|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Knjige za na plažo
10.7.2006 0:20:05   
Anonimen
A lahko napisete te bolj nove knjige, ki so izsle recimo lani in letos, pa da so bolj easy? Skratka, jaz na plazi berem knjige v stilu Daniele Steel, Mary Higgins Clark, Sidney Sheldon mi je tudi vsec, potem mi je bila npr. blazno vsec Jack in Amy, pa Bridget Jones, Dnevniki Hiacinte Novak ...

Taka, da je nek love story, drama, lahko je sicer mal kriminalke, samo ne prevec, niti slucajno ne znanstvene fantastike ...

Kak nasvet? Ta teden grem v knjiznico .. cakat na knjigeuser posted image  Ce bom sploh kako pametno dobial v tej nasi briljantni knjiznici (knj. Siska)user posted image  

Mam namen prebrat Harryja tazadnjega sicer, samo to berem ze zdaj, pa najbrz bom se enkrat prebrala Gimnazijca.

Hvala & LP

Ribica
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Knjige za na plažo
11.7.2006 14:24:13   
muki1
Jaz trenutno berem NA SMRT SLAVNI, avtor je Ben Elton.
Totalno lahko branje, direkt za plažo. Govori pa o reality showu, pravzaprav je tako: Zgodil se je umor v resničnostni oddaji, s tem, da ni nobena kamera posnela storilca. Zdaj poteka preiskava, vzporedno pa opisuje dogodke v hiši. Kot če bi gledal Bar, nekaj takega.....
Od knjige seveda nič ne odneseš, lahko daš pa možgane fajn na pašo.
Knjiga je izšla v zbirki Kapučino.
Jaz bom na morje verjetno nesla V njenih čevljih, sem jo zadnjič videla v Šparu. Mislim, da je posneta po tej knjigi celo romantična komedija z Cameron Diaz v glavni vlogi......
Evo ti dve ideji user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Knjige za na plažo
11.7.2006 21:26:28   
al1*
Kaj pa Donna Leon? Sicer kriminalke, ampak take berljive.
Muki te je napisala že za zbirko kapučino, meni so vse iz te zbirke svetovne: Jadran Krt pije kapučino, Vse o fantu, Kaj pa zdaj?...

Meni je bila zelo všeč tudi knjiga
-Poletni sestri
-Nora Roberts sta dve zbirki, ravno primerni za na plažo: Sanje in Morje,
-Jenifer Crusie: Stava, Spletke, Noro zaljiblena,
- Judith Kranz: Mistralova hči, Lesket, Dokler se ne snideva spet
- E. Segal: Love story, Razred


_____________________________

lp


(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Knjige za na plažo
12.7.2006 11:20:48   
Anonimen
Jadrana Krta sem prebrala pred dvemi leti, Na smrt slavni sem men se zdi zacela brat, pa mi ni bila vsec, Vse o fantu se nisem prebrala, drugace pa tole zbirko kapucino strasansko tezko dobisuser posted image  Mogoce mi dones uspe it v knjiznico.

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Knjige za na plažo
12.7.2006 12:10:03   
Mala koala
Probaj dobit Moški in fant. Ne vem sicer, kdo je avtor, je pa precej nova. Sem jo ravnokar prebrala in je ravno za na plažo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Knjige za na plažo
12.7.2006 12:12:46   
Anonimen
Pa od Dese Muck Panika in še ena, naslova ne vem, so pa v njej zbane vse njene kolumne zdanjih let. Hudo dobro.

Drugače pa morda še V vrtincu ali pa, kaj pa vem, kakšen Sever in Jug ali kaj podobnega.

(odgovor članu Mala koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Knjige za na plažo
16.7.2006 11:55:16   
Anonimen
Sem dobila Paniko in Na smrt slavni (sem vseeno vzela, mogoce mi bo pa zdaj vsecuser posted image ), pa neko Zvezda od Pamele Andersonuser posted image  
Pa Daj mi (Denežkina), ki je sicer iz zbirke najst, samo je bila na odraslem oddelku. Vse ostalo sem pa našla na mladinskem oddelku, je polno novih knjig, pa glede na to, da celo leto razen domačega branja nisem brala, mislim, da bo kar ok.

Harry Potter pa čaka na boljše čase, ker je totalno zanič prevod. Grrrrrr.

LP, Riba

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Knjige za na plažo
16.7.2006 13:55:01   
Anonimen
Za na plažo sem ponavadi knjigo kupila kar na Petrolu, neko od tistih žepnih.

Npr. "odvetniške" zgodbe od Grieshmana, pa Zajtrk pri Tiffanyju, Mostovi Madisona, pa od Danielle Steel Dragulji.

Zelo dobre so se na plaži brale tudi knjige Richarda Bacha.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Knjige za na plažo
16.7.2006 22:41:36   
Mavrična zvezdica
Susanna Tamaro - Pojdi, kamor te vodi srce
????? - Moje skrivnosti
Chris Bohjalian - Preden spoznaš prijaznost
Anthony Capella - Okus po ljubezni

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Knjige za na plažo
16.7.2006 23:05:37   
Shania
- Izpoved iz Harema
- Živa zažgana
- Imenovali so jo dvoje src

Morda ne ravno lahkotno poletno branje, ampak knjige ki te povlečejo, ne rabiš pa nič razmišljat zraven.

lp,
Shania

P.S. Pa še - Pasja Inteligenca (ne morem iz svoje kožeuser posted image )

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Mavrična zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Knjