|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katero folno kisilno uporabljate?
13.3.2012 17:59:48   
Anonimen
Katero folno kislino uporabljate?
Kako ste zadovoljne?

Jaz sem uporabljala že Tifol, Femibion(z in brez joda), Elevit, Neovin.
Najbolj sem zadovoljna z Fembion/brez joda, sem pa opazila, da me napihne, na prazen želodec mi je slabo.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katero folno kisilno uporabljate?
13.3.2012 18:05:22   
kajajaka
Zakaj pa uporabljaš toliko različnih? user posted image

Jaz sem imela Tifol, drugih dodatkov (vitaminov, mineralov) nisem jemala, ker sem imal kri vedno ok in se mi ni zdelo potrebno.
V prvi nosečnosti sem jemala Elevit.
Obakrat le do konca 3 meseca nosečnosti in prej kakšna 2 meseca pred zanositvijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katero folno kisilno uporabljate?
13.3.2012 18:42:54   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka
Zakaj pa uporabljaš toliko različnih? user posted image



Tifol- pojedla eno škatljico- potem sem raje kupila druge tabletke z več vitamini
Femibion- sem zadovoljna- edine imejo metafolin, aktivno obliko folne kisline
Elevit- so mi prevelike, po njih mi je bilo slabo
Neovin- kupila sem jih, ker so bile v akciji

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katero folno kisilno uporabljate?
13.3.2012 19:26:57   
LittleSun
Jaz že eno leto tifol user posted image user posted image vitaminov ne rabim, pojem veliko sadja in zelenjave, edino omega 3 še jem.

< Sporočilo je popravil LittleSun -- 13.3.2012 19:27:13 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katero folno kisilno uporabljate?
14.3.2012 16:36:36   
daisyb
jaz sem v prvi nosecnosti jemala elevit in sem bla zelo zadovoljna. zdaj pa sem na nutrilite daily.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katero folno kisilno uporabljate?
15.3.2012 9:19:02   
*Aura
Jaz tudi uporabljam Tifol že leto in pol in čakam, čakam na ta magični plusekuser posted image ....
Ostalih nisem poslušala nikoli, pri temu pa nimam nobenih stranskih učinkov,...vsaj jih ne vidim ne občutim.....

lp

(odgovor članu daisyb)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katero folno kisilno uporabljate?
15.3.2012 9:54:02   
Sa.je
jaz sem začela jemati Tifol marca lansko leto - približno 2 meseca preden sva začela delati na user posted image , ko sem avgusta zanosila sem zamenjala in sem jemala Elevit, sedaj po splavu in, ko spet delava na user posted image pa spet jemljem Tifol.

(odgovor članu *Aura)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Katero folno kisilno uporabljate?
15.3.2012 11:30:59   
lotkla
Jaz tudi Tifol, od novembra. Na + pa še čakamo.
Tudi v prvi nosečnosti sem ga jemala do konca tretjega meseca.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Katero folno kisilno uporabljate?
15.3.2012 11:31:38   
čiba
Tifol.

(odgovor članu lotkla)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Katero folno kisilno uporabljate?
15.3.2012 13:16:18   
tiky
Jem Tifol. Ampak po 1 letu pa še nekaj mesecev se mi ga že zdi brez veze jemat. Ali ga je pametno tako dolgo jemat, ko čakaš na user posted image ?

(odgovor članu čiba)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Katero folno kisilno uporabljate?
15.3.2012 13:19:38   
Katy78
Jaz sem ca. 3 mesece pred načrtovano nosečnostjo jemala Tifol, in sicer do 3. meseca, potem pa mi je G rekel, da naj preidem na kakšen drug pripravek, v 1. n. sem jemala Elevit, tokrat pa Centrum Materna, čeprav, kolikor berem pri Pušenjaku, sploh ni potrebe po teh dodatkih po 3. mesecu.

(odgovor članu tiky)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Katero folno kisilno uporabljate?
15.3.2012 13:21:54   
olimia
elevit - kakšen mesec pred zanositvijo in potem vse do 6. meseca nosečnosti in takoj po porodu spet, ko sem dojila. Sem pa mogla vzet tableto na poln želodec, ker mi je bilo v nasprotnem primeru slabo

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Katero folno kisilno uporabljate?
31.3.2012 15:07:44   
Spranka
sem imela elevit pa mi je povzrocal zaprtost tko da zdej imam fembion

(odgovor članu olimia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Katero folno kisilno uporabljate?
31.3.2012 15:30:30   
kimica86
Jaz sem jemala od 3 tedna po zanositvi Elevit in pila vse do poroda..

