|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Klomifen in O testi???
12.9.2005 19:49:57   
Anitka
Hoj!

Mogoče malce butasto vprašanje, pa vseeno. Ali mogoče ve, če so ovulacijski testi pri jemanju Klomifena tudi zanesljivi, ali ne?

Sicer jaz vem, da se moja O bliža, ker sem bila na UZ, zdaj pa me zanima še stvar s testi. Danes sta se pokazali že dve črtici, a je druga šele komaj opazna.

Hvala in čimprej vsem
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Klomifen in O testi???
12.9.2005 20:03:42   
MAKI
jA pol pa kar veselo na delo,to že pomeni da je zaznati začetek ovulacije.Od danes imejta spolne odnose vsak drugi dan pa bo.Držim pesti da ti rata,pa nič dvomit ker ratalo bo!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Klomifen in O testi???
12.9.2005 20:08:54   
Anitka
Maki saj bi že danes začela, pa moj še ni prišel s službenega potovanja Bomo pa vsekakor začeli jutriiiiiiiiiii

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Klomifen in O testi???
12.9.2005 20:55:27   
MAKI
veš kaj pol pejt pa jutri kupit kako zapeljivo spodnje perilo in mu priredi dobrodošlico.vse bo v redu boš vidla.pa poročaj.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Klomifen in O testi???
13.9.2005 7:02:53   
Maša26
Anitka, kakor vem, O testi med jemanjem klomifena naj ne bi bili merilo oz. zanesljivi. Ti jih kar odloži v predal in uživaj v !

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Klomifen in O testi???
13.9.2005 9:14:33   
tinkamiška
Se strinjam z Mašo, vsaj tako sem brala tukaj na forumu.

Joj, sem prebrala kako lepi folikli so se naredili, zdaj pa naj samo še paglavčki najdejo pot do jajčka in mi bomo tukaj stiskale!!!

Tinka

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Klomifen in O testi???
13.9.2005 11:37:59   
vampirka
Anitka, O testi ob jemanju klomifena ne držijo (meni so prejšnji mesec ves teden kazali ovulacijo... ). Zato ti svetujem, da jih pospraviš v predal (upam, da jih ne boš nikoli več potrebovala ).
Jaz sem bila danes prvič na UZ, začnem s klomifenom in upam, da imamo čez dober teden IUI !

Lep sončen dan vsem skupaj!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Klomifen in O testi???
13.9.2005 16:44:00   
Anitka
Hej!
Sem danes spet probala s testom, pa je bil rezultat enak kot včeraj (rahla druga črtica). Bodo testi ostali kar v omari, zvečer pa se začne akcijaaaaaaaaaaaa.


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Klomifen in O testi???
14.9.2005 7:45:41   
Bety
Anitka...

Ne vem, zakaj nekateri trdijo, da O testi pri Klomifenu ne velja, ko pa se za prav takrat uporablja za dokaz ovulacije ....

Jaz sem uporabljala vse vrste testov (ameriški, romed...)

Najbolj zanesljiv in realen je bil nemški test Today. Kupiš v Lekarni, 7 testev, 7.000 sit = komplet.

Testa NEopravljaš z jutranjim urinom, temveč enkrat ob 11 uri, pred malico, ko je minilo vsaj 3 ure od kave, čaja in kakeršne koli druge pijače. Vmes hodiš normalno na vodo. Zanesljivo pokaže pravi rezultat. Ti nimaš PCO in bo tudi pri tebi pokazal pravi dan. Samo tiste s hormonskimi cistami imajo lažne rezultate.

pa itak moraš vsaj enkrat na dan, po možnosti bodi vzburjena, misionarski položaj, ritka visoko...in ležanje do zjutraj...pa bo

Ta mesec mora obema uspeti...najkasneje do Novega leta...prisežem pri Bogu... so z nami

Bety, ki je mogoče že drug dan

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Klomifen in O testi???
14.9.2005 7:54:34   
larisa
Ja tudi meni so rekli ravno ob klomifenu naj uporabljam O teste! !
Bety kakšne pa so hormonske ciste, a ti to pove na pregledu, če imaš? Mislim da vse vem, pa vedno še kaj novega preberem!!!
LP Larisa

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Klomifen in O testi???
14.9.2005 14:22:38   
Anitka
Danes sem spet probala s testom, pa je spet druga črtica zelo rahla. Čudno. Mogoče smo pa O ta mesec zamudili. Sicer pa sem danes takooooooo slabe volje, da je joj. Celo noč nisem mogla spati, danes pa sem bila v službi kot povožen pes. Kar na jok mi je šlo in mi še gre, imam polno glavo, v prsih pritisk, da je joj. Ne vem kako dolgo bom zdržala vse skupaj. Me kar duši in ne morem si pomagati.

Eh čudna so ta naša pota.

Bety upam, da se tvoje besede uresničijo in da so res še nekje naši

LP od žalostne Anitke

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Klomifen in O testi???
15.9.2005 7:58:42   
larisa
Anitka, to pa je klomifen!!!! Mene zvija na vse možne načine in predstavljaj si da to sedaj jemljem že pol leta! Zdaj sem pa govorila še z eno G in je rekla da je groza da dobivamo kar po tekočem traku ta klomifen ki je sicer zelo nevarno zdravilo , haloooo, kaj naj si pa zdaj mislim. Ampak to so nam dali in to bomo potrpeli, ne??? V glavnem zdrži in kmalu bo bolje!!!
LP Larisa

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Klomifen in O testi???
15.9.2005 11:23:20   
biba77
Katera je sprasevala za ciste in UZ?

Jaz sem peti dan ciklusa bila na UZ pred inseminacijo, zacela s Klomifenom in mislim, da bova z Vampirko skupaj trepetali.

Je pa imel dr. Reljic, ki mi je UZ delal ob sebi praktikantko, tako, da sem lepo poslusala o foliklih in cistah in ga vprasala:

1) Kako se cista vidi?
Odg.: kot crni krog

2) Razlika na sliki med vecjim foliklom in cisto?
Odg.: Je ni - enako se vidita.

3) ali je mozno, da danes ni ciste, na naslednjem UZ pa bi se namesto zraslega folikla na UZ vidla cista, ki bi pravtako nastala v tem casu?
Odg.: Ne. Ce se bo videla crna pika, bo to folikel.

Zdaj pa sem bolj pametna...

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?