|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katero igralno konzolo za otroka in družino?
25.10.2009 19:24:01   
cuban
Zdravo. Katero igralno konzolo bi raje kupili za darilo starejšemu otroku in njihovi družini.

Nintendo WII
Nintendo DS
Sony PSP

Anketa: http://www.surveymonkey.com/s.aspx?sm=IO_2fb21qFkC_2f2IUuJKI819g_3d_3d

Hvala. :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katero igralno konzolo za otroka in družino?
26.10.2009 8:32:27   
Urko15
Nobeno, raje kakšno družinsko igro, kot so npr. otok Katana, Scrabble...

_____________________________

Naj živi...

(odgovor članu cuban)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katero igralno konzolo za otroka in družino?
26.10.2009 9:14:48   
cuban
A do uporabe računalnika si tudi strog/a? :)

< Sporočilo je popravil cuban -- 26.10.2009 9:15:55 >

(odgovor članu Urko15)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katero igralno konzolo za otroka in družino?
26.10.2009 9:26:29   
Urko15
Še nimam težav s tem. Starejša hodi v drugi razred in ji še na misel ne pride uporaba računalnika za kaj drugega kot pisanje in risanje. Sicer pa živimo na vasi, kjer je dostop do Interneta mogoč le preko Mobitel-a pa še tam je signal le 200kb/s.

_____________________________

Naj živi...

(odgovor članu cuban)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katero igralno konzolo za otroka in družino?
26.10.2009 9:28:49   
cuban
Meni se zdi uporaba računalnika in znanje uporabe le tega kar pomembno (vem, da ni isto kot konzole, samo omenjam). Hitro se učiš angleščine, računalniško pismen rataš, ipd... otroci pa se hitro učijo.

(odgovor članu Urko15)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katero igralno konzolo za otroka in družino?
26.10.2009 9:33:25   
Urko15
Se popolnom strinjam, hotel sem samo povedati, da se mi zdi zguba časa uporabljati računalnik za igrice, ko je dovolj drugih stvari s katerimi se družina lahko zamoti oziroma preživi prijetne trenutke skupaj.

_____________________________

Naj živi...

(odgovor članu cuban)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katero igralno konzolo za otroka in družino?
26.10.2009 12:11:14   
GB

jest ti predlagam Wii sport . Vsi clani lahko igrajo pa se super igre so user posted image user posted image

_____________________________

Sveti Angel varuh moj,Bodi vedno Ti z menoj, noc in dan mi stoj ob strani vsega hudega me brani . Prav prisrcno prosim Te, varuj me in vodi me

(odgovor članu Urko15)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Katero igralno konzolo za otroka in družino?
26.10.2009 14:33:50   
spelaz
Mi imamo WII in je lahko prav fina igra za vso družino.

Pač je tehnologija šla naprej, zakja bi se ji upirali, če se lahko imamo prav fajn in smo skupaj. Pa še migamo :-) ob wiiju.

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Katero igralno konzolo za otroka in družino?
26.10.2009 15:58:29   
Olivija
Mi imamo WII in smo prav zadovoljni.

Mini golf igra tudi naša 4-letnica. Hannah Montana je pa bolj za našo ta veliko.

Je pa tako, da je to res družinska zadeva in zelo primerno za dolge zimske večere.

(odgovor članu cuban)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Katero igralno konzolo za otroka in družino?
2.12.2009 14:38:40   
Jablana
tudi jaz sem bila najprej malo zadržana do te igre. ampak je mož navijal zanjo in smo jo kupili. se strinjam, da je zabavna popestritev dolgih zimskih večerov in še razgibaš se zraven, čeprav prave rekreacije v naravi pač ne odtehta.
ima morda kdo izkušnje z wii fit?

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Katero igralno konzolo za otroka in družino?
2.12.2009 14:44:23   
rija
torej....
moj mali navija za nintendo DS....vendar se mi zdi 150 eur preveč za nekaj, kar mu bo vsaj 5x na teden padlo na tla in bo verjetno fuč po enem mesecu...

iz enakih razlogov ne bomo kupili wii-jauser posted image


bo pa božiček prinesel wi-wi, nekaj podobnega kot wii....ampak za celih 30 euruser posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu cuban)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Katero igralno konzolo za otroka in družino?
2.12.2009 14:48:52   
krfjolca
Jaz bi tudi wii. Sem ga hotla letos, pa mi ne bo zneslo, zato bo verjetno drugo leto.

