|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri test nosečnosti?
18.12.2013 12:27:15   
Anonimen
Kateri test vam je najprej pokazal user posted image user posted image ? Prosim vse ki imate izkušnje s testi, kateremu najbolj zaupate?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri test nosečnosti?
18.12.2013 12:28:25   
Tippi
CB je najbolj ziher. niso pa tud ostali 'trakci' zanemarljivi. vsi so ok. če si noseča, bo katerikoli ob pravem času pokazal pozitivno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri test nosečnosti?
18.12.2013 13:32:13   
Anonimen
CB digital je men bil edini ziher!:)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri test nosečnosti?
18.12.2013 18:57:00   
Anonimen
ja CB je vsem bolj zanesljiv,ker ga non stop reklamirajo in mislijo da je najboljši user posted image
najbolj občutljiv je tist baby check ali kaj je že v glavnem dva sta v paketu kupita se v DM

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri test nosečnosti?
18.12.2013 21:44:56   
SU
Jaz sem pri obeh nosečnostih uporabila CB. user posted image mi je pokazal že pred izostankom M. Pač... pozitivne izkušnje s CB. Ne vem, če je to samo "reklama"-jaz je sploh še nisem zasledila. Sem pa zasledila kar nekaj zadovoljnih uporabnic. JE pa res--če si srečka nosečka, bo vsak test pokazal user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri test nosečnosti?
19.12.2013 6:21:44   
Anonimen
vedno sem uporabila first sign in vedno mi je prav pokazalo. tudi par dni pred izostankom M. CB ni nič bolj zanesljiv kot drugi. samo pošteno in ornk je reklamiran. isti šmorn. tako kot je rekla moja predhodnica, če si noseča, ti bo vsak test pokazal pozitivno.

(odgovor članu SU)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kateri test nosečnosti?
20.12.2013 17:47:48   
Anonimen
meni frst sing pokazal lažno pozitivno, tako da mu ne zaupam več.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
20.12.2013 18:26:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kateri test nosečnosti?
20.12.2013 21:48:39   
Anonimen
Zjutraj sem naredila baby check, ki je pokazal res rahlo user posted image , zv. sem test ponovila in ni bilo druge črtice. Vem da je mogoče še kakšen dan prehitro za test, a sem čisto neučakana. Je imela katera isto ? In je bila nosečka ali ne?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kateri test nosečnosti?
23.12.2013 19:10:19   
hmm...
Najbolj zanesljivo je po izostanku menstruacije, ker se takrat jajčece že ugnezdi. Pred tem je lahko lažno, ali pa ne. Čisto odvisno od vsake posameznice in ravni HCG-ja.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kateri test nosečnosti?
25.2.2020 9:19:24   
Lelly28 RR
digitalni ClearBlue mi je najbolj všeč, ker mi je pokazal še koliko tednov je od zanositve.

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kateri test nosečnosti?
3.3.2020 1:24:18   
MacB
Tudi midva sva imela CB, a je bil navaden.

(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Sanje o nosečnosti so pozitivne
Se je tudi vam kdaj sanjalo, da ste noseči? Pomenijo te sanje, da si želite otroka oziroma še enega otroka? Preverite, k...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?