|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj ste vedele...
12.4.2008 0:39:37   
* Mateja *
Da v zvezi ne gre več naprej, al pa v zakonu? Do kje ste šle, do kje ste vztrajale,..

Ker mene potrpljenje počasi resnično mineva in ne vem še sama kako naprej al pa nazaj!
Povejte tiste ki ste narazen šle s partnerji in možmi, kako je bilo!

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj ste vedele...
12.4.2008 0:46:35   
baguSka
Do kje ste šle, do kje ste vztrajale,..


Do konca..

mal heca.. no pri vseh mojih bivsih je blo tko, da sem sla narazen, ko nisem vec cutila nic.. oz zelo malo.. ko sem zacela gledat za drugimi, sem vedla da to ni vec to, da mi nekaj manjka, zato sem naredila konec.. - tko je blo pri vecini, le pri zadnjem bivsem.. pri njem sem sele zelo pozno ugotovila, da imava zeloooo razlicne cilje v zivljenju.. nekako sporazumno sva se odlocila za konec oz za premor, da malo razmisliva vsak zase, potem pa je on imel nesreco.. vem pa, da to, kar imam danes s svojim partnerjem, nisem nikoli imela in ne vem ce bom se kdaj imela.. zelim si full da bi trajalo vecno in da nebi vec prislo do tega, da bi mogla razmisljat drugace..

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj ste vedele...
12.4.2008 0:51:47   
Samrela
Hmm....jaz sem se z bivšim razšla takrat, ko sem ugotovila, da mi je lepše brez njega, da si nimava več česa povedati in samo iščeva razloge za prepir. Je pa res, da sva bila še mlada, brez otrok itd. Če bi imela otroka bi se gotovo bolj potrudila.
Kaj pa kakšna pomoč? Ne vem...kakšni družinski terapevti pa to?

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj ste vedele...
12.4.2008 1:07:38   
* Mateja *
ja naj povem, da se mava rada, ne vem več  če se ljubiva, imava sina, zato je toliko težje vse skup,...

(odgovor članu Samrela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj ste vedele...
12.4.2008 1:10:19   
baguSka
ja naj povem, da se mava rada, ne vem več če se ljubiva


mogoce sta pa samo prevec monotona ratala in rutinska... u bistvu ljubezen ni nikoli sama po sebi samoumevna, ampak je treba delat na tem, da je skoz prisotna... ogromno stvari je, ki bi ti jih lahko napisala na to temo, pa zdele zal komi se gledam...

a pa verjames, da obstaja se resitev za vaju, al ne? a si zelis resit vezo? in on??

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj ste vedele...
12.4.2008 1:15:00   
Samrela
Točno to...oba morata bit pripravljena narediti korak naprej in nekaj korenito spremeniti v vajinem odnosu. ne skušaj spremenit njega, naj ne skuša on spremeniti tebe. Spremeniti morata vajin odnos.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj ste vedele...
12.4.2008 4:25:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *
Da v zvezi ne gre več naprej, al pa v zakonu?

Takrat, ko je dvignil roko nad mano.
Povejte tiste ki ste narazen šle s partnerji in možmi, kako je bilo!

Po tem, ko sva šla narazen - čudovito! user posted image

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj ste vedele...
12.4.2008 7:12:17   
Blejka26
ko so posredi otroci je res vse težje

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
12.4.2008 10:43:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Samrela)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj ste vedele...
12.4.2008 11:45:53   
* Mateja *
Sej lahko da bo to ftko bolj zvenelo, sam u ei žajfnici, ki jo gledam je rekel tip ženski, da zakon mora laufat brez da bi nevem kaj zakonca delala. Da je tako narejeno da gre samo naprej. In se mi je zdelo ful logično. če se dva štekata, se ljubita, sta se za to tudi vzeela in bi res moglo laufat samo od sebe, ne pa da moraš stalno neki vlagat in se kregat in nvemkajševse delat, zato da lahko sploh shajaš skozi dneve.
Sej ne vem če sem več pripravljena ga prenašat. On zgleda da mene je, ker enostavno noče it stran od naju, kljub temu da sem ga že velikokrat nagnala! Se mi zdi da sem jaz edina, ki sploh vidi da imava probleme!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj ste vedele...
12.4.2008 12:19:03   
Skratek46
Kdaj sem vedla pri bišemu-ko sem delala vsega boga, da me opazi in ni reagiral-na nič. Pol pa sem en dan samo rekla, da to ni več to in da je bolje da gre vsak svojo pot. Tebi pa je zakotovo težje, če je otrok vmes. 