Rija, o čem ti to? Kaj je wiwi?

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Katero igralno konzolo za otroka in družino?
2.12.2009 14:51:05   
Anonimen
ja, rija....wiwi?????

(odgovor članu krfjolca)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Katero igralno konzolo za otroka in družino?
3.12.2009 10:24:30   
Jablana
če, recimo, odmislimo ceno, je to igrača in zabava za celo družino. kolikor sem zasledila so na voljo tudi bolj miselne igre, telovadba ... skratka, vse za vse. user posted image
lahko kupiš rabljeno konzolo, verjetno se da dobit tudi piratske verzije iger - in prideš malo ceneje skozi.
zdaj ima eno akcijo tudi siol - wii in tv in ne vem še kaj. ampak kaj ko je samo za nove naročnike. user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Katero igralno konzolo za otroka in družino?
3.12.2009 15:03:31   
krfjolca
To sem videla, Jablana, me je že malo mikalo, da skenslam ta T2, ki ga itak skoz ven meče in se prijavim na Siol ...
Tale Wii me pa res vedno bolj mika. Se mi zdi ful bolj družabna zadeva kot pa večerno gledanje TVja. Bom vseeno pisala Božičku za tole ... user posted image

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Jablana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Katero igralno konzolo za otroka in družino?
3.12.2009 15:09:14   
Anonimen
Jaz sem ful proti temu (kot tudi proti računalniškim igricam) ... samo pa z mojim malo razmišljava o Play Station-u, ker se zanj dobijo take fine karaoke ... ima prijatelj in je bilo že par večerov blazno zanimivih zaradi tega ... da ne govorim kolko smo se narežali našim pevskim (ne)talentom user posted image . Druge igrice me ne zanimajo ... imajo pri sosedih Wii-a pa smo parkrat to igrali, pa saj je zanimivo ... pa pri boksu se fino prepotiš, samo vsaj jaz bi se zelo hitro tega naveličala ... pet se pa nikoli ne naveličam user posted image .

(odgovor članu krfjolca)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Katero igralno konzolo za otroka in družino?
4.12.2009 9:47:23   
Jablana
res najdeš sigurno kakšno igro za vsakega družinskega člana.
šport, potem dokupiš ploščo fit in lahko ti telovadiš (joga, pilates), nekaj streljanja (čeprav pri nas jih nimamo), kakšne miselne igre, ven bodo dali sobno kolo (kar je meni malo mimo, ampak ok), igraš lahko kitaro, potem neke "igre" samo za ženske, kakšne smešne (briješ ovce, vrtiš hulahop)... user posted image
nekaj filmčkov:
http://www.youtube.com/watch?v=_SXNAtwYMBw
http://www.youtube.com/watch?v=gxPiZT_n0sg
slabo je edino to, da moraš kar nekaj stvari dokupit in niso poceni.
že če dobiš konzolo in nekaj pripadajočih iger zraven po tisti ceni pri siolu, je super. (mislim, da nova stane 250 dolarjev) potem za razliko kupiš še kakšno igro. user posted image
mi bi se sigurno odločili za to, če ne bi že imeli siola. user posted image

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Katero igralno konzolo za otroka in družino?
4.12.2009 9:52:17   
Jablana
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Jaz sem ful proti temu (kot tudi proti računalniškim igricam) ... samo pa z mojim malo razmišljava o Play Station-u, ker se zanj dobijo take fine karaoke ... ima prijatelj in je bilo že par večerov blazno zanimivih zaradi tega ... da ne govorim kolko smo se narežali našim pevskim (ne)talentom user posted image . Druge igrice me ne zanimajo ... imajo pri sosedih Wii-a pa smo parkrat to igrali, pa saj je zanimivo ... pa pri boksu se fino prepotiš, samo vsaj jaz bi se zelo hitro tega naveličala ... pet se pa nikoli ne naveličam user posted image .

pri wii imaš guitar hero - lahko ti poješ in tvoj dragi igra kitaro. user posted image
za ps3 je res več iger na razpolago in še boljšo grafiko imajo.
stvar odločitve torej. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Katero igralno konzolo za otroka in družino?
4.12.2009 21:54:57   
Anonimen
Mene tudi zanima kaj je to wi-wi? Sicer mu pa wii ne more pasti na tla, ker ima v rokah itak samo daljincek pa se ta je privezan na roko in oblozen z gumo. No, ne vem koliko imas starega otroka, jaz pa svojih se nimam zato nocem biti pametna. Je pa res, da so pri nama na wii igrali tudi 3 letniki ampak s pomocjo starsev, ker sploh niso znali drzati tako, da bi senzor lovil signal daljinca.

