|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 11:31:30   
kalyani
Kaj menite je poljubljanje, dotikanje, plesanje, stiskanje... brez seksa varanje? Če bi izvedeli/e, da je partner/partnerka to naredila, a bi jo/ga zapustile?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 11:36:46   
lukec
IZVIRNO SPOROČILO: kalyani

Kaj menite je poljubljanje, dotikanje, plesanje, stiskanje... brez seksa varanje? Če bi izvedeli/e, da je partner/partnerka to naredila, a bi jo/ga zapustile?



Včasih še bolj kot seks brez vsega naštetega!

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu kalyani)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 11:37:14   
Anonimen
Ples ni varanjeuser posted image
K če je sm jaz ena packauser posted image
Dotikanje....hm odvisno. Jaz se dostkrat koga dotikam k sm tak človk(če maram ljudi, drgač se mi ne smejo prbližat). Moj se pa nikul ne. Da vidim da eno objame bi me srat prjeluser posted image

Pustila ga pa zarad tega nebuser posted image
Bi ga pa če bi se v eno zaljubu in bil z njo. Ker tega pa neb mogla požret. Bi me požrlu.
Ja....v bistvu bi me pomoje čustveno varanje dost bolj prizadelo kot fizično.

< Sporočilo je popravil brisačkarca -- 16.12.2008 11:38:03 >

(odgovor članu kalyani)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 11:39:27   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: kalyani
Kaj menite je poljubljanje, dotikanje, plesanje, stiskanje... brez seksa varanje?


Zame osebno je to že varanje, ker pomeni čustva do druge osebe. Po eni strani je to še slabše kot nepremišljen seks za eno noč z neko osebo, ki ti drugače ne pomeni nič. To je pač moja percepcija, nekdo drug pa lahko dojema to povsem drugače.

Če bi partnerja zapustila je pa težko na pamet govoriti. Da bi lahko odgovorila na to vprašanje, bi se morala sama znajti v taki situaciji.

(odgovor članu kalyani)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 11:39:36   
MLADAMAMICA
hmm, odvisno kakšno dotikanje in plesanje. tudi poljubljanje je lahko za novo leto ali kar tako. v teh primerih ga nebi pustila, bi mi pa bilo hudo in sigurno bi se počutila prevarano.
no, sex to je pa druga zgodba, k se že ponavlam, ampak tuki ni pardona.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 11:41:40   
helloKitty
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

hmm, odvisno kakšno dotikanje in plesanje. tudi poljubljanje je lahko za novo leto ali kar tako. v teh primerih ga nebi pustila, bi mi pa bilo hudo in sigurno bi se počutila prevarano.
no, sex to je pa druga zgodba, k se že ponavlam, ampak tuki ni pardona.


Se strinjam. Če pa gre za poljubljanje in dotikanje v smislu več kot se dotikajo prijatelji, zame osebno tukaj ni opravičila.

_____________________________

Đoli:)


(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 11:42:12   
cukr07
IZVIRNO SPOROČILO: kalyani

Kaj menite je poljubljanje, dotikanje, plesanje, stiskanje... brez seksa varanje? Če bi izvedeli/e, da je partner/partnerka to naredila, a bi jo/ga zapustile?



To je težko rečt. Jaz bi vsekakor hotela izvedeti še kaj več. Je pa odvisno tudi od načina in situacije v kateri se to dogaja.

(odgovor članu kalyani)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 11:43:57   
ronja
Včasih še bolj kot seks brez vsega naštetega!

Podpišem.
Ples ni varanje
K če je sm jaz ena packa

Tudi touser posted image .
Ja....v bistvu bi me pomoje čustveno varanje dost bolj prizadelo kot fizično.

pa tudi to.
Pustila ga zato ne bi - ne bi se pa tudi delala, da to ni nič. Pri nama je podobno kot pri brisačkarici, jaz se dosti objemam, z vso familijo, kadarkoli se vidimo, pa tudi z večino prijateljic/ev in to ne pomeni nobene seksualne privlačnosti (ker mi lahko verjamete, da mi brat ni prav nič privlačen, pa se vedno objamevauser posted image , isto je pa z ostalimi...), on pa ne in če bi on objel neko punco, bi mi bilo res čudno, ker pač tega ne počne, nikoli ni objemal nobenih prijateljic, razen mene... Tak da bi verjetno bilo nekaj drugega zadaj (kot je bilo pri najuuser posted image ).

