|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kenguru; matematično tekmovanje
8.3.2010 18:34:57   
mikina
Ali so vaši otroci že prinesli prijavnice za kenguruja, ker se piše 18. naslednji teden. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kenguru; matematično tekmovanje
8.3.2010 18:35:26   
Anonimen
oja 2 se nista nič!

(odgovor članu mikina)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kenguru; matematično tekmovanje
8.3.2010 18:36:28   
Kerensa*
Ne. Za koga konkretno pa je to tekmovanje?

(odgovor članu mikina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kenguru; matematično tekmovanje
8.3.2010 18:42:33   
mikina
http://www.dmfa.si/kenguru/index.html

Matematika oz. bolj take logične naloge. Naša je res dober logik. Ampak ima neko čudno razredničarko, ki samo od "taboljših"* staršev otroke daje na tekmovanja.

*= DR., direktori, težki privatniki

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kenguru; matematično tekmovanje
8.3.2010 18:47:31   
Kerensa*
Kako vidim, je to za 1. triado, torej za moja dva otroka ne pride v poštev.

(odgovor članu mikina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kenguru; matematično tekmovanje
8.3.2010 18:52:39   
mikina
V skladu s pravilnikom tekmovanja se lahko tekmovanja Kenguru udeležijo vsi učenci in dijaki, ki to želijo. DMFA Slovenije ne postavlja nikakršnih omejitev pri številu udeležencev iz posameznega razreda ali šole.


Ne vem kje si prebrala, da je za prvo triado.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kenguru; matematično tekmovanje
8.3.2010 18:54:25   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mikina
Ne vem kje si prebrala, da je za prvo triado.

V prvi vrstici za naslovom na prilepljenem linku (naprej pa nisem brala). Je tudi za ostale?

(odgovor članu mikina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kenguru; matematično tekmovanje
8.3.2010 18:55:58   
mikina
Tekmovanje Mednarodni matematični Kenguru bo v četrtek, 18. marca 2010 ob 13. uri (za I. triado OŠ ob 11.00 uri). V skladu s pravilnikom tekmovanja se lahko tekmovanja Kenguru udeležijo vsi učenci in dijaki, ki to želijo. DMFA Slovenije ne postavlja nikakršnih omejitev pri številu udeležencev iz posameznega razreda ali šole. V skladu z mednarodnim dogovorom poteka tekmovanje Mednarodni matematični kenguru vsako leto tretji četrtek v marcu. Tekmovanja nihče ne sme izvesti pred navedenim datumom. Zaradi uporabe sodobnih komunikacijskih tehnologij lahko vsaka kasnejša izvedba vpliva na regularnost rezultatov. V višjih razredih je Mednarodni matematični kenguru tudi prva stopnja tekmovanja v zanju matematike za Vegova priznanja, zato tekmovanja ni dovoljeno organizirati kasneje.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kenguru; matematično tekmovanje
8.3.2010 19:13:27   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mikina
V višjih razredih je Mednarodni matematični kenguru tudi prva stopnja tekmovanja v zanju matematike za Vegova priznanja, zato tekmovanja ni dovoljeno organizirati kasneje.

Hvala. Tole sem spregledala.

(odgovor članu mikina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kenguru; matematično tekmovanje
8.3.2010 19:50:34   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: mikina

http://www.dmfa.si/kenguru/index.html

Matematika oz. bolj take logične naloge. Naša je res dober logik. Ampak ima neko čudno razredničarko, ki samo od "taboljših"* staršev otroke daje na tekmovanja.

*= DR., direktori, težki privatniki



Na eni šoli vem da je blo govora, da mora šola za vsakega prijavljenega plačat po 1€ in so rekli, da gredo lahko samo taboljši matematiki in logiki na tekmovanje.

(odgovor članu mikina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kenguru; matematično tekmovanje
8.3.2010 19:54:46   
Kerensa*
Torej to pomeni, da šola izbere kandidate za tekmovanje in da prijava ni možna prosto, za vse otroke?

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kenguru; matematično tekmovanje
8.3.2010 20:12:16   
Krysia
Sicer delam v srednji šoli, ampak mislim, da ni kakšnih bistvenih razlik. Res je treba plačat prijavnino za vsakega tekmovalca (se mi zdi, da je 1 €), ampak zaradi tega ne sme bit nikomur onemogočena udeležba na tekmovanju. Šole zapravijo veliko večje vsote denarja za marsikaj drugega. Mi smo prijave pobirali danes in jih bomo še cel teden, tako da ni še nič zamujeno .... ne vem pa, od kod razrednikom pravica, da oni določajo, kdo bo šel na tekmovanje (pa ne glede na to, koliko so učenci / dijaki stari) ... Prijava je možna za vse otroke 7 dijake ... mislim, da tukaj nima nihče pravice nikomur prepovedati udeležbe na tekmovanju ...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kenguru; matematično tekmovanje
8.3.2010 22:02:56   
takero
pri nas so na roditeljskem obvestili o tekmovanju in nam svetovali,da se pogovorimo z otroci in da se lahko prijvi kdor želi...

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kenguru; matematično tekmovanje
9.3.2010 8:43:45   
kasso
pri sinu, ki obiskuje 1. razred je učiteljica prijavila vse otroke.

(odgovor članu takero)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kenguru; matematično tekmovanje
9.3.2010 8:44:28   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: mikina

http://www.dmfa.si/kenguru/index.html

Matematika oz. bolj take logične naloge. Naša je res dober logik. Ampak ima neko čudno razredničarko, ki samo od "taboljših"* staršev otroke daje na tekmovanja.

*= DR., direktori, težki privatniki


user posted image user posted image

(odgovor članu mikina)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kenguru; matematično tekmovanje
9.3.2010 8:51:53   
mikina
IZVIRNO SPOROČILO: kasso


IZVIRNO SPOROČILO: mikina

http://www.dmfa.si/kenguru/index.html

Matematika oz. bolj take logične naloge. Naša je res dober logik. Ampak ima neko čudno razredničarko, ki samo od "taboljših"* staršev otroke daje na tekmovanja.

*= DR., direktori, težki privatniki


user posted image user posted image

Žalostno ampak resnično.
Saj, če je nebo ona poslala bom pa šla mimo nje jo prijavit pri svetovalni službi. ker itak moramo starši podpisati prijavnico.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kenguru; matematično tekmovanje
9.3.2010 8:58:40   
špelin@
O, tudi jaz se spomnim prve triade, ko je kar učiteljica po svoje določala, kateri gredo in kateri ne. Dokler ni eni mamici počil film in je znorela, ker si je njen otrok na tekmovanje želel, učiteljica ga pa ni prijavila, ker je bil hiperaktivec. In ravno ta fant je potem na svoji šoli najbolje pisal kenguruja!

Zdaj (lani in letos - 4. in 5. razred) nas doma otroci vprašajo, če se strinjamo, da gredo na tekmovanje in se lahko dejansko vsak prijavi user posted image


(odgovor članu mikina)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kenguru; matematično tekmovanje
9.3.2010 9:20:49   
noranate
Moja ta mlajša je v 1. razredu. Na šoli smo vsi starši dobili prijavnice in gre vsak, ki se prijavi, brezplačno seveda. Za prve razrede so 2 x na teden organizirane tudi predure, kjer se delajo vaje za to tekmovanje.user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kenguru; matematično tekmovanje
9.3.2010 9:45:32   
blaža
Naš je pa prejšnji teden prinesel en tak test ( ne letošnji za tekmovanje), je pisalo gor enako kot na testu, lahko, da je kak prejšnji in so kao reševali v šoli.

Pa sem vprašala, če je to že ta glavni test, pa je reku, da ne, da so samo vadli, da je pa učiteljica tudi njega izbrala, da bo reševal, da je kao zbrala ta boljše učence, ki jim to dobro gre.

Je mel res vse prav rešeno in pravi, da je sam reševal. Edino ne vem al so to vsi vadli, da je vidla komu gre bolje, pa je pol na podlagi tega izbrala kdo gre na tekmovanje al kako.

No meni se to ne zdi neka taka reč. Vesela bom, če bo dosegel dobre rezultate, predvsem se bom veselila zanj, ker vem, da bo vesel in da mu to dosti pomeni, če ga spodbujamo in pohvalimo, ko se potrudi.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kenguru; matematično tekmovanje
9.3.2010 12:07:30   
mikina
No meni se to ne zdi neka taka reč. Vesela bom, če bo dosegel dobre rezultate, predvsem se bom veselila zanj, ker vem, da bo vesel in da mu to dosti pomeni, če ga spodbujamo in pohvalimo, ko se potrudi.
[/quote]


Saj meni se tudi ni "bigdil" ampak v prvi triadi je vedno pisala zelo uspešno oz. ona in še en sošolec sta vedno dobila bronasto vegovo priznanje (je samo bronasto). Matematiko pa zelo obužuje sploh pa tekstne naloge. Zato semi zdi, da nebi bilo fer, če nebi šla.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kenguru; matematično tekmovanje
18.3.2010 13:43:17   
viv_
Danes pišejo!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu mikina)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kenguru; matematično tekmovanje
18.3.2010 13:47:29   
Anonimen
domen pravi, da se mu zdi, da ima vse pravuser posted image
tadej pa je pozabil....user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kenguru; matematično tekmovanje
18.3.2010 14:29:00   
Anonimen
Našega pa še ni iz šole, da bi mi poročaluser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kenguru; matematično tekmovanje
18.3.2010 14:33:01   
kasso
user posted image jaz sem pa pozabila na tekmovanje. No bomo videli, kaj bo povedal.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kenguru; matematično tekmovanje
22.3.2010 15:41:03   
blaža
Evo, skoraj sem že pozabla na kengurujčka, točke smo pod šifro pogledali, zdej me pa zanima kaki so kej kriteriji, ker sem vidla, da niti ni bil tako slab kot sem mislila.

Rezultatov ostalih ne vem, sem čula le iz druge šole od kolegice, pa ne maram niti spraševat, ker zato pa je geslo, da je anonimno.

Sem mislila, da ni bil lih ne vem kako uspešen, zdej me pa matra, ker še ni uradnih vseh rezultatov, da vidim kje je.

kako se to gleda pri teh točkah. Kolko je po vašem mnenju kar fajn? Kolko točk mislim.

Pa ne mislim, da bo zdej kdo povedal svoj rezultat, tako okvirno. Lih zato nisem spraševala ostalih mamic, ker se mi zdi pol, da je to neko postavljanje,... pa itak sem mislila, da mu ni lih ne vem kako šlo, ...zdej me pa vseeno zanima, ker če je bil uspešen, ga bom pa vseeno pohvalla.

no prejšnji post sem napisala, da sej to ni važno, zdej pa,..user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pomladno potepanje s kolesom
Pomlad prinaša toplejše sončne žarke. Vremenske razmere, primerne za gibanje zunaj, koristijo tako staršem, kot njihovim...
To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?