|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Knjiga urokov - 1. del
9.10.2006 1:28:10   
Anonimen
Danes Ljubezenski uroki in Uroki proti vsakdanjim neprijetnostim... Naslednjič Čarobne formule za posle, denar in obilje ter Uroki za zdravje... user posted image
 
LJUBEZENSKI UROKI

Pri ljubezenskih urokih okrepite energijo s prižiganjem kadil ali dišečih paličic iz vrtnice, jasmina in/ali verbene. Ljubezenske uroke si lahko tudi zapišete z rožnatim ali zelenim črnilom v poseben zvezek.

Urok za privabljanje večne ljubezni v Vaše življenje:
"V ljubezen ujeta večnost se spleta."

Zapisovanje in prepisovanje irokov ojačata njihovo moč, zato so čarovnice stoletja zapisovale svoje čarobne formule v tako imenovane "Knjige senc", ki so se debelile v številnih rodovih čaranja.

Se želite izogniti dvomom v ljubezenski zvezi? Ponovite si:
"V kraljevskem času ni napak."

Ljubezenske uroke ponavadi izgovarjamo ob petkih, kajti petek pripada planetu ljubezni - Veneri. Lahko jih tudi prepevamo čez dan v obliki pesmi, katere melodijo si izmislimo sami. Večina urokov je vpeta v ritem verzov in rim.

Hrepenite po partnerjevi zvestobi? Uporabite tale urok:
"V brezčasje se spletaš, mi zvestobo obetaš."

Kako postati žareče privlačna oseba, na katero se bodo kar lepili predstavniki nasprotnega spola?
"Kraljica rož, oddaj svoj blesk v odseve mojih ogledal." (kozmetični urok za lepoto) in/ali
"Skozi poglede žarim, najlepša se zdim."

Za trajno spodbudo in vstop trdne, srečne ljubezenske zveze v naš večni vsakdanjik:
"Tukaj in zdaj zveza se spleta, v ljubezen ujeta večnost obeta."
Ta urok uporabljajte po mlaju do polne lune, vendar nikakor od polne lune do mlaja.

Tavate ponoči po mestu in hrepenite po srečanju s svojo simpatijo?
"Kokodakanje v temi prikliče speve petelinov."

Ste osamljeni in bi se radi zaljubili?
"Za moje stanje je rešitev v enosti združitev." in/ali
"Naj kri mi preplavi spet srčne prekate in v ljubezen povrne misel mi nate."

Imate skrivno simpatijo in si želite še več druženja z njim? V petek, na Venerin dan, izgovorite:
"Od neba do srca razpredava čas, od neba do srca prepletava glas."

Hlepite po sanjskem zmenku ali srečanju z moškim svojih sanj?
"Sladke sanje gredo hitro v klasje - vsaka srčna bajka naj takoj dobi kotalke." in/ali
"Zdaj je pravi čas, da grejo sanje v klas."

Bi radi odprli oči svojemu prijatelju, da bo spoznal vajino tesno povezanost? V zvezdnati samoti jasne noči izgovorite urok:
"Jaz sem tvoja dobra vila, ki s tabo večnost bom delila."

Če želite povečati in okrepiti moč prstana, zapestnice, ogrlice ali kakršnegakoli kovinskega nakita, ki Vam ga je podarila ljubljena oseba, izrecite:
"Metalov žlahtnih čarobno delovanje učinkuje blagodejno na naju naj sedaj."


ŠOPEK UROKOV PROTI VSAKDANJIM NEPRIJETNOSTIM

Če žuželke motijo Vaš vsakdanji počitek, jih lahko odženete z naslednjim urokom:
"Pošpricaš s kafro muho na gynuri."

Proti neprijetnim lišajem na koži delujeta naslednja uroka:
"Črna mačka, polna luna, pljunem v skledo brez kosti." in/ali
"Sončne pege, prazna luna, temni mlaj - bela mačka, roza zmaj, zdaj izgine naj lišaj."
Prvi urok izgovarjamo ob polni luni, drugega pa ob mlaju.

Če Vas motijo razcepljene lasne konice, preizkusite urok:
"Ne glej konice svojih las, naj se v miru razraščajo v čas."

Proti neprijetnostim na cesti med vožnjo izgovarjajte naslednji urok:
"Ena krsta - dva vampirja, čez cesto črni maček dirja."

Pri uročenem pralnem stroju si pomagajte z naslednjim urokom:
"Še danes, še nocoj je odčaran pralni stroj."

Če se Vam je pokvarila televizija, poskusite z urokom:
"Slika, glas, vizija so v harmoniji, kot mi prija." in/ali
"Preden mine tale dan, naj s sliko oživi ekran."

Pri večini težav z elektronskimi napravami je vsesplošno uporaben urok:
"Napaka vsaka in enaka spaka naj se razblinita v luč - zdaj sprejemam razrešitve ključ."
Intuicija nam potem prišepne nadaljnje poti delovanja.

Če Vam je v stanovanju nenadoma zmanjkalo elektrike, jo prikličite nazaj z besedami:
"Bleščeča luč razganja temo, z močjo miru in vztrajno vnemo."

Uroka proti nespečnosti:
"Oko v sanje se pogreza, uho zven spanja že prestreza." in/ali
"Z lahkoto zaspim, kadar želim."
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Knjiga urokov - 1. del
9.10.2006 12:58:56   
smrka
a je kaj na tem? je kera ze parkticirala?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Vzgoiteljice v vrtcu
Admin

Ali ste zadovoljni z vašo vzgojiteljico v vrtcu

da, nimam nobenih propomb (71%)

ne (8%)

pričakovala bi boljšo (12%)

boljše ne bi mogla pričakovati (9%)


Število vseh glasov: 182

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!