|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj po CR telovadit?
20.1.2010 18:54:55   
Oren
Imela sem CR pre 10 dnevi in me zanima kdaj ste kaj druge postale aktivne spet? Jaz sem celo nosečnost telovadila in me res zanima kdaj lahko začnem spet delat da pridem v staro formo in postavo?
Kako pa so vam kaj kilogrami padali?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj po CR telovadit?
20.1.2010 19:15:39   
hubi
6 tednov se ti celi rana. Počakaj do prvega pregleda pri gin, da te pregleda in ti svetuje dalje. Drugače pa 9 mesecev gor, 9 dol (povprečno).

< Sporočilo je popravil hubi -- 20.1.2010 19:16:24 >

(odgovor članu Oren)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj po CR telovadit?
20.1.2010 19:54:59   
PC Baby
Se strinjam s hubi. Jaz sem tudi pred nosečnostjo in v nosečnosti telovadila do 10 dni pred porodom. Sem bla super fit in na prvem pregledu mi je G rekla, da lahko komot začnem. Sem začela z aerobiko za nosečnice, zato, da je bil bolj blag začetek pa ta prave vaje (medenično dno, spodnje trebušne, lažje aerobne vaje itd pa so se mi po tem začeli problemi, kljub temu, da sem se pred tem počutila super. Recimo razmak trebušnih se mi je spet razprl, maternica se mi je kao začela povešat. Pa res nisem pretiravala. Nasprotno. napram nosečnicam, ki so vadile z mano sem bila pravi penzioner. Ne vem no. Sej je ziher odvisno od posameznika, ampak po mojem je boljše mal več počakat. CR je le CR.

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj po CR telovadit?
20.1.2010 20:17:29   
manna
PC Baby kako pa veš da se ti je maternica začela povešat? A ti je G rekla? Pa glede razmaka trebušnih - a tebi se je šele potem kasneje naredil? Jaz sem prišla z razmakom že iz P, zdaj po 7 mesecih je še vedno čeprav delam trebušnjake...

Drugače pa glede aktivnosti - jaz tri mesece nisem delala prav nič razen sprehodi. 10 dni po CR meni še na pamet ni padlo da bi telovadila. Kam se vam pa mudi user posted image


(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj po CR telovadit?
20.1.2010 20:36:07   
PC Baby
Ja, ker me je po vadbi vse bolelo v trebuhu in spodaj v medenici, sem šla k G in mi je rekla, da se je maternica začla povešat, ker pred tem na pregledu je bila OK, razmak je pa bil tudi že manjši na pregledu, kot potem ko sem pet k njej prišla.


Sej lih v tem je fora, da trebušnjaki večajo razmak, če jih ne delaš res pravilno in samo za spodnje trebušne.

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj po CR telovadit?
20.1.2010 21:22:01   
melanija
Jaz sem začela hoditi na hi-lo aerobiko,6 mes po CR in še sem se bala, da bo kaj narobe.

(odgovor članu Oren)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj po CR telovadit?
20.1.2010 21:50:11   
živa
Priporočajo, da vsaj 10 tednov ne telovadiš (razen Keglovih vaj, sprehodov in podobnega).

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj po CR telovadit?
21.1.2010 10:52:20   
manna
IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby

Ja, ker me je po vadbi vse bolelo v trebuhu in spodaj v medenici, sem šla k G in mi je rekla, da se je maternica začla povešat, ker pred tem na pregledu je bila OK, razmak je pa bil tudi že manjši na pregledu, kot potem ko sem pet k njej prišla.


Sej lih v tem je fora, da trebušnjaki večajo razmak, če jih ne delaš res pravilno in samo za spodnje trebušne.


U sranje.. upam da jih delam prav. Kjeri pa so pravilni trebušnjaki? Je pomembno samo da je hrbet popolnoma raven, pa da se dviguješ samo malo, ali je še kaj drugega?

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj po CR telovadit?
21.1.2010 11:31:14   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: manna

U sranje.. upam da jih delam prav. Kjeri pa so pravilni trebušnjaki? Je pomembno samo da je hrbet popolnoma raven, pa da se dviguješ samo malo, ali je še kaj drugega?


E, to tud mene zanima!
Pa ne vem, če je fora v ravnem hrbtu (ali pač user posted image ). Ko se uležeš na hrbet, mora biti križ oz. rit pritisnjena ob tla. Pa ko dviguješ zgornji del telesa mora biti med brado in prsmi vedno za eno veliko jabolko prostora. Ja, pa mislim, da res dviguješ čisto malo.
A sem falila?

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj po CR telovadit?
21.1.2010 13:24:07   
hubi
Dvigniti se moraš do pasu od modrčka, pa pas tudi zraven. user posted image

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj po CR telovadit?
22.1.2010 12:44:11   
Žaži
Meni so v p dali ene vaje (eno knjigico) da lahko začnem telovaditi po njej 8 dni po CR, so pa res take preproste vaje, nič težkega.

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj po CR telovadit?
2.2.2010 11:17:36   
romy
IZVIRNO SPOROČILO: manna


Drugače pa glede aktivnosti - jaz tri mesece nisem delala prav nič razen sprehodi. 10 dni po CR meni še na pamet ni padlo da bi telovadila. Kam se vam pa mudi user posted image




Se popolnoma strinjam. 10. dan sem komaj sama do sekreta prišla!!

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj po CR telovadit?
9.2.2010 19:59:17   
Lupinca

IZVIRNO SPOROČILO: romy

IZVIRNO SPOROČILO: manna


Drugače pa glede aktivnosti - jaz tri mesece nisem delala prav nič razen sprehodi. 10 dni po CR meni še na pamet ni padlo da bi telovadila. Kam se vam pa mudi user posted image




Se popolnoma strinjam. 10. dan sem komaj sama do sekreta prišla!!
medenici, sem šla k G in mi je rekla, da se je maternica začla povešat, ke


ja enako!! Šele, zdej 3 mesce po porodu sem začela razmišljat o telovadbi. sej noge že mal razmigam pa to, sam še vedno pa mal cvikam kake trebušnake delat...nekak nimam dobrga občutka še..user posted image

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj po CR telovadit?
9.2.2010 20:43:44   
mayamaya
jaz sem tudi 3 mesece po CR pa se mi zdi da je zadnjih par dni kar vse ''razštelano'' tam spodaj. še bolj kot prej. razen sprehodov ne mislim še nič, dokler se res ne bom počutila sigurno.
pa itak ne najdem časa, da bi se sploh kaj spravila telovadit tudi če bi hotela user posted image


_____________________________

Neja...sonček, ki ne zaide!!!

(odgovor članu Lupinca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj po CR telovadit?
2.4.2010 8:39:07   
pinkulja
dokler te boli, ne smeš. tudi prvih 5 tednov ni priporočljivo.jaz sem začela telovadit po 6 tednih, pa me je spet začelo bolet. boljše je počakat.

(odgovor članu Oren)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?