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 11:50:03   
Mariposy
Hja zelo zanimivo ples se mi nikakor ne zdi varanje kvečjemu če je k tem vključeno stiskanje šlatanje povsod in tk naprej to je pa že druga zgodbauser posted image
Bi pa mene tud kr mal potrlo če bi se moj začel kar naenkrat objemat s prijateljicami (ker mu to nikakor ni podobno je bolj plašne naraveuser posted image ) in bi ga malo povprašala okoli tega kako da se mu je naenkrat zasukalouser posted image


_____________________________

Ne ljubi nekoga ki je POPOLN, ljubi nekoga ki ni in ga naredi POPOLNEGA s svojo ljubeznijo!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 11:55:48   
kalyani
Ok, stvar je taka, ženska do moškega nekaj čuti in obratno, ples je bil hm, kako naj rečem, ples dveh, ki sta si všeč, ampak to vesta le onadva, okolica tega ni opazila, poljubljanje in dotikanje je sledilo v sobi in ni bilo ravno prijateljsko ampak do seksa ni prišlo.

A bi bil (če bi izvedeli) to dost velik razlog za odhod?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 11:56:01   
zmajaz
Seveda ples sam po sebi, poljub za novo leto ali rojstni dan ipd. nikakor ne pomenijo varanja. Tudi dotikanje je odvisno, kako je. Ampak tale cela kombinacija skupaj, ki jo je naštela (poljubljanje, dotikanje, plesanje, stiskanje ...), če je to v kompletu, je pa definitvno varanje.

(odgovor članu Mariposy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 11:58:07   
Mariposy
Mislim da pri nekaterih ja pri nekaterih ne jaz bi na vsak način probala rešiti kar se rešiti dauser posted image Če pa tista oseba ki je to storila ne pokaže nikakršnega zanimanja je pa to potem spet druga pesem in je bolje da se odstraniš od te osebeuser posted image

_____________________________

Ne ljubi nekoga ki je POPOLN, ljubi nekoga ki ni in ga naredi POPOLNEGA s svojo ljubeznijo!

(odgovor članu kalyani)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 11:58:59   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: kalyani
Ok, stvar je taka, ženska do moškega nekaj čuti in obratno, ples je bil hm, kako naj rečem, ples dveh, ki sta si všeč, ampak to vesta le onadva, okolica tega ni opazila, poljubljanje in dotikanje je sledilo v sobi in ni bilo ravno prijateljsko ampak do seksa ni prišlo.

A bi bil (če bi izvedeli) to dost velik razlog za odhod?


Če bi jaz izvedela, da moj partner nekaj čuti do druge ženske, bi definitvno zelo težko šla preko tega. To bi lahko bil tudi celo razlog za odhod. Je pa vse odvisno od okoliščin - če imava otroka recimo, koliko bi se dalo rešit s pogovorom, in koliko nama obema bilo do tega, da rešiva zvezo.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 16.12.2008 11:59:53 >

(odgovor članu kalyani)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 12:02:14   
kalyani
A je tako situacijo med partnerjema, ko eden med njima to naredi in drugi to izve, še mogoče rešiti?

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 12:06:16   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: kalyani
A je tako situacijo med partnerjema, ko eden med njima to naredi in drugi to izve, še mogoče rešiti?


Sigurno jo je mogoče - ampak samo, če imata za to oba interes. Sploh tisti, ki je to naredil, bi moral imeti interes za ohranitev zveze in se potruditi zanjo.

Če bi moj to naredil in bi pokazal obžalovanje, da me ima še vedno rad in da mu je veliko, do tega, da ostaneva skupaj, bi mu verjetno lahko oprostila. Samo če bi pa to še kdaj ponovil, bi bila pa druga pesem.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 16.12.2008 12:07:43 >

(odgovor članu kalyani)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 12:07:29   
Lalica1
Vse je mogoče rešiti, če si oba to želita. Če je volja in ljubezen z obeh strani je mogoče rešiti tudi tisto, kar se zdi brezupno.
Če se imata rada in sta pripravljena iti preko tega, vama bo uspelo. Ampak tudi ti moraš biti odločena, da mu boš odpustila in skušala pozabiti, ter s tem živeti. Ker če je tvoja zamera pregloboka in so čustva preveč ranjena, potem bo bolj težko.

Vso srečo!

