|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje kupiti poceni metrazo - blago na metre?
9.2.2006 16:05:10   
MarijaPo
Sla sem v centromerkur in izracunala, da stane blago za spalno vreco za mojo malo Evo okrog 8 jurijev, glede na to, da stane v Leclercu spalna vreca 5 jurijev, se mi zdi cist mimo, da sama sivam, pa ful placam za to.

Seveda bi ji rada sama sesila in se kaj prisparala, zato, kje kupujete ve blago?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje kupiti poceni metrazo - blago na metre?
9.2.2006 16:23:20   
muha1
Mi na štajerskem imamo trgovino Metrček, kjer se dobi poceni blago, tudi na kile. Mogoče imate to trgovino tudi v Lj.user posted image

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje kupiti poceni metrazo - blago na metre?
9.2.2006 17:40:10   
ronja5
Jaz sem kupila blago na kg, tako že prešito, pa se mi tud ni zdelo poceni, sem dala 3 jurje, kje pa je pol še zadrga, pa sukanec,... se ne splača! Sedaj vedno preverim kaj se splača in kaj ne, preden se spravim šivat.
Raje kupujem na razprodajah,pa še čas prhranim!

Kje pa je trgovina METRČEK???

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje kupiti poceni metrazo - blago na metre?
9.2.2006 21:12:14   
Meggi



Jaz sem navadno belo platno za zavese, al kak dekorativni izdelek našla v VELETEKSTILU za 490 sit/m.  Jaz trenutno šivam zavese za nadstropno posteljo in blazine,... Pa ,ala princesa mi pomaga in mi ni škoda denarja za ustvarjalni spomin in dogodek. Se pa res že kar težko najde poceni trgov z blagom.



(odgovor članu ronja5)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje kupiti poceni metrazo - blago na metre?
9.2.2006 21:25:50   
rija
Metrček je pri meniuser posted image

Mislim, trgovina je moja, povej kaj rabiš, konkretno....

(odgovor članu ronja5)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje kupiti poceni metrazo - blago na metre?
10.2.2006 8:55:13   
MarijaPo
Oho, rija ima kar svojo trgovino. To je pa fino. user posted image

Jah, iscem plis, frotir, kako polnilo (npr. flis) - frotir bo na zgornjem delu spalke - da se bo zlahka spucalo, plis bo na spodnjem delu spalke, da bo lepo, polnilo pa znotraj vsito, da bo toplo.

Kje pa je tvoja trgovina?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje kupiti poceni metrazo - blago na metre?
13.2.2006 7:13:20   
rija
V MS.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje kupiti poceni metrazo - blago na metre?
13.2.2006 9:15:06   
MarijaPo
No, pa je tudi moja potrosniska zgodba dobila epilog - v soboto sva sla z mojim lepim mozekom v BTC in nasla genialno stacuno z blagovi - Kilometer v hali A. Bila sem cist navdusena in nakupila vse kar rabim za spalko za mojo Evo. Prodajajo na kg, pa tud na metre in blagovi so fuuuullll lepi.

Zelo sem zadovoljna. user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje kupiti poceni metrazo - blago na metre?
14.2.2006 9:26:26   
Taja Nagaja
MarijaPo- v hali D- pod Emporiumom je še ena trgovina Kilometer, zraven pa še ena, v kateri prodajajo sukance, gumbe, našitke, trakove, zadrge... Se mi zdijo bolj prijazni kot v hali A, predvsem ena svetlolasa prodajalka, je precej zgovorna in polna idej. Mi je fino, ko imam vse na enem koncu, pa še  ful so prijazni in znajo svetovat.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje kupiti poceni metrazo - blago na metre?
15.2.2006 8:15:26   
barba
Drgač majo v trgovini Metra v LJ tud dost blaga na izbiro. Cene so različne, razne frotirje in še nekatero blago tud na kg. Men se ni zdel tok drago.

Razne konce blaga ma tud Bala v podhodu pod Metalko.

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu Taja Nagaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kje kupiti poceni metrazo - blago na metre?
16.2.2006 0:15:03   
matahari
Na Koseški tržnici je ena majhna trgovina z blagom..mene sicer bolj zanima kakšno lepo blago za kakšen lep nosečniški komplet, ker grem aprila na eno poroko in bi bila kljub user posted image rada elegantna...

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kje kupiti poceni metrazo - blago na metre?
30.7.2011 9:46:10   
pikapolonica spela
Hojla!

Kupovala sem že v trgovini Atom v Krskem. Imajo veliko izbiro metrskega blaga tako oblačilnega kot dekorativnega nekaj malega tudi kilogramskega. Cene so realne in večkrat zasledim različne popuste. Jaz sem bila z nakupom zadovoljna! user posted image Tukaj je povezava..

http://atomkrsko.com/


(odgovor članu matahari)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?