(odgovor članu Spranka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Katero folno kisilno uporabljate?
2.4.2012 8:13:31   
Matejkaa
Jst jemljem tudi Tifol in sem zlo zadovolna. :)

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Katero folno kisilno uporabljate?
2.4.2012 11:12:57   
Anonimen
Jaz sem jemala FidiVit Mami. Mi je bilo fajn, ker so zraven še raznorazni vitamini in minerlali, ker poleti je fajn, ko sta sveže sadje in zelenjava vedno na voljo in pri roki, pozimi je pa malo težje ... in tudi sadje in zelenjava v trgovini, ki je že napol zrela potrgana in hranjena v hladilnicah itd. nima toliko vitaminov v sebi, da bi zagotovili dnevno potrebo.
Sem zadnjič enkrat brala, da imata danes sadje zelenjava zaradi te masovne in hitre proizvodnje že tako nizko vsebnost vitaminov in mineralov, da bi morali za to da bi enake količine teh zadev dobili v telo, pojest 10x več sadja in zelenjave (če ne celo večkrat) kot pred 100 leti.

(odgovor članu Matejkaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Katero folno kisilno uporabljate?
15.4.2012 10:24:11   
Anonimen
glede folne kisline imam eno vprašanje; ta mesec sem prenehala s hormonsko kontracepcijo (to bil obroček Nuvaring), Tifol imam pripravljen v predalu zato me zanima, kdaj ga je smiselno pričet jemat... že kar sedaj ali se počaka kak mesec? ima katera kake izkušnje s tem?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Katero folno kisilno uporabljate?
16.4.2012 18:34:48   
buubikaa
Elevit. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Katero folno kisilno uporabljate?
17.4.2012 9:11:57   
3x mami
nobene. sem pazila, da jem ustrezno hrano.

(odgovor članu buubikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Katero folno kisilno uporabljate?
30.5.2012 12:39:57   
equa
Tifol že nekje 4 mesece, sem pa zdaj tudi na terapiji z klomifenom, ker nimam svojih ovulacij, tako da upamo da se nam kmalu pokaže plus.

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Katero folno kisilno uporabljate?
30.5.2012 14:03:11   
db
femibion 2,ker ima zraven omega 3 maščobe,začela pa sem ga jemati približno 1 mesec pred punkcijo in ga še zdej jem sem pa v 7 tednu,zraven pa jem tudi kapsule matični mleček

(odgovor članu equa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Katero folno kisilno uporabljate?
30.5.2012 14:13:42   
sandra74
V prvi nosečnosti sem jedla Tifol, sedaj pa ko načrtujem pa NUTRILITE železo in folna kislina (Iron Folic Plus)... jih pa dobro prrenašam kljub temu ,da jih jem na prazen želodec...user posted image

(odgovor članu db)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Katero folno kisilno uporabljate?
30.5.2012 23:52:27   
Anonimen
Začela pred par dnevi - Femibion 1 z jodom (in Ribamed Omega 3 kapsule). Vzamem med kosilom, (v navodilu piše, da naj bi vzela med glavnim obrokom, če je le možno). Mi ne povzroča nobenih težav (prebava, slabost, spahovanje zaradi omega 3 kapsul). Zraven pa vsak dan pojem še vsaj 1 pomarančo (1 pomaranča vsebuje ca. 55ug folne kisline).

(odgovor članu sandra74)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Katero folno kisilno uporabljate?
31.5.2012 7:04:49   
Tippi
Jaz jemljem Femibion 1 in mi je na trenutke slabo. Slabost traja mogoče minutko, dve (do 10x) in potem mine. In še to uglavnem dopoldne, popoldne sem ok.

Malo sem brskala o stranskih učinkih teh folnih kislin, pa se še kar lovim. Namreč, nikjer konkretno ne najdem stranskih učinkov (razen tistih, ki jih uporabnice poznajo iz lastnih izkušenj, slabost, napihnjenost, ipd.), niti v škatlici tablet niso priloženi. Mogoče katera pozna kakšen link, kjer si lahko mal več preberem? Lahko je tudi v angleščini.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Katero folno kisilno uporabljate?
31.5.2012 9:55:55   
Shana86
Tudi jaz jem Femibion 1 brez joda, vzamem med kosilom in mi ni nikoli slabo.

Folna kislina je vitamin, ki se ob preveliki vsebnosti sam izloči iz telesa. Torej če poješ eno tableto na dan (kot piše v navodilih) ne more biti absolutno nič škodljivih stranskih učinkov. Pomoje plusi (manjša pojavnost spine bifide) prevladajo nad možnostjo napihnjenosti... Poskusi vzeti tableto med glavnim obrokom, kot piše, in ti mogoče ne bo slabo.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?