|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj ste rodile ?
27.9.2005 9:14:09   
pi
Pozdravljene,
jaz bom jutri napolnila 36 tednov user posted image , pa me zanima kdaj ste rodile, da bom vsaj približno lahko vedela kdaj lahko pričakujem moja user posted image user posted image  . Moram priznati da že komaj čakam saj sem se user posted image , sploh pa ogromnega trebuha že pošteno naveličala.

Lep pozdrav vsem mamicam in user posted image  dvojčkov, trojčkov!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj ste rodile ?
27.9.2005 9:32:55   
Pinga
Točno 7 dni pred napovedanim rokom.

Lp,
Petra

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj ste rodile ?
27.9.2005 10:17:39   
pi
Laguna kako si lahko tako dolgo zdržala? Jaz mislim da se mi bo zmešalo če bom še tri tedne user posted image , pa trebuh mi bo eksplodiral.

(odgovor članu Pinga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj ste rodile ?
27.9.2005 10:32:34   
mujcek
Jaz sem slišala, da večini sprožijo porod do 38t; vem pa tudi za primer, ko so sprožili porod že v 36t, ker user posted image user posted image  nista imeli več prostora za rast!

Pi kako pogosto pa imaš sedaj preglede? Pa na ctg so te že kaj dali?

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj ste rodile ?
27.9.2005 10:40:45   
pi
Mujcek preglede imam na teden dni. Na ctg-ju sem bila dvakrat, prvič v 34 tednu in drugič v 35.

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
27.9.2005 11:08:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
27.9.2005 11:09:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pi)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj ste rodile ?
27.9.2005 12:35:04   
Pinga
Ups, sem tudi jaz šele zdaj vidla da je vprašanje namenjeno mamicam, ki pričakujemo več kot enega otroka.

Je moja kolegica v MB porodnišnici rodila dve punčki tri dni po napovedanem roku.

Lep pozdrav.
Petra

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj ste rodile ?
27.9.2005 18:43:46   
mirka
pomojem ju lahko kmalu pričakuješ.
Če se ti samo od sebe ne bo začelo kaj dogajati ti bodo pa oni sprožili porod.
Meni so ga sprožili oni in sicer v 37/5tednu. Bila pa sem že odprta 3prste ko sem prišla na pregled in Cteg tako da so me kar obdržali v bolnici. Naslednji dan so mi predrli mehur in v eni uri je blo vsega konec.

Mi je pa ginekolog rekel da je že fulll velika gužva v trebuhu da nimajo kaj čakat, ter da se dvojčki itak rodijo vsaj 14dni prej.

Kako pa si drugače:kolk si se zredila, kolk približno sta težka, a spol veš, a se ti obeta naraven porod,..?

no pa sečno!!
Imeti dvojčke je res lep božji dar!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Muser posted image

(odgovor članu Pinga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj ste rodile ?
27.9.2005 20:19:25   
tinadvojčica
Jaz sem rodila v 37/1 tednu naravno ampak sprožili so mi ga pa oni zaradi gužve.Mislim da boš kmalu vesela dvojna mama!Pa javi se nam preden greš da navijamo za vas!!!!

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj ste rodile ?
27.9.2005 21:41:11   
SISI25
En dan pred 38 tednom, rodila sem naravno. Je pa rekla, še en dan prej da bi počakali še kakšen teden in če se ne bi zgodilo nič bi porod sprožili.

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj ste rodile ?
28.9.2005 13:01:37   
pi
Pozdravljene,

najlepša hvala vsem za odgovore. Danes zjutraj sem imela UZ in je vse ok, posteljica je že precej zrela, tako da lahko vsak dan čakamo na naša user posted image user posted image . V petek imam CTG in pregled pri moji g, če še nekaj dni ne bo nič mi bodo naredili CR, kdaj točno ne vem bom pa verjetno izvedela v petek.
CR bom imela zato ker sta v medenični legi.

Mirka pravijo da sta punčki, če sta pa res pa bomo videli ko prideta na svet. Zredila pa sem se za 25 kg, obseg trebuha iz 66 na 115 cm, do danes. Če bom še dolgo časa user posted image  bom verjetno še težja in širša.
Čeprav me je grozno strah kako bom zmogla z user posted image user posted image  oz. s tremi, že komaj čakam da judobim v naročje.

Mirka kako ti kaj zmoreš s tremi puncami ? Imaš kakšno pomoč ?

LP


(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj ste rodile ?
28.9.2005 21:30:02   
mirka
Nam zaenkrat kar gre. Čeprav je kakšen in kakšna noč ko spita in jesta čisto različno in ne obe hkrati, takrat si pol res utrujen.
najbolje je če ju nekako Uštimaš tako da se zbujata skupaj in pol sta tud lačne ob enakem ali z malenkostjo zamaka.
Jaz ju dostikrat dojim obe hkrati, kar je res dobro zaradi časa, zaradi skupnih podiranj kupčkov, pa zato ker ko začne ena na eni strani vlečt in pit avtomatično začne mleko tečt tudi iz druge dojke.
Sem pa opazila da edino bradavice trpijo zaradi tega načina hranjenja pa sem imela razpoke in sem si zdaj pomagala dva dni z nastavkom in je že zaceljeno.

Ana na srečio ni ljubosumna samo pazit jo moram da jima kaj ne naredi, čeprav ju stalno stiska in daje ljubčke, pa dudo,..samo občutka nima nobenga - je hitr pregroba.
Drugače pa Ana hodi bv vrtec in imam celo dopoldne rezervirano za tamali dve. Hodimo na sprehode in včasih tudi zaspim ko spita oni dve ker edina takrat se lahko malo spočijem. Sicer ne čutim nobene velike utrujenosti ampak zvečer in ponoči opazim da mi zmanjkuje moči in par ur spanja.
Drugače sta pa pridni- dojimo se na tri ure in nimata krčev kar je zelo važno.
BOmo že . V enem mesecu sta se zredila vsaka za en kilogram. Jaz sem pa zgubila še tistih 3kg ki so mi ostali ko sem prišla iz bolnice. Pa čeprav stalno nekaj jem in kar velio pojem.  Imam občutek da me res dobesedno "izmolzeta" z dojenjem. Že med nosečnostjo sta mi vse pobrale saj sem se zredila slabih 10kg.
držim pesti da bo vse v redu.
Doma imam mamico in atija ki mi pomagata pri vseh gospodinskih opravilih kar se tiče otrok pa skoraj vse podelam sama in seveda mož ko pride iz službe.

Adijo!
Če te še kaj zanima mi piši na privat.
aAdijo.
pa daj kako sliko gor da vidimo tale tvoj trebušček, si komaj predstavljam kako velik je - moj je bil bolj mali.


(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenje: "Mozoljčki" na bradavicah...
Neverjetno, za kakšne podrobnosti je poskrbela Narava! Poglejte si video, kako pomembno vlogo imajo tiste drobne pikice,...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?