|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj Krvni test beta HCG
18.7.2013 23:11:24   
mirchyka
Pozdravljene,
Jaz imam nasledni problem in verjamem, da se boste katere našle v tem postu in mi znale pomagatiuser posted image
Namreč: Ker meseca avgusta odrinemo na morje, sem si šla k G po hormonske tabletke za prestavitev M. Obstaja pa možnost, da sem noseča. Te tabletke bi naj pričela jemati dva do tri dni pred predvideno M. Ne smeš jih pa jesti, če si noseč oz. če obstaja možnost za to. Zanima me predvsem naslednje: Kdaj ti krvni test pokaže nosečnost? Po kolikem času? Vem, da prej kot pa urinski testi, ampak, kdaj bi bilo smiselno ga iti delat, da bi bila lahko bolj sigurna?? Hvala za odgovore.user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil mirchyka -- 18.7.2013 23:20:22 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj Krvni test beta HCG
18.7.2013 23:48:33   
Anonimen
Krvni test je običajno pozitiven v 3-4 dneh po vgnezditvi oz. okrog 11 dni po ovulaciji

(odgovor članu mirchyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
3D/4D ultrazvočni pregled obraza
Kaj lahko vidimo s 3D/4D ultrazvočnim pregledom obraza pri plodu?




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?