|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj so začeli sami jest?
18.1.2006 15:35:28   
cal
Zanima me kdaj so začeli vaši otročki sami jest po žlički in kaj ste jim dali , verjetno kako gosto hrano? Naša je stara 14 mesecev pa več razmeče okrog kot pa da v usta.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj so začeli sami jest?
18.1.2006 17:29:41   
lan
Ah,nic sekirat.Jaz mislim,da ima se ogromno casa.Nas Lan se vedno veliko razmece po tleh pa je star ze dve leti.

(odgovor članu cal)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj so začeli sami jest?
18.1.2006 20:29:01   
KODA
Naš tamlajši je lepo začel jest sam,ko je šel v vrtec(pri 16 mesecih).
Videla sem,da je dojel,da mora poskrbeti zase,drugače bo ostal lačen.
Saj jim pomagajo,ampak najbolj se zanese sam nase.
Nasvinja in nameče hrano okoli pa še danes tako,da je groza.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj so začeli sami jest?
18.1.2006 21:20:44   
frutka_
Uuuu...torej je moj pri hitrih. Pri 12-ih mesecih si je z žličko sam nosil hrano v usta. Naprej gosto hrano, kmalu pa tudi juhice ipd.. Zdaj pri 18-ih mesecih uporablja že tudi vilčko, piči krompirček, testenine, meso,...še kruh bi dal na vilico...hihihi!user posted image

Moram ga pohvaliti, da okrog tega nismo imeli nikoli problemov, prav tako ne s pitjem, saj pije iz kozarćka tudi že pol leta, s tem da je pred prvim letom pil z mojo pomočjo, od 1.leta pa samostojno! Ampak še zvečer on zjutraj kljub temu uporabljamo stekleničko, za Čokolino.

Lan, kaj v Nemčiji imajo Čokolino?!user posted image

Bravo!!!user posted image

(odgovor članu cal)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj so začeli sami jest?
18.1.2006 21:24:08   
Anonimen
Tibor tudi kar precej zgodaj. Pri kakšnem letu in pol, recimo. Zdaj (marca bo star 4) že lepo reže z nožem. Zadnjič si ga je "sposodil" in sem bila prav presenečena, kako lepo mu je uspevalo.

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj so začeli sami jest?
18.1.2006 21:28:36   
san
naš tudi že zelo lepo je in pije tam od enega leta naprej. ampak ima starejšo sestrico katero posnema v vseh stvareh.
njegova sestrica pa je bila pri njegovih letih zeloooo neješča. takrat, ko je slučajno kaj blagovolila pojesti, je bilo pa več naokrog kot v njej.
se mi zdi, da je od drugega leta naprej nehala hrano po mizi in po tleh razmetavat.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj so začeli sami jest?
18.1.2006 21:32:04   
lan
Nimajo Cokolina v Nemciji frutka,ampak smo ga "izvozili" iz Slo,brez skrbi.

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj so začeli sami jest?
18.1.2006 21:51:34   
frutka_
Hehehe...baje je vse v Nemčiji bolj instant. Ena kolegica se je v slabem letu zredila za 10kil, ampak je pa samo pogreji n pojej variante...še riža ne skuha!

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj so začeli sami jest?
19.1.2006 8:34:54   
viv_
Pri 14. mesecih - zelo rada je in ugotovila je, da bo v vrtcu prej dobila kosilo, če bo sama jedla... in je začela sama jest. Ampak od takrat naprej vse, tudi juho. Vilice uporablja že kake pol leta, zadnje čase tudi nož - zraven NUK-ovega pribora je en nož, sicer niti pod razno ne reže, ampak je za "občutek".

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj so začeli sami jest?
19.1.2006 17:28:33   
Anonimen
Pri nas smo zavito žličko z lažje samostojno hranjenje kupili že pred 1 letom. In takrat je tudi začela samostojno jesti.
Vendar še danes pri skoraj letu in pol včasih je sama, včasih pa ne. Odvisno od razpoloženja. Če želi lepo je tudi juhico. Vendar raje kot pribor uporablja roko.
Ampak se nam nikamor ne mudi, tako da tudi tebi svetujem, da ne siliš. Tako vsaj nekaj poje. Če bi jo pustila samo ne bi pojedla veliko.

(odgovor članu cal)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?