|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri sirup za kašelj?
6.6.2006 14:53:34   
kati*
Smo staknili prvi prehlad in sprašujem za vaše izkušnje glede sirupa za kašelj in morda tudi kaj za nos. Prehlad traja že tri dni, najprej je bil bogi nosek, ki je danes boljši. Ponoči je začel kašljat. Kašelj je suh in zelo "raskav" - ne najdem primernejšega izraza user posted image . Kaj naj mu dam, da bi ublažila kašelj. Temperature pa nima.
Pa kaj dajete za jesti otroku, ko je bolan - midva se praktično le še dojiva odkar je prehlajen, je le kurjo juhico in pije kamilični čaj.

_____________________________

lp, K
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri sirup za kašelj?
6.6.2006 15:04:06   
L & L
Glede sirupa ne vem nič ker k sreči še nismo nikol kašljal (trkam na les). Kar se pa tiče kamelic pa baje niso priporočljive med prehladom ker baje nase vežejo "smrkel" in to ni dobro ker ga je skos več ne manj.
Naj rajši pije šiplov čaj, kateri ima veliko c vitamina.
Upam da sem ti kaj pomagala.
Lp

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu kati*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri sirup za kašelj?
6.6.2006 15:06:34   
L & L
Šipkov ne šiplovuser posted image

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri sirup za kašelj?
6.6.2006 15:14:49   
kati*
L&L mu dajem kamilični, ker ga rad pije, pa tud smrkanje je boljše, tako da ne vem kako je z omenjeno teorijo user posted image

_____________________________

lp, K

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri sirup za kašelj?
6.6.2006 15:15:49   
Anonimen
MI imamo tega:

http://www.farmedica.si/si/zdravilabrezrecepta/prospansirup.html#


Prospan sirupuser posted image

(odgovor članu L & L)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri sirup za kašelj?
6.6.2006 15:23:07   
L & L
Ne vem tako sem jaz slišala, rekla mi je pa od brata žena, njej je pa pediatrinja.
Važno da je nosek boljš.

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kateri sirup za kašelj?
6.6.2006 15:35:03   
Mojca P.
Skrbi za nosek..cisti ga z fiziolosko in pumpico, ker kasljajo predvsem zato, ker gre vse v grlo, kar bi mogli pihnit v robcekuser posted image .
Za sirup pa vprasaj v lekarni. Opisi kaslelj in starost otroka pa ti bodo priporocili. Mi smo imeli ze Prospan in slezov sirup, pa nam je slednji boljsi (za suh kaslej). Poskrbi tudi za vlazen zrak v sobi, kjer spi, lahko uporabis tudi kaksno etericno olje za zrak z vonjem mentola, mete, evkaliptusa.
To o kamlicnem caju tudi jaz se nisme slisala, dobis pa v lekarni tudi caj proti kaslju (ne vem imena, vem pa da vsebuje timijan)..vsekakor pa poskrbi,da bo dosti popil (kakrsnekoli tekocine)
Vec pa ne mores!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri sirup za kašelj?
6.6.2006 15:37:24   
maks
Tako ot nina-nana; se pravi Prospan ali pa od Mariborskih lekarn slezov sirup za kašelj, izvoli še link:  http://www.mb-lekarne.si/index.php3?p=izdelki_slezov_sirup

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kateri sirup za kašelj?
6.6.2006 17:44:31   
nynna
Mi smo tudi spet začeli s kašljem in naši najbolj pomagajo sinecod kapljice. V 2-3 dneh začne že izkšljevati pol je pa hitro dobro.

(odgovor članu kati*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kateri sirup za kašelj?
6.6.2006 21:15:13   
tina21
Mi smo zelo zadovoljni s sirupom Panatus. Primeren je za otroke od šestega meseca dalje.Zvecer smo mu ga dali pol ure pred spanjem in lepo prespali celo noc, medtem ko smo prejšnjo noc kašljali tudi po eno uro skupaj. Probali smo tudi slezov in trpotčev sirup vendar nam ni bistveno pomagal.

Upam da kmalu ozdravite.

(odgovor članu kati*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kateri sirup za kašelj?
6.6.2006 21:46:44   
tulip
Prospan sirup za izkašljevanje, topel šipkov /drugi čaj, saj tako mehčaš sluz.
Za noseka pa vedno...dobra...stara fiziološka raztopina!user posted image

(odgovor članu kati*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?