|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj so vaši nedonošenčki...?
22.10.2006 12:45:07   
Zasanjana
Zanima me, kdaj so vaši nedonošenčki pričeli držati glavo pokonci,"Pasti kravice", držati stvari ipd.?

Najlepša hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj so vaši nedonošenčki...?
22.10.2006 12:46:44   
dory
Uf pomoje da nekje pri stirih,petih mesecih..v bistvu je blo pa vse z zamudo, vcasih celo polletno :)...ampak sele sedaj pri 2,5 letih lahko recem,da je ujel vrstnike v vsem...

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj so vaši nedonošenčki...?
22.10.2006 13:17:37   
Anonimen
Koliko prej je pa bil rojen?

Najina en mesec, a v razvoju ni bistveno zaostajala. Se mi zdi, da je bila po "programu" že pri dveh mesecih. Točno se pa ne spomnim, mi niti ni bilo pomembno...

Važno da je zdrav in da napreduje. Vse ostalo pride user posted image

(odgovor članu Zasanjana)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj so vaši nedonošenčki...?
22.10.2006 17:42:23   
Felicity
Naša user posted image  je prišla 1 mesec prezgodaj. In s približno takim razmikom je dosegala razvojne mejnike. 

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj so vaši nedonošenčki...?
22.10.2006 17:54:44   
Kalina
Nasa je bila 7 tednov prezgodnja. Sele zdaj pri 5m: je ugotovila da ima tudi nogice in z rokicami drzi nogice, igracke tudi lepo prime, kravice pase kokr si ji da, je bolj lena za to aja glavice se ni drzi cisto samostojno. Gre pa na boljse, pa se bolj bo slo ko zacnemo z  NFTH.user posted image

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj so vaši nedonošenčki...?
22.10.2006 18:47:53   
anajmad
Moja taprva je bila rojena 6. tednov prezgodaj in ni v ničemer zaostajala. Še prehitevala je. Shodila je pri njenih kronoloških 10.mesecev in pol,plaziti se je začela pri 7.mesecih(kronološko) in sploh je bila vedno naprej. Tudi sedaj še včasih prehiteva-z jezikomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Ula je bila rojena 13.tednov in pol prezgodaj. Stara je kronološko 10.mesecev,koirigirano 6.mesecev in dva tedna. Sedi že lepo,včasih jo še gravitacija k tlom pritegne. Prekotalila se je iz hrbta na trebuh pri njenih 8.mesecih(koirigirano 5.mesecev in pol),glavico je že začela dvigovati pri njenih 4.mesecih-kronoloških....v glavnem kar dohiteva sovrstnike.
Je pa res,da se vsi veliko ukvarjamo z njo. Fiziopterapijo imamo vsak teden,telovadimo vsak da,zato ni čudno,da naša punči tako lepo napreduje.
Je pa res,da je ful hiperaktivna in moramo biti skozi v moovingu.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?