|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj umiti lase-vaše izkušnje...
25.3.2008 15:27:39   
TIIA
Se opravičujem, če gre za kakšno vražo, pa me vseeno zanima, kdaj ste si umile lase po porodu.

Namreč že tako nimam gostih las, pa me je sedaj strah, da bi mi začele izpadati potem v šopih-kot sem že slišala.

Do kdaj ste počakale????user posted image


Tiste, ki ste si takoj umile lase in niste imele težav-me veseliuser posted image - ampak, vprašanje je naslovljeno na tiste, ki imajo slabo izkušnjo, če so si kmalu umile lase,...  (drugače si  moram umivati trikrat na teden)

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj umiti lase-vaše izkušnje...
25.3.2008 15:31:22   
Anonimen
user posted image  Če boš dobila odgovore samo od tistih, ki so imele težave...boš sklepala, da si jih ne smeš prehitro umiti?user posted image
Jaz sem ena tistih, ki si jih je umila še isti dan, ko je rodila. Lasje ti pa izpadajo zaradi hormonov in ne zaradi umivanja takoj po porodu.

Aja, lahko me črtaš iz statistike. Da boš lahko bolj panična.

(odgovor članu TIIA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj umiti lase-vaše izkušnje...
25.3.2008 15:35:36   
kofetek2010
Se strinjam z nataso77. user posted image

Jaz sem bila pri frizerju na fen frizuri dan preden sem rodila in sem komaj čakala, da pridem iz P, da sem lahko spet šla (sem bila zaradi CR 6 dni notr).

Izpadat so mi začeli kasneje, kakšna 2-3 mesece po porodu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj umiti lase-vaše izkušnje...
25.3.2008 15:37:37   
Pobalami
Lase si lahko umiješ zelo hitro po porodu. takrat ko se greš pač tuširat.

Sigurno ti ne bodo zaradi tega preveč izpadali. ker potem se tudi počesati ne smeš.

Včasih si porodnice niso umivale las zato, da se ne bi slučajno prehladile in zelo zbolele. ker ni bilo zdravil. Lahko pa da je bila tudi kakšna vraža.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj umiti lase-vaše izkušnje...
25.3.2008 15:38:27   
sayuri
JAz sem si lase umila v porodnišnici - tisti dan, ko sem šla domov. Se pravi 4 dan po porodu.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj umiti lase-vaše izkušnje...
25.3.2008 15:41:18   
lex
lasje izpadajo tisti stari, ker med nosečnostjo ne izpadajo toliko in potem gredo pač bolj ven. To je zaradi hormonov, ne kaj drugega. Ti8 si jih kar umij

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj umiti lase-vaše izkušnje...
25.3.2008 15:44:26   
Anonimen
Jaz sem si jih umila tisti dan, ko sem prišla domov.

Nekaj je resnice na tej stari vraži, namreč med nosečnostjo nekaterim (ne vsem) nosečkam zaradi hormonov lasje skoraj prenehajo izpadati. Ko se po porodu hormoni umirijo, tisti lasje, ki naj bi izpadli že med nosečnostjo, končno izpadejo. To se običajno začne nekje 2 do tri mesece po porodu in traja nekaj mesecev, dokler ne izpadejo vsi tisti odvečni lasje. Torej ni posledica tega izpadanja plešavost, temveč vrnitev v normalno stanje - izpadejo odvečni lasje. Po moje, če ti so lasje med nosečnostjo normalno izpadali, potem zdaj tega ekstra izpadanja ne boš doživela.
Meni so se je količina las med nosečnostjo zelo povečala, zato sem potem po nosečnosti imela eno obdobje, ko so mi izpadali kot nori, zdaj pa imam take kot pred nosečnostjo.

(odgovor članu sayuri)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj umiti lase-vaše izkušnje...
25.3.2008 16:07:39   
ursikazala
Meni so začeli izpadati kake 3 mesece po porodu... in še zdaj izpadajouser posted image
Menda lahko do 1 leta traja.

_____________________________

NIKA 21.9.2007
http://www.moj-album.com/uredi/ayatutaya/9506966/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
25.3.2008 16:33:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ursikazala)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj umiti lase-vaše izkušnje...
25.3.2008 17:20:09   
kmarija
Umila naslednji dan po porodu, izpadati začeli okrog 3-4 meseca user posted image , pa kaj čmo, tudi to bo minilo user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj umiti lase-vaše izkušnje...
25.3.2008 17:30:33   
Pia77
Jaz sem en mesec po porodu in mi lasje izpadajo že kakšna 2 tedna... Prvič sem si jih oprala na dan prihoda iz porodnišnice.
Kdo ve - mogoče mi pa sploh ne bi izpadale, če si jih do zdaj ne bi oprala?! user posted image user posted image user posted image       (Fuj. :)

