|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri test nosečnosti priporočate
2.7.2014 19:20:06   
vrtnica88
Lepo pozdrav kar mi menstruacija zamuja nekaj dni bi rada naredila test nosečnosti in me zanima katerega priporočate? Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri test nosečnosti priporočate
2.7.2014 19:28:21   
chocolatecake
Katerikoli samo Clearblue ne, z njim imam res slabe izkušnje. Jaz navadno uprabljam First Sign, je cenovno res ugoden in me do zdaj še ni pustil na cedilu. Za razliko od Clearbluja, ki mi je dvakrat pokazal lažni plus.

(odgovor članu vrtnica88)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri test nosečnosti priporočate
2.7.2014 19:32:39   
vrtnica88
Kje ste pa kupili test v lekarni ali kej drugje?

< Sporočilo je popravil vrtnica88 -- 2.7.2014 19:33:09 >

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri test nosečnosti priporočate
3.7.2014 7:27:47   
chocolatecake
Obakrat v lekarni Clear Blue. First sign pa vedno kupim v DM.

(odgovor članu vrtnica88)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri test nosečnosti priporočate
21.9.2018 20:22:26   
Lelly28 RR
Jaz sem imela ClearBlue z indikatorjem tednov iz DM in je pokazal točno tako kakor mora.

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri test nosečnosti priporočate
5.11.2018 19:27:45   
Jessii
Zdravo punce.. Zanima me nekaj z partnerjev si zeliva 2.otroka in delava na tem.. Zadnjo M sem imela 24.9. In zdaj mi zamuja naredila sem 3 testa ki sta pokazala negativno. Zdaj me pa zanima danes sem naredla test first sign duo ki mi je pokazal zelo rahlo crtico. Ali se meni ze mesa ali sploh ne kaze crtice druge? Prosim za pomoc. 
Hvala vnaprej.
Ps..slika je spodajuser posted image

(odgovor članu vrtnica88)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kateri test nosečnosti priporočate
5.11.2018 20:33:49   
Lillyy
Jaz mislim da je pozitivno, tako da čestitke! Najbrž še nimaš toliko hormona in je zato bolj medla. Jutri po Clear Blue, je bolj zanesljiv kot FS in še tedne ti bo pokazalo 😀

(odgovor članu Jessii)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri test nosečnosti priporočate
5.11.2018 20:47:35   
Jessii
Iz tvojih ust v božja ušesa.. Jutri zjutraj bom naredila se en test upam da se bo boljse crtica videla. Hvala za pomoc in za cestitke upam da bo 😊

(odgovor članu Lillyy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?