(odgovor članu kalyani)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 12:12:48   
Katey
IZVIRNO SPOROČILO: kalyani

Ok, stvar je taka, ženska do moškega nekaj čuti in obratno, ples je bil hm, kako naj rečem, ples dveh, ki sta si všeč, ampak to vesta le onadva, okolica tega ni opazila, poljubljanje in dotikanje je sledilo v sobi in ni bilo ravno prijateljsko ampak do seksa ni prišlo.

A bi bil (če bi izvedeli) to dost velik razlog za odhod?


Za moje pojme, je to varanje in to očitno varanje. Moji poljubi, nežnosti, ljubkovanje so namenjeni mojemu partnerju in obratno, ples z nekom drugim je nekaj drugega, dokler je ples ples in ne kurjenje nekoga drugega.
Več kot zadosten razlog za debato o odhodu in smislu veze.

(odgovor članu kalyani)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 12:14:07   
MLADAMAMICA
ok, vse drugo je ok, ampak to da sta šla skp v sobo bi me pa fullll motlo. ampak najbrz nebi kar šla. probala bi rešit, če bi bil seveda tudi on za, sama se pa definitivno nebi trudila. če bi se v njo zaljubil, bi mu dala prosto pot.
to ti pa mora povedat on sam, kaj čuti in zakaj sexa ni bilo  user posted image

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 12:20:35   
uwaga
Glede na vse kar si napisala jaz to pojmujem kot varanje.
Se pa da partnerstvo rešit; kot so že napisale; le če niso čustva preveč ranjena in če oba pokažeta željo, da odnos rešita. Se da !

(odgovor članu kalyani)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 12:44:22   
t5t6
Ples in dotikanje je lahko varanje ali pa tudi ne odvisno od vsebine. Vse ostalo pa je po mojem definitivno varanje, tudi če sexa ni bilo. Saj tudi, ko sta dva samska in se spoznavata največkrat ne pride takoj do sexa pa sta kljub temu naklonjena drug do drugega. To je po mojem še bolj varanje, kot varanje samo s seksom, čeprav oboje pri meni ni dopustno.

(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 12:50:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalyani

Ok, stvar je taka, ženska do moškega nekaj čuti in obratno, ples je bil hm, kako naj rečem, ples dveh, ki sta si všeč, ampak to vesta le onadva, okolica tega ni opazila, poljubljanje in dotikanje je sledilo v sobi in ni bilo ravno prijateljsko ampak do seksa ni prišlo.

A bi bil (če bi izvedeli) to dost velik razlog za odhod?


Jah....zakaj je pa do tega pršlo?
Jaz bi šla zelo težko čez, v bistvu sem skor zihr da neb mogla it, ker bi se mi pač to skoz po glavi pletlo in bi uničla še tist kar bi blo.
Je tud od partnerja odvisno. Moj vem da neb kar tam na eno plezal. Njemu more bit ženska ultra všeč da nardi korak naprej. Tako da pomoje k bi ga naredu bi blo že mal prepozno za naju.
Nekateri pa gredo lahko čez take stvari. Odvisno no. Odvisno od človeka.

< Sporočilo je popravil brisačkarca -- 16.12.2008 12:53:32 >

(odgovor članu kalyani)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 13:12:01   
blaža
Nisem vsega brala, ma na tak način kot to opisuješ, mi ne bi blo všeč, če bi sem moj dragi dotikal druge. A tebi bi blo?user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 13:30:08   
end1
ovisno od stiskanja in dotikanja. če je to dotikanje v odnosu prjatu se tudi vidi in ni panike, če pa gre za določena čustav se tudi vidi in slej ko prej preide na kaj druzga, se pa pomoje vidi kakšen je namen tikanja....

(odgovor članu kalyani)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 13:30:44   
kalyani
Stvar je taka, da se je to dogajalo meni in ne partnerju in sem jaz tist krivec. Seksa ni bilo ker se oba zavedava ljudi okoli sebe, tako jaz kot on imava namreč partnerja in otroke.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.12.2008 13:31:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalyani

poljubljanje, dotikanje, plesanje, stiskanje... brez seksa varanje?



Vse našteto razen plesa je varanje za moje pojme.

Če bi se mož poljubljal, dotikal, stiskal z drugo, bi se najprej temeljito pogovorila in če bi prišla do zaključka, da je v to osebo zaljubljen, bi šla gotovo narazen, brez ihte.


(odgovor članu kalyani)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?