|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Klimofen
2.9.2004 10:20:22   
enci
Cio punce ,

eno vprasanje za vse tiste, ki imate izkusnje z Klimofenom. Pa ne ze spet, boste rekle :grrr: ... sej vem, da je bilo ze dosti govora o tem, pa vendar, napisite kaj :):)
Po kolikem casu in za koliko mesecev vam ga je G predpisal in za ali ste imele pred tem kake preglede?

1000xHAVALA VSEM!!! :sloncek::sloncek:

Lp
enci
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Klimofen
2.9.2004 10:27:17   
klarisa
Enci, ponavadi je potrebno pred Klomifenom ugotoviti vzrok zakaj se ne zanosi, ker v nasprotnem primeru lahko pride do komplikacij..Nekateri G dajo Klomifen brez vseh pregledov, ženska nato jemlje Klomifen kljub temu, da ima svoje O nakar po dolgem času ugotovijo da je problem pri možu.Klomifen je za tiste, ki nimajo svoje ovulacije oz. za nepojasnjeno neplodnost,ko sta oba zdrava.

čauč:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu enci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Klimofen
2.9.2004 10:49:56   
klarisa
Enci, tukaj sem ti našla en link od Klomifena(odgovor dr.Pušenjaka:


http://med.over.net/phorum/read.php?f=19&i=48731&t=48731#reply_48731

(odgovor članu enci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Klimofen
2.9.2004 11:11:36   
enci
Klarisa,
hvala za odgovor :bravo:!
Pri meni je ravno to, ker ne vem ali imam ov. ali ne. Kake posebne sluzi ni opaziti, M pa imam s pomocjo Dabrostona, ker sem po prenehanju s KT imela zelo neredne m.
Sem ze razmisljala o ov. testih, pa jih pol nisem narocila, ampak vrjetno ne bo druge. Oz jutri imam pregled pri gin, pa bomo videli, kaj bo one rekla!

HVALA; HVALA se enkrat!!

lp
enci

(odgovor članu enci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Klimofen
2.9.2004 12:39:01   
klarisa
Enci, nekaj dni pred O oz. po njej ginekolog lahko vidi ali boš oz. si imela O, nekatere pa smo si merile BT vsaj 3 mesece zaporedoma da se vidi nihanje T.

čao

(odgovor članu enci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Klimofen
2.9.2004 13:19:26   
Urška//
Ojla!!

Jaz sem hodila k moji G 2 mes. na UZ in je ugotovila, da nimam svojih O.
Tako zdaj ze peti mesec pridno papam Klomifen, ampak se vedno nic O je bila vedno rezultatov pa se ni.
Zdaj se pocakamo en mesec potem pa gremo v ambul. za neplodnost.:((:((:((:((

papa in cimprej na dve modri

LP Urska//

(odgovor članu enci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Klimofen
2.9.2004 13:49:38   
mala maja
nobenih posebnih.
Samo navaden ginekološki pregled in posvet s ginekologinjo.

zanosila pa sem v prvem ciklusu jemanja klomefina prej pa dve leti nisem mogla zanosit.

(odgovor članu enci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?