(odgovor članu kmarija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj umiti lase-vaše izkušnje...
25.3.2008 17:31:15   
kaya2007
sem si jih umila takoj in....so mi vsi odpadli! user posted image  user posted image  user posted image  joke

nekje 7 mesecev po porodu so mi nehali odpadati v večji meri

(odgovor članu kmarija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj umiti lase-vaše izkušnje...
25.3.2008 18:51:04   
soncek28
jaz sem si umila 1o dan po porodu,pa so mi 2 meseca po porodu izpadale v šopih,tako da to nima nobene veze z tem,v nosečnosti mi niso nič izpadale,in sem imela zelo goste,zato verjetno pol izpadajo.
 
lp

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj umiti lase-vaše izkušnje...
25.3.2008 19:00:50   
Anonimen
Pranje las po porodu nima z izpadanjem nobene veze, kot so ti že napisale.

Paziti je treba edino to, da se ne prehladiš, ker si menda takrat še bolj dovzetna za ... ne vem ... bolezni ali kaj.

(odgovor članu soncek28)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj umiti lase-vaše izkušnje...
25.3.2008 19:00:57   
dido
Jaz sem si dala delat pramena kakšen teden po porodu tako, da se nimaš kaj bat !

(odgovor članu TIIA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj umiti lase-vaše izkušnje...
25.3.2008 19:45:11   
noe
Jaz sem si jih oprala drugi dan po porodu prvič in tudi drugič. Prvič mi niso izpadali, drugič je pa še prekmalu, upam, da mi tudi ne bodo.

(odgovor članu dido)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdaj umiti lase-vaše izkušnje...
25.3.2008 19:52:26   
country
Jaz sem si prvič oprala lase ko sem prišla domov, to je 5. dan po porodu. Kar se pa tiče izpadanja, so mi malo bolj izpadale, ampak šele zdaj (po skoraj osmih mesecih) vidim, kako je bilo. Imam namreč precej dolge lase in ko se počešem se spodaj vidi še ena frizura - ogromno laskov, dolgih nekje 3-4 cm...

user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdaj umiti lase-vaše izkušnje...
25.3.2008 19:56:15   
Nacka
Tudi jaz sem si oprala lase 1. dan doma (ker so me v bolnici strašili, da bom plešasta, če si umijem lase pred 6. tednom po nosečnosti). 14 dni po porodu pa sem šla k frizerju, sem se pobarvala, urdila, skratka na lase dala vse kar je možno. Pa ni blo nobenih posledic. Verjamem, da če imam dobro strukturo las, ti je porod ne more sto procentno spremeniti. Če pa imam že tudi sicer slabe lase, je bolje da malo popaziš.

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kdaj umiti lase-vaše izkušnje...
25.3.2008 22:30:47   
Naja31
Jaz pa ne morem verjeti, da sploh lahko kaj takega vprašaš.
Umivanje las je stvar osnovne higiene. Jaz sem si jih umila 3 dni po porodu.

In nikakor nima to nobene veze s kasnejšim izpadanjem.


(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kdaj umiti lase-vaše izkušnje...
25.3.2008 22:36:05   
Anuška79
Rodila sem ob treh zjutraj. Nekje ob treh popoldne sem šla pod tuš in si umila lase. Zaradi napora (porod je pač napor) je telo po porodu šibko in bolj dovzetno za prehlad, bolezni ipd. 

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kdaj umiti lase-vaše izkušnje...
25.3.2008 22:53:34   
lelaval
Jaz sem si jih že v porodnišnici.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu TIIA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kdaj umiti lase-vaše izkušnje...
26.3.2008 6:16:54   
Nyah*
Mislim, da si stvar narobe razumela. Lase si seveda lahko umijes (moja cimra v P si jih je vsak dan), a kot je rekla splisni, paziti moras nase, da se ne prehladis,..., ker telo po porodu se nekaj casa ni v ravnovesju in je bolj dovzetno za razne infekcije, ipd.

Ne verjemi pa vsemu, kar slisis! Ti raje nas vprasaj!user posted image user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kdaj umiti lase-vaše izkušnje...
26.3.2008 7:14:36   
Blejka26
jaz sem si jih umila 14 dni po porodu..mal je bilo bed ampak sej sem bila itak doma in imela sem rep.Ja izpadati pa začnejo zaradi hormonov in tega ne moreš preprečiti in to nekje 4-5 mesec po porodu

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kdaj umiti lase-vaše izkušnje...
26.3.2008 7:16:19   
Maxica
Jaz sem si jih umila že v porodnišnici, nekak 4.dan. Z izpadanjem nisem nikoli imela težav.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kdaj umiti lase-vaše izkušnje...
26.3.2008 8:19:38   
baja*
Umila sem si jih v P, izpadat so mi začeli nekje okoli 3. meseca po porodu, kako dolgo so mi izpadali pa se ne spomnim točno - cca. 2-3 mesece. Ampak meni je blo fajn, da so se mi malo razredčliuser posted image . Je pa to vse posledica hormonov...

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?