|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Klarisa?
15.9.2004 11:16:13   
bambi
Po dolgem času se ti spet malo oglašam, ker vem da si tik pred postopkom. Povej mi kdaj bodo točno potekali pomembni datumi, torej kdaj dobiš pikice in koliko??

Zasledila sem tudi, da sta se preselila v Domžale? Daj, daj malo opiši....sta kupila novo stanovanje???
Kako si kaj drugače??

Jaz sem v takšnem stresu, da pikica sigurno ne bo sedaj prišla, grem pa z možekom v petek za 4 dni na Oktoberfest, da se malo zdivjam :bravo::bravo:, če me seveda ne obišče medtem M in mi pokvari kak dan ali dva..... z zvijanjem seveda, ker jo tako in tako pričakujem.....

V paketu ti pošiljam :roza: :roza:, ti dam kar dve punčki ;)

Bambi
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Klarisa?
15.9.2004 11:25:17   
klarisa
OOO, bambika!
za sabo imam že 2 UZ, do zdaj je bilo vse ok..V nedeljo imam punkcijo, od srede naprej bom pa Mama, najbrž 3 otročkom-seveda, je še odvisno kako se bodo oplodili. Ne javljam se veliko, ker imam v službi ful gužvo ker me drug teden ni in moram še veliko postoriti. Hvala ker misliš name, pa Anitka, Koala, Tia...Pošiljam vam :rozica::rozica::rozica:!

Še sporočim kako bo šlo v nedeljo!
pa pa:sloncek:

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Klarisa?
15.9.2004 12:13:46   
GoYa
Joj, Klarisa,jaz že ves čas držim pestke zate.
Tudi Neni je danes spraševala po tebi, pa ji nisem znala nič konkretnega povedati.
Od nedelje dalje bomo vsi skupaj še bolj tiščali pesti zate.
Si pa lepo napisala: "Od srede dalje bom pa Mama...."

Pozdravček in :rozica:

GoYa

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Klarisa?
15.9.2004 13:00:41   
klarisa
Goya, sory tud tebi in Neni sem mislila poslat :rozica:, sam imam takšno gužvo, da samo na hitro preletim naslove. Kako si ti, kdaj začneš? Neni pa itak uživa in prav je tko.

pa pa :rozica::rozica:

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Klarisa?
15.9.2004 13:16:57   
GoYa
He, he, nisem pisala zaradi :rozica:, ampak da ti povem, da mislimo nate in nestrpno čakamo novičke.

Pojma nimam kdaj začnem. Konec leta je tako relativno. Zame je tudi oktober, november konec leta, moj mi pa pravi naj ne upam preveč, da ne bom razočarana. Naj kar na december računam :( December mi ni všeč, ker je še daleč :((
Po oktobrski M grem k G in se dogovoriva natančneje. Sem že zdaj nestrpna.

LP

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Klarisa?
15.9.2004 14:59:06   
Anitka
Draga Klarisa!

:miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska:

Resnično upam in ti želim, da tokrat Mama tudi ostaneš in da tretji poskus uspe in da pridete na srečanju že v množini:)

Pa srečno :rozica::rozica::rozica::rozica:

Anitka:metulj:

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Klarisa?
15.9.2004 21:02:54   
tia

Klarisa!

Tudi od mene velike pesti :miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska:,pa naj te res :angel::angel::angel: čuvajo,ti poklonijo vsaj dve zlati :duda::duda:.Vem da boš čudovita mama,najsrečnejša mama.

Pa se vidimo na srečanju s trebuhi.:):)-:)-


LP

Tia

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Klarisa?
15.9.2004 22:25:51   
IZADORA
Klarisa,

Tudi jaz drzim :miska: zate v nedeljo.

Same pozitivne misli posiljamo k tebi, ma ima, da uspe... a kar :duda::duda::duda: ???

Naslednji teden pa porocaj o uspehih!
Iza

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Klarisa?
16.9.2004 7:33:38   
klarisa
Punce, najlepša hvala vsem! Vsekakor poročam!
Neni ima za seboj HSG ki je bil b.p., danes ob 8h ima pa laparo in držimo pesti, da bo vse ok!

pa pa

Za vse vas :rozica::angel::rozica::angel:!

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Temenca
dejzi

Do kdaj ste se borile s temenci pri svojih malčkih?

do 2m (48%)

do 4m (13%)

do 6m (11%)

do 10m (7%)

do 1 leta (5%)

še dalje (15%)


Število vseh glasov: 297

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!