Torej, za vecje otroke bi jaz definitivno priporocala wii. Samo ne ga narocat v Ameriki, ker sva ga midva tam kupila (ful cenejsi), da sva imela v Sloveniji samo probleme. Od elektrike, ki ima drugacen tok do nakupa igric, ki so v Ameriki drugacne (NTSC signal). Sva pa dala v Wii vgraditi cip (to dela en tip na Ptuju za 50 ali 100 eur) in zdaj samo downloadava piratske igrice (ki jih je sicer vec za NTSC, ampak jih je tudi za PAL kar nekaj) in jih samo na dvd zapeceva in igrava. Torej s tem spet lahko ful prisparas. Je pa res, da moras vse dodatke (plosco za wii fit, bobne, kitaro, wii wheel itd.) zraven kupiti. Ampak se vsaj nekaj dogaja in je vsaj meni bolj zanimivo kot Play Station.

In ja, tudi karaoke imas in cel band, kjer lahko pojes in se zabavas glih tko kot pri Play Station. Ampak itak, vsak po svoje. Jaz pac priporocam Wii. Se vidi user posted image

(odgovor članu Jablana)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Katero igralno konzolo za otroka in družino?
4.12.2009 22:05:17   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

ja, rija....wiwi?????


isti šmorn kot wii....samo kopija.

ima 69 igric, 15 športnih. zraven sta dve konzoli kot pri wii in še nekaj, iz česar se potem potegne lopar, kij....zgleda zelo podobno wii-ju samo cena je veliko bolj sprejemljiva.

imeli so jih v šparu.

meni je res brez veze dajat čez 200 eur za osnovni wii, ker vem, koliko bo v uporabi. in ta toliko bo ta wi-wi isto dober. in enako za nintendo. me je danes sezulo, ko sem videla, da ena igrica stane od 29,90 gor....user posted image
malči je star 4 leta ampak mu je že lani uspelo naštudirat prijeme za wiiuser posted image  ga v big bangu kar stran nismo mogli spravit.

kako se wi-wi obnese v resnici, bom poročala po prihodu Božičkauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Katero igralno konzolo za otroka in družino?
4.12.2009 22:06:55   
Anonimen
nintendo wii.user posted image

(odgovor članu cuban)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Katero igralno konzolo za otroka in družino?
8.12.2009 12:42:35   
Pauline
Našemu smo lani za RD kupili PSP. Sprva sem bila ful proti - kdo bo dal 180 € za nekaj kar bo aktualno manj kot mesec dni......pa sem se zmotila. Ker se vozimo 4 na teden na Bled in tudi za dopust smo si umislili potepanje po Evropi, nam je zadeva zelo prav prišla. Tako, da za letos se je mož odločil, da mu podariva wii ( mislim, da bolj zaradi sebe kot zaradi malega ). Bomo videli, če se bo tako dobro odrezal kot se je PSP.

_____________________________

Jeziti se, pomeni kaznovati sebe za neumnosti drugih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Katero igralno konzolo za otroka in družino?
9.12.2009 21:27:56   
Deedo
Pauline, uspeh po moje ne izostane – meni se zdi, da je wii super, da se tudi ob dežju in mrazu vzpodbudiš k miganju – enako tudi otroka, pa tudi za tiste, ki so mogoče malo bolj asocialni, ker je to zelo družabna konzola in je mogoče nek tak način, da se navadijo kaj početi s prijatelji. Mislim, dejansko poznam en tak konkreten primer, ki je bil na tak način problematičen, pa ga je to potegnilo v družbo, in to ne slabo družbo. Pejte mogoče pogledat na kakšno Wii testiranje zdaj http://www.facebook.com/event.php?eid=189407833993 pa ga mogoče zagrabi ta tenis in dobi konzolo zastonj user posted image

(odgovor članu Pauline)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
11.12.2009 10:04:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu krfjolca)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Katero igralno konzolo za otroka in družino?
11.12.2009 17:11:40   
kokii
No ja, pri nas Siol dobro dela :)

Imamo pa tudi Wii pa je super! Nečaki ga zelo radi igrajo - vsi, od tamalih do tistih, k jim je že vse kar delajo tastari neumno ;) sej veste kakšna so tahuda leta :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?