|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: Kdaj iz košare v Speedy SX? 3.11.2005 20:57:37
|
|
|
|
Mojca P.
|
Uhh, mi smo pa kosaro imeli skoraj do sedmega meseca (ker je itak samo spal na sprehodih)...ste jo pa res hitro prerasli. Imamo pa Speedya in osebno otrocka tako zgodaj se ne bi dajala v ta vozek. Ce si tudi pomagas in poskusas zravnat polozaj bi mene skrbelo; in zaradi hrbtenice, kot tudi zaradi tega ker se bo verjetno kmalu zacela obracat in ce ni pripasana je to kar nevarno . Speedy je res za cas ko ze sami samostojno sedijo, da ga lahko pripases (ni varovala) in, ko spi lahko ze tudi v pollezecem. Ne vem, kaj bi ti predlagala ..mogoce poskusajte se malo potrpeti, ce se da in ni prehudo???
|
|
|
|
|
RE: Kdaj iz košare v Speedy SX? 8.11.2005 20:10:51
|
|
|
|
Lejči
|
ojla, mi smo našo deklico prestavili že pri 3 mesecih, ker je takrat postala košara premajhna in tudi slučajno ni hotela več biti v njej. v spediju je bila pa potem prav zadovoljna. odločiti se moraš pač sama. lp, lejči
|
|
|
|
|
RE: Kdaj iz košare v Speedy SX? 10.11.2005 0:54:17
|
|
|
|
Margareta
|
Živjo, jaz sem ga dala iz košare v Speedyja pri 3 mesecih in pol, ampak sem morala, ker je postala pretesna, poleg tega se mi zdi, da se je še proti koncu že kar dolgočasil v njej.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiKdaj je čas za kahlico?Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Norice ali vodene kozeNorice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Zadnje s foruma
ime za fantkaPetrarca91ime za fantkaUroš (
32%)

Ažbe (
31%)

Gael (
13%)

Tomi (
25%)
Število vseh glasov: 342Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!