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj ste vedele...
12.4.2008 12:33:17   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *

Sej lahko da bo to ftko bolj zvenelo, sam u ei žajfnici, ki jo gledam je rekel tip ženski, da zakon mora laufat brez da bi nevem kaj zakonca delala. Da je tako narejeno da gre samo naprej. In se mi je zdelo ful logično. če se dva štekata, se ljubita, sta se za to tudi vzeela in bi res moglo laufat samo od sebe, ne pa da moraš stalno neki vlagat in se kregat in nvemkajševse delat, zato da lahko sploh shajaš skozi dneve.
Sej ne vem če sem več pripravljena ga prenašat. On zgleda da mene je, ker enostavno noče it stran od naju, kljub temu da sem ga že velikokrat nagnala! Se mi zdi da sem jaz edina, ki sploh vidi da imava probleme!



Nehaj gledat žajfnce, pa se obremenjevat s tem, kaj je kdo rekel v kteri telenoveli, pa bo. Dejstvo je, da so v vsaki vezi potrebni kompromisi, prilagajanje in veliko vloženega truda, pa se poklapa in zadeva dejansko normalno funkcionira.
In kolikor je za prebrat, tvoj zgleda želi ostati z vama in ti trdiš, da se imate radi. In kaj potem manjka? Verjemi mi, da ti noben španski lepotec Diego or whoever, ne bo kar padel iz neba in te z debelo denarnico nonstop razvajal.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj ste vedele...
12.4.2008 12:54:13   
tina a
Odvisno zakaj se kregata oziroma kaj je narobe med vama.

Jaz sem za ločitev zbirala pogum kar 2 leti. Ampak je bil najin zakon resnična katastrofa. Midva enostavno nisva šla skupaj. Imava pa 2 otroka. In je bila to moja daleč najboljša odločitev.

user posted image  zate !!

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj ste vedele...
12.4.2008 13:16:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *

Sej lahko da bo to ftko bolj zvenelo, sam u ei žajfnici, ki jo gledam je rekel tip ženski, da zakon mora laufat brez da bi nevem kaj zakonca delala. Da je tako narejeno da gre samo naprej. In se mi je zdelo ful logično. če se dva štekata, se ljubita, sta se za to tudi vzeela in bi res moglo laufat samo od sebe, ne pa da moraš stalno neki vlagat in se kregat in nvemkajševse delat, zato da lahko sploh shajaš skozi dneve.
Sej ne vem če sem več pripravljena ga prenašat. On zgleda da mene je, ker enostavno noče it stran od naju, kljub temu da sem ga že velikokrat nagnala! Se mi zdi da sem jaz edina, ki sploh vidi da imava probleme!



Itak so vsepovsod problemi, hvala bogu. Ampak eno je, če že vnaprej veš, da bosta skupaj zmoglai n da ne bo posledic, drugo pa je, če je vedno huje...in se eni in isti problemi samo kopičijo. To drugo je že psihično maltretiranje in nima veze z ljubeznijo. Kje sta pa vidva, pa proceni.

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj ste vedele...
12.4.2008 13:24:02   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *
Da v zvezi ne gre več naprej, al pa v zakonu?

Takrat, ko je dvignil roko nad mano.
Povejte tiste ki ste narazen šle s partnerji in možmi, kako je bilo!

Po tem, ko sva šla narazen - čudovito! user posted image


Tko nekako. Pa še to sem potrebovala kar nekaj časa in poguma, da sem resnično šla.

Je pa po mojem tako - res je, da ljubezen mora bit, brez truda in brez tega, da delaš na tem. Ampak na odnosu pa je sigurno treba delat, kajti skupnost dveh (ali več - otroci) je potrebna kompromisov in prilagajanj in to je tisto na čemer se dela. In vse to je možno, če so glavni cilji v življenju obeh partnerjev enaki, skupni. Sicer je usklajevanje nesmiselno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj ste vedele...
12.4.2008 13:51:01   
baguSka
Sej lahko da bo to ftko bolj zvenelo, sam u ei žajfnici, ki jo gledam je rekel tip ženski, da zakon mora laufat brez da bi nevem kaj zakonca delala. Da je tako narejeno da gre samo naprej. In se mi je zdelo ful logično. če se dva štekata, se ljubita, sta se za to tudi vzeela in bi res moglo laufat samo od sebe, ne pa da moraš stalno neki vlagat in se kregat in nvemkajševse delat, zato da lahko sploh shajaš skozi dneve.


