|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kis
7.10.2007 19:22:32   
*karina*
Koliko si kisate hrano tiste, ki polno dojite? Jaz sem namrec navajena bila biti na tesc kis z mlacno vodo, ali lahko to sedaj nadaljujem ali je za cas dojenja boljs pocakat s kisom?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kis
7.10.2007 19:41:39   
Anonimen
Polno dojila, pa sem jedla normalno vse, razen fižola no. Nikoli ni blo nobenih težav.

(odgovor članu *karina*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kis
7.10.2007 20:08:19   
Petraa
Jaz kisam tako,da mi že čez uha gleda,pa tudi do pol kg-ja fižola pojem.Nobenih težav

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kis
7.10.2007 20:09:55   
Sisy
pr nas je pa ceu hudič če si dam kis na solato...tamalo tok zvija da sem morala na mojo žalost kis v celoti ukint user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kis
7.10.2007 21:17:13   
baja*
Jaz si tudi normalno kisam...

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kis
7.10.2007 22:56:12   
simona76
Od začetka sem malo pazila s kislimi stvarmi in hrano, ki napenja, zdaj pa normalno kisam in jem večinoma vse. Saj vidiš reakcijo - če dobi po kisu krče še malo počakaš... Moja je dobila drisko po paradižniku, tako da sem ga rajši ukinila.

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kis
8.10.2007 11:29:00   
Brundula
Jaz si tudi normalno kisam. Ugotovila pa sem, da ga ščipa če jem paradižnik ali pa paradižnikovo mezgo. Po mojem odvisi vse od otroka kaj u ustreza.

(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kis
8.10.2007 14:34:03   
Naja30
Nisem jedla kisa zaradi krčev. Pazila sem cca 3 mesece.

Sama poskusi ugotoviti, od česa ga zvija.

(odgovor članu Brundula)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kis
9.10.2007 0:04:56   
sneška_
Normalno kisam salate .Odvisno je od otroka kaj in kako mu paše ali kaj mu ne paše

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?