"
Apple so pa men tako "gejasti"...čudni, kot da jih polno stvari manjka, so pa v vseh velikostih pa apple ma dobre software, zdaj smo odkrili da so pa ubistvu najboljši  Asus, ki so super oblike, so kr cenovno ugodni, so kot Dell samo so cenejši, zelo dobre karateristike, oblike, kakovost izdelave, tako da priporočam Asus
lp

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kateri prenosnik?
2.10.2009 6:26:49   
Anonimen
na katerem področju je pa Lenovo "jajc"? user posted image

(odgovor članu sanja nk.)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kateri prenosnik?
2.10.2009 8:28:07   
KT
Boga natasa77, se je pa razpištolila sanja nk, ane user posted image

sanja mislim, da za namene, ki jih je opisala luka jan je lenovo bingo. Če se bo računalnik uporabljal za namene, ki jih je naštela potem ne vidim razloga zakaj bi morala plačati več kot 300 - 400 EUR za računalnik. Jan luka raje si še kaj privošči zraven, kot pa da zapraviš "čisto preveč za prenosnik".

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kateri prenosnik?
2.10.2009 8:30:57   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu KT)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kateri prenosnik?
2.10.2009 9:48:35   
luka jan
IZVIRNO SPOROČILO: KT

Boga natasa77, se je pa razpištolila sanja nk, ane user posted image

sanja mislim, da za namene, ki jih je opisala luka jan je lenovo bingo. Če se bo računalnik uporabljal za namene, ki jih je naštela potem ne vidim razloga zakaj bi morala plačati več kot 300 - 400 EUR za računalnik. Jan luka raje si še kaj privošči zraven, kot pa da zapraviš "čisto preveč za prenosnik".


Evo, sem upoštevala tvoje mnenje in si kupila Lenova in zaenkrat sem čist navdušena.user posted image
Sicer ga imam trenutno parkiranega na pisalni mizi, priključenega kar na elektriko, povezana preko WiFi-ja in moram rečt da zadeva kar solidno delo. Mogoče je res malo težji, a to me niti ne moti.
Sem plačala celih 199 eurov, za razliko pa sem že rezervirala Čateške  toplice naslednji teden.user posted image user posted image
Hvala vsem za nasvete.

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kateri prenosnik?
2.10.2009 20:01:21   
KT
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kateri prenosnik?
3.10.2009 22:31:42   
sanja nk.
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: KT

Boga natasa77, se je pa razpištolila sanja nk, ane user posted image

sanja mislim, da za namene, ki jih je opisala luka jan je lenovo bingo. Če se bo računalnik uporabljal za namene, ki jih je naštela potem ne vidim razloga zakaj bi morala plačati več kot 300 - 400 EUR za računalnik. Jan luka raje si še kaj privošči zraven, kot pa da zapraviš "čisto preveč za prenosnik".


Evo, sem upoštevala tvoje mnenje in si kupila Lenova in zaenkrat sem čist navdušena.user posted image
Sicer ga imam trenutno parkiranega na pisalni mizi, priključenega kar na elektriko, povezana preko WiFi-ja in moram rečt da zadeva kar solidno delo. Mogoče je res malo težji, a to me niti ne moti.
Sem plačala celih 199 eurov, za razliko pa sem že rezervirala Čateške  toplice naslednji teden.user posted image user posted image
Hvala vsem za nasvete.





Samo da si ti srečna user posted image .....pa Nataša77 raje ne bom govorila podrobnosti, da koga ki se razveseli Lenovo ne spravim v slabo voljo...

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kateri prenosnik?
3.10.2009 22:40:23   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

Samo da si ti srečna user posted image .....pa Nataša77 raje ne bom govorila podrobnosti, da koga ki se razveseli Lenovo ne spravim v slabo voljo...


in ti se ful sekiraš, ker bo nekdo slabe volje user posted image mene resno zanima. prav zato, ker imam tud jaz Lenovo, da se vem pripravit na morebitne težave

(odgovor članu sanja nk.)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?