No, to je za mene najboljs glupa izjava kar sem jo kdaj slisala... taka veza je zame usojena slej ko prej na propad. Vsako je vezo je TREBA negovat, ce hoces al pa noces... Nobena roza ne zivi brez vode!!! Razen ce si kaktus, pa se ta ni vecen...

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdaj ste vedele...
12.4.2008 13:53:47   
dory
Ko se čustva ohladijo in ko ti njegova bližina postane zoprna zadeva...če so posredi otroci je z ene plati težje, z druge pa še lažje, saj ne bi hotela,da bi otrok občutil tisti hlad, ki ga roko na srce občuti hitreje,kot si mi lahko mislimo...da ne govorim o kakšnih prepirih,katerih priča naj bi bil tudi otrok..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdaj ste vedele...
12.4.2008 13:58:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Sej lahko da bo to ftko bolj zvenelo, sam u ei žajfnici, ki jo gledam je rekel tip ženski, da zakon mora laufat brez da bi nevem kaj zakonca delala. Da je tako narejeno da gre samo naprej. In se mi je zdelo ful logično. če se dva štekata, se ljubita, sta se za to tudi vzeela in bi res moglo laufat samo od sebe, ne pa da moraš stalno neki vlagat in se kregat in nvemkajševse delat, zato da lahko sploh shajaš skozi dneve.


No, to je za mene najboljs glupa izjava kar sem jo kdaj slisala... taka veza je zame usojena slej ko prej na propad. Vsako je vezo je TREBA negovat, ce hoces al pa noces... Nobena roza ne zivi brez vode!!! Razen ce si kaktus, pa se ta ni vecen...


Po moje pa ti nisi dobro zaštekala Mateje in se ti zdi glupo, čeprav si takšna ti izpadla.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kdaj ste vedele...
12.4.2008 14:01:50   
baguSka
No jaz sem razumela tko kot sem prebrala in tko kot pise. Da ce se dva ljubita, ne rabita vlagat v ljubezen. Meni je glupa izjava tistega moskega iz njene limonade!!! Ne zdi se mi ona glupa... Ce sem pa jaz zato glupa, ker mi ljubezen ni neki samoumevnega, pa tud prav.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kdaj ste vedele...
12.4.2008 14:03:33   
baguSka
Ce sem pa jaz zato glupa, ker mi ljubezen ni neki samoumevnega, pa tud prav.


Al pa ce sem ti glupa, zato, ker sem kao narobe razumela Matejo...!? Ne vem. Jaz sme prebrala tko kot pise, ce je pa kej drucga mislila s tem, sem pa pac glupa in je ne razumem.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kdaj ste vedele...
12.4.2008 14:17:10   
kajajaka
Baguska se strinjam: se je pač treba potrudit, da rata...

Mateja, probej se pogovort. Če je zveza prava, jo iskren pogovor lahko le okrepi in ti odžene skrbi, da bo spet uživala v ljubezni.

SREČNO

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kdaj ste vedele...
12.4.2008 14:22:41   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *
Sej ne vem če sem več pripravljena ga prenašat. On zgleda da mene je, ker enostavno noče it stran od naju, kljub temu da sem ga že velikokrat nagnala! Se mi zdi da sem jaz edina, ki sploh vidi da imava probleme!


V moji prejšnji vezi je blo tko, da sva mela probleme oz. js sm jih mela z njegovim obnašanjem. Js sm si želela umirjeno življenje, druženje, skupno reševanje problemov, on si je želel pa nekoga, ki ga bo doma čakal in urejal vse, kar je potrebno, medtem, ko bi ga on žural vse vikende s prijatelji. To je trajalo nekaj let in seveda sem ga hotela spremenit, potem sem ga na vsak način hotela pustit, ampak nisem mogla stran, ker sem ga še zmer imela rada. Kar se pa tiče njega...on ni imel problema in seveda se je branil z vsemi štirimi, da bi šla narazen, ker mu je tako življenje ustrezalo, vem pa tudi, da me je imel rad. Po letih prilagajanja, pa sem se zavestno odločila, da tko ne gre več naprej, ker me je že počasi psihično uničevalo. Pustila sem ga in čeprav je bolelo ko user posted image  in sem bla neki časa čist fertik, sem nazadnje prebolela.

Kako je bilo, ko sva šla narazen? Ja tko....neki časa ful boli, vse primerjaš z njim, spominjaš se samo lepih trenutkov, včasih se kriviš, da nisi vztrajala dlje... potem pa pridejo časi, ko se ti vse razjasni in vidiš, da si vztrajala še predolgo. Ko ugotoviš, da je bla vse skupaj samo še navezanost, potem je življenje lahko tako lepo!!! Tud z zdajšnjim partnerjem sklepava kompromise, nič ne pride samo od sebe...se pa oba trudiva in to je pomembno. Ko se pa trudi samo eden, potem veš, da to ni to.

Ampak to je bla moja zgodba. Tu je šlo definitivno za nepremostljive razlike, kar se vidi še sedaj... js čez manj kot mesec pričakujem dojenčka user posted image , imam vezo, ki upam, da se ne bo nikoli spremenila... on pa pri 30. letih še vedno uživa predvsem v žurih s prijatelji in občasnih vezah.

Če čutiš, da ga ne ljubiš več, da je vse samo navezanost al pa dolžnost ostati skupaj zaradi otročka...potem dobro premisli, ker tko verjetno ne bo šlo dolgo. Ko enkrat resno razmišljaš, da ni več pravih čustev, se ponavadi ne vrnejo. Držim pesti, da se boš pravilno odločila user posted image !

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kdaj ste vedele...
13.4.2008 0:55:53   
* Mateja *
Baguska, jaz sem tela rečt, da ljubezen pač naredi v vezi to, da pač štima, da se za to ni treba trudit. Ok, je treba sklepat kompromise, se pogovarjat, ne pa se na zobe metat, da preživiš dan z osebo.





Če čutiš, da ga ne ljubiš več, da je vse samo navezanost al pa dolžnost ostati skupaj zaradi otročka...potem dobro premisli, ker tko verjetno ne bo šlo dolgo. Ko enkrat resno razmišljaš, da ni več pravih čustev, se ponavadi ne vrnejo. Držim pesti, da se boš pravilno odločila user posted image !
[/quote]



sej to je, ker vem, da se nikoli več nebbova mela tako lepo kot ne vem, pred 3 leti, sej ne lepo, da se nebova nikoli več tako štekala. Sej ne vem zakaj je tako ratalo. Oddaljila sva se zaradi njegovega dela, ker že več let dela od zore do mraka in en čas sem se matrala, da bi bil več doma, pol sem se pač navčila živeti brez njega in mi je postala njegova prisotnost moteča. Ko sva skupaj se večino časa kregava. In kaj zdej! En z drugim ne moreva, en brez drugega prav tako ne! Včeraj je spla na kavču, ker sva se spičila, pa mu tako čisto ustreza, sploh se ne pritožuje al pa da se tel pogovorit in me prepričat, da ni tako mialsil, da je bilo drugače,.... kaj naj si milsim?

Življenje je zajebano in če bi bila šenkrat mlajša si nebi iskala partnerja, 100 posto.  Bila bi sama, mulčka pa bi že mela. Življenje je prekratko, pa ga tako zapravljamo,....

Hvala, da me berete!

< Sporočilo je popravil * Mateja * -- 13.4.2008 0:56:13 >

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kdaj ste vedele...
13.4.2008 8:25:29   
Meceno
Kaj pa če te samo poporodna depresija nalo hvata ?


(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kdaj ste vedele...
13.4.2008 9:04:40   
muška
Po 3 letih ne bi rekla, da jo muči poporodna depresija.

V bistvu bi lahko rekla, da tudi sama kar poznam to tvojo situacijo, ampak jaz sem se sprijaznila, da je tako. Ko smo skupaj se prav trudim, da ne penim, čeprav on skoz nekaj peni, pa ga poskušam malo razvedrit skozi šale in smeh - čeprav si tudi včasim mislim, pa dobro no, kaj a moram vedno igrat nekega klovna user posted image  , ma kaj jaza vem no. Dokler je samo to, .... vse bomo preživeli a ne?  Drži se! user posted image

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?