|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj odnosi po laparoskopiji?
28.9.2007 15:10:04   
witto
Imam eno vprašanje. 11.10. imam laparoskopijouser posted image (full strah), kdaj lahko začnem spet delat na user posted image  po posegu?

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 29.9.2007 23:49:52 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj?
28.9.2007 15:11:40   
Anonimen
Ti bo ginekolog vse lepo razložil. Jaz sem dobila zeleno luč takoj po 1 user posted image , vendar tega nisem bila sposobna. Šele po 3 mesecih sva šla v akcijo. Ta mesec je ne čakam.user posted image

(odgovor članu witto)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj?
28.9.2007 16:18:52   
lindy
Witto nč te naj ne bo strah, to je čist rutinski poseg in običajno poteka vse normalno, kar pomiri se in se sprijazni, tko pač pride kaj čmo!
Meni so rekli, da po hsc počakam eno menstr. in to je to!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj?
28.9.2007 19:06:40   
Fargesia
Witto, meni so po laparo rekli da moram počakat en ciklus in pol sva šla v nove boje...pre dvema tednom sem dobila že adrugo...se ni takoj prijelo...in zdaj semo veselo zaštartal v nove boje! SREČNO!

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj?
28.9.2007 21:11:49   
sonček33
Punce držim pesti za vse vas.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj?
28.9.2007 22:22:37   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Punce držim pesti za vse vas.


Sonček33, HVALA!!!user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj?
28.9.2007 23:23:39   
metuLJchy
če mi zna morda katera pomagat z nasvetom. Več kot 2 leti se z dragim trudiva na user posted image  pa ni še nič...kup preiskav je že za mano, nič oprijemljivega razen povišanega prolaktina...verjetno me bodo še nekaj časa spremljali kako je stanje z tabletami, a če še vedno ne bo nič....če naredijo vse preiskave in poskusijo narediti kar lahko s preiskavamii...kako gre postopek naprej potem?

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj?
28.9.2007 23:24:20   
metuLJchy
se opravičujem namesto na vrh v podtemo to vprašanje vrgla...

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj?
29.9.2007 9:44:16   
witto
punce hvala za odgovore. ne, da mi je lažje, ampak sem se sprijaznila. upam, da nas bo kmalu kaj več tukaj user posted image . prijeten vikend vsemuser posted image

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj?
29.9.2007 9:47:36   
witto
metuLJci, a laparo si že imela? Ker sem namreč nekje zasledila, da če ženska 1 leto po laproskopiji ne zanosi, gre na umetno.

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?