|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj M po laparo?
23.11.2005 12:17:34   
nanica
Živjo punce,
koliko časa ste ve čakale na M po laparo? Jaz sem šla na laparo 25. dan ciklusa. Najbrž je bila krvavitev zaradi operacije in še ne prava M. Kako pa je bilo pri vas?

Hvala za odgovore.

nanica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj M po laparo?
23.11.2005 14:54:20   
Mijavček
25. dan si mela laparo? Meni so pa na GK v Lj rekli, da se laparo ne dela po 20. dnevu in so mi zato za en mesec prestavili user posted image

Vglavnem, čisto odvisno je, kaj so ti delali in verjetno tudi kateri dan. Koker jaz vem, je bilo pri vsaki drugače. Enim potem zamuja, ene dobijo prekmalu; jaz sem jo dobila 29. dan. Precej točno, mogoče malo prej kot običajno.

(odgovor članu nanica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj M po laparo?
24.11.2005 15:43:07   
naja78
ojla.user posted image

malo se ti bo sigurno prestavila za kake par dni,lahko računaš,ker je bil le poseg v telo.
če si pa delala laparo 20 dan,ni nič narobe.itak 20 dan men.še ne moreš bit nosečka.user posted image
je pa res da se spremeni edino debelina mat.sluznice-okoli user posted image  je bolj debela in ker se vsakič pripravlja na ugnezditev jajčeca.po user posted image  pa je bolj tanka.edino v tem je point.user posted image

ne razmišljaj o tem,bod vesela da je za tabo.

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj M po laparo?
24.11.2005 15:43:49   
naja78
joj spet sem narobe napisla.25 dan,vse je isto.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?