|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje vi dobite ...
12.1.2011 17:56:07   
alenkica
dozirne posodice za pralni prašek v prahu.
S tekočimi ni problem, večina ima gor posodice. V dashu prah pa je že ne vem koliko let nisem dobila noter.
Še ta ki sem jo imela do sedaj, mi je malo počla.
Povsod pa piše, da naj se ne be prekoračilo mere. Kako pa naj vem, če ni posodice zraven. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje vi dobite ...
12.1.2011 18:03:12   
kjava.
Jaz mam eno že dolg, jo prišparam, če je v prašku slučajno ne bi blo. drugač pa jogurtov lonček ipd. Itak nikol ne merim, kok praška dam.

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje vi dobite ...
12.1.2011 18:59:59   
Klemy82
Jaz imam trenutno kar eno staro dozirko iz kuhinje, ki mi je počila, tak da za tekočine ni več dobra. Itak pa tko na uč vržem prašek not, ga dam pa vedno manj kot naj bi se ga dalo, in navadnega in v gelu. Gel pa kr po pokrovčku namerim, čeprav  imam tudi dozirko nekje. Sem se navadila tako.

_____________________________

Jst.

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje vi dobite ...
12.1.2011 19:03:51   
Anonimen
Imam ga že od pamtiveka. V novih praških dozirke res ni.
Lahko uporabiš kar tisto posodico s tekočih.

(odgovor članu alenkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje vi dobite ...
12.1.2011 19:14:12   
mateyka
jaz sem jo pa v vsaki dobila in stran mečem. take modre so. se mi zdi, da je od pakunge praška odvisno a jo majo notri ali ne? se mi zdi, da je bil en persilov sensitive ali nekaj podobnega.. pa kar trdne, nikoli niso počile.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje vi dobite ...
13.1.2011 11:33:09   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: alenkica

dozirne posodice za pralni prašek v prahu.
S tekočimi ni problem, večina ima gor posodice. V dashu prah pa je že ne vem koliko let nisem dobila noter.
Še ta ki sem jo imela do sedaj, mi je malo počla.
Povsod pa piše, da naj se ne be prekoračilo mere. Kako pa naj vem, če ni posodice zraven. user posted image


Delam na oko.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje vi dobite ...
13.1.2011 11:36:07   
*miska.mcc*
jst tud od oka.
imam pa kar eno staro šalčko za kafeuser posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje vi dobite ...
13.1.2011 15:32:55   
enea
jaz imam eno tako plastično šalčko za kavo, npr. za piknike,.. dam pa res od oka,  ponavadi za eno jedilno žlico praška+ 1 dcl kisa,..  pa še kuglico zraven,..( prašek dam če se moje babe res fajn umažejo)user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje vi dobite ...
14.1.2011 9:43:49   
ALWAYS LARA
uporabim kar tiste, ki so zraven na tekočih praških. imam pa zelo redko prašek v prahu, imam raje tekoče

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje vi dobite ...
15.1.2011 17:04:52   
zvezdica_1
lara

ja, ampak ali se samo meni zdi, ali tekoči slabše operejo?dišijo sicer bolj, ampak učinek čiščenja....

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kje vi dobite ...
16.1.2011 11:10:09   
alenkica
Zvezdica - jaz imam tudi občutek da slabše operejo. zato sem si zadala: porabim še ta tekoči prašek, pol pa bom kupovala samo še prah. Na 40, opere veliko bolj čisto, pa gel mi ostaja na cunjah, so prav lepljive. (stroj mi zelo špara z vodo)

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kje vi dobite ...
16.1.2011 17:04:16   
scarlett_
Jaz jo imam iz Mullerja, so bile zraven praškov na polici, samo za vzet, brezplačne .. Ne vem, če jih majo še ..

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kje vi dobite ...
16.1.2011 18:13:26   
EKOGREEN



IZVIRNO SPOROČILO: alenkica

Zvezdica - jaz imam tudi občutek da slabše operejo. zato sem si zadala: porabim še ta tekoči prašek, pol pa bom kupovala samo še prah. Na 40, opere veliko bolj čisto, pa gel mi ostaja na cunjah, so prav lepljive. (stroj mi zelo špara z vodo)

danes vsi stroji šparajo z vodo, tako, da moraš tudi ti šparat z kakršnim koli detergentom, zraven pa kak deci alkoholnega kisa dodat, pa cunje ne bodo več lepljive, aja pa mehčalec črtat iz uporabe. posodico smo pa pri tašči dobili user posted image


 

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kje vi dobite ...
23.1.2011 16:43:21   
alenkica
Ja, Ekogreen, že uporabljam kis po tvojem nasvetu in sem zelo zadovoljna, zdaj ga uporabljam, že pol leta približno.
Vedno, še ko smo imeli star pralni stroj pa smo dajali manj praška kot piše na embalaži.
S kisom pa vseeno bolje opere.

(odgovor članu EKOGREEN)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?