|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje likate?
18.7.2007 16:24:43   
Anonimen
Dva velikanska kupa perila imam za zlikat, kake tri stroje imam še za oprat user posted image user posted image user posted image , zunaj na štriku se mi sušijo cunje, jaz pa čisto totalno brez volje za likanje user posted image . Nimam kakega posebnega prostora za likanje, zato moram vse privleč v dnevno sobo. Je pa dnevna soba edini kolikor toliko hladen prostor v tej vročini user posted image  Zato nočem likat v njej-ker likalnik tok ogreje prostor. Sem razmišljala, da bi šla kar ven na teraso likat user posted image . Itak je zunaj 35 stopinj, pa če bom še likalnik vžgala-ne bom kake razlike čutila user posted image .

Kje pa ve likate?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje likate?
18.7.2007 16:26:50   
frutka_
Trudim se tako lepo obesiti, da ne rabim likat.user posted image Ali pa vržem v sušilca.
Če mi  je, likam v dnevni sobi pri odprtem oknu (nimam balkona ali terase). Gledam poleg TV in jamram kako sem žejna.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje likate?
18.7.2007 16:39:18   
Putka
IZVIRNO SPOROČILO: frutka
Trudim se tako lepo obesiti, da ne rabim likat.user posted image Ali pa vržem v sušilca.
Če mi  je, likam v dnevni sobi pri odprtem oknu (nimam balkona ali terase). Gledam poleg TV in jamram kako sem žejna.user posted image

user posted image user posted image
Kot jaz. Ja, imam pa vedno vsaj liter vode zraven. In trenutno tudi dva kupa cunj pa še na štriku visiuser posted image .
Pred TV si odvlečem, kar vzame ene 10 minut, pa kak film zapečem..

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje likate?
18.7.2007 16:43:37   
Anonimen
jaz sem pa včeraj zvečer, ob desetih likala 2 uri!!!! hvala bogu, vse je zlikano user posted image user posted image user posted image

sicer imam "likalnico" v garderobni sobi, pa sem vseeno prinesla likalnik kar v dnevno sobo, da mi ni bilo dolgčas...


(odgovor članu Putka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje likate?
18.7.2007 16:51:42   
2.2.
ja jaz grem tudi zdaj likat in kar na teraso- sedaj v poletnem času likam kar zunaj na terasi kajti notri se je za skuhat poleg klime (tolk je vroče). zunaj pa lepo rahlo piha veter in mi bo kar pasalo. grem hitro dokler se mi ne user posted image  zbudi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje likate?
18.7.2007 16:51:57   
Anonimen
Jaz imam(sem imela)likalnico,zdaj pa bomo tam naredili sobico za
hčerko.Tako,da bomo zdaj likali v dnevni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
18.7.2007 16:56:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje likate?
18.7.2007 17:01:31   
CatJa
Spodaj, v garderobni sobi, kjer je vsaj 5 stopinj hladneje kot gor. Itak se pa to bolj redko dogaja user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje likate?
18.7.2007 17:46:34   
pajčolanka
hudo likanje v dnevni....midva mava dve sobi fraj in pol se mi v eni vse nabira in se mi reees ne da tam likat. me pa tud čaka...ena velikaaa gora. bom probala tole praktcirat jutr ko bo še en pralni stroj suh ker pol bm spet rabla dve leti da bom likala.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje likate?
18.7.2007 18:24:41   
Dejča
Jaz imam pa eno gospo, ki mi lika user posted image  - pa ne glede na temperature user posted image .

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kje likate?
18.7.2007 18:58:22   
cmokec
Likala sem včeraj od 23.00 do 0.30 ure, pa mi je še malo ostalo. Vročine pa ni bilo, sem imela lepo odprto, pa je.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kje likate?
18.7.2007 19:28:54   
total
Lika mi taščauser posted image .

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kje likate?
18.7.2007 19:35:22   
karamela
Pozno zvečer v dnevni sobi ob gledanju tv ali poslušanju CD. Se pa to zgodi samo 1-2x na mesec po kakšno slabo urico, saj likam samo srajce, in tista oblačila katera je nujno zlikat. Otroških stvari skorajda ne, bombažnih majc tudi ne, ma skoraj nič ne likam priznam. Lepo obesim in pri zlaganju pogladim z roko in zložim.


(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kje likate?
18.7.2007 20:09:33   
Anonimen
Ne likam. Ni šans v tej vročini. Umrem mnde zraven.

Dns je moj neki zlikal k je na dopustu. Drugač pa sam res tisto k je nujno zjutrej pred službo.

(odgovor članu karamela)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kje likate?
18.7.2007 20:14:10   
Anonimen
sedaj ko je tako vroče zgodaj zjutraj na terasi...pričnem ob petih in končam do sedmihuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kje likate?
18.7.2007 21:54:06   
arielca
V spalnici. Je najhladneje pa mir imam. Sicer mi pa likanje ni v užitek in prakticiram sušilca ali lepo obešanje cunj user posted image .

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kje likate?
18.7.2007 21:55:55   
Maxica
Imam zastekljen balkon, tako da imam kar tam postavljeno likalno desko. Itak je skoz v uporabi in je niti ne podiram, ampak je kar v stanju pripravljenosti non stop. Ravno zdaj je za mano ena runda in sem končno spet na čistem. Jutri pa jovo na novo, dva stroja cunj oprat, likali bomo pa zvečer, ko se shladi.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kje likate?
19.7.2007 0:58:12   
lelaval
Likalno desko dam v kuhinjo ali dnevno sobo in zraven gledam TV.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kje likate?
19.7.2007 7:13:17   
puncica
Trenutno zunaj na terasi zvečer ko ni več tako vroče.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kje likate?
19.7.2007 7:24:03   
Anonimen
v utilitiju. ampak tko sovražm peglanje čeprov peglam takrat ko že vseh cunk zmanjka, da ravno iščem eno k bi mi na vsake kvatre pršla mal popeglat

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kje likate?
19.7.2007 7:27:22   
srki
Kot frutka, trudimo se, da lepo obesimo. Likanje pa v tem času prihranimo za zgodnje jutranje ali pozne večerne ure.

Drugače pa kar v kuhinji. Enkrat sem celo zunaj pred hišo, v senci in je bilo prav prijetno. Samo podaljšek sem morala še privlečt.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kje likate?
19.7.2007 8:53:17   
Nasy
Zgodaj zjutraj na balkonu, sosede pauser posted image vame in pravijo, kako se znajdemo. No, je pa res, da zdej že nekaj časa nisem likala, se že kar nabira počasi, čeprav likam le najnujnejše

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kje likate?
19.7.2007 12:20:27   
ema79
Jst imam pa posebej likalnico v pritljičju in je tako prijetno hladno.

_____________________________

Življenje je lepo....

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kje likate?
19.7.2007 12:31:34   
Nika v službi
Mi imamo utiliti oz. delovno sobo, kjer je likalnik, sušilec, sesalec, omare, police, radio... pa še cela hiša je klimatizirana, tako da nam res ni hudega.

Sicer pa likanje sovražim, ogromno mi polika mama, ki tudi čuva našo ta malo, veliko naredi sušilec, marsičesa pa sploh ne likamo.
Resno razmišljam, da bi si omislila pomočnico. Če katera pozna kakšno, se priporočam na zs.


(odgovor članu ema79)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kje likate?
19.7.2007 14:46:36   
Anonimen
V dnevni sobi pod klimo.
Ni ga bitja, da bi me pripravil k likanju ob 23 zvečer ali ob 5h zjutraj.
Sovražim likanje iz dna duše, ne glede na vreme ali letni čas.

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?