|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje kupiti marelo za dvojčka?
23.5.2010 7:06:24   
marjetica11
Drage prijateljice,

Prosim vas, da mi svetujete, kje lahko kupim marelo za dvojčka po ugodni ceni. V Baby centru prodajajo Maclarnovega za 250 EUR, pa se mi zdi predrago. Kupila bi tudi rabljenega, če ga katera od vas ne potrebuje več (naj ne bo roza ali rdeč - imam dva fanta).

Lep pozdrav, 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje kupiti marelo za dvojčka?
23.5.2010 19:39:22   
sayuri
JAz sem marelo  kupila preko tele spletne strani. Dostavili so mi ga naslednji dan. Se super obnese.

http://www.baby-shop.si/si/otroski-vozicki/chipolino-za-dvojcke-g101.shtml

(odgovor članu marjetica11)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje kupiti marelo za dvojčka?
26.5.2010 21:01:13   
marjetica11
Hvala za pomoč.



(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje kupiti marelo za dvojčka?
22.6.2010 22:24:39   
soncek.djukelica
jay sem ga na Bolhi dobila!

(odgovor članu marjetica11)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje kupiti marelo za dvojčka?
20.7.2010 21:33:17   
meta22
sayuri, kako se ta marela zloži? na marelo al tako kot ostali vozički za dvojčke-vodoravno? kako se obnesejo kolesa, se mi zdi da so majhna?

hvala

meta

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje kupiti marelo za dvojčka?
21.7.2010 10:56:09   
hedviga
mi smo kupili Obaby na amazonu takega:
http://www.dealtime.co.uk/xPO-Obaby-Apollo-Plus-Twin-Sport-White
Luštkan, lahek, zloži se kot marela. Mulca ga imata rada...marelca kot marelca skratka...  
Itak so vedno bolj papirnati teli vozički, naš prvi je bil naravnost letalonosilka (teutonia) user posted image

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu meta22)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje kupiti marelo za dvojčka?
21.7.2010 10:57:25   
hedviga
Aja, kolesa so majhna tudi pri tem, zato ni za kakšno ultra divjino. Za na Pokljuko imamo še vedno Haucka. (ne čudno gledat, tri vozičke smo imeli oz imamo user posted image )

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje kupiti marelo za dvojčka?
22.7.2010 9:03:31   
meta22
joj, hedviga, sem komaj zdaj videla tvoj odgovor. ravno nekaj takega smo iskali, pa smo ravno včeraj chipolinota naročili.user posted image iskala sem voziček ki se res zapre kot marela. a se da t kje ori nas naročit, videt? ne kupujem prek amazona ,e-baya kolko pa ta zadeva sploh stane v evrčkih?

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje kupiti marelo za dvojčka?
22.7.2010 9:49:50   
hedviga
Meta, jah, pri nas ga noben ne prodaja. Jaz sem ga kupila po filingu, ker pametnih marelc v Sloveniji skoraj ni za dvojčke. Malo sem posurfala po internetu in mi je bil tale po ceni in izgledu še kakor toliko všeč. Mi Chipolino ni preveč pri srcu, ker nisem zelo za rozamodre varjante. Kvaliteta je pa pomoje tuki nekje.
Vidiš ga lahko pri nas doma user posted image   Naročil ga je moj mož pa menda ni hud problem,dobili smo ga pa prej kot v enem tednu.

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu meta22)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje kupiti marelo za dvojčka?
22.7.2010 9:52:35   
hedviga
aja, cena je bila pa se mi zdi tam okol 160 -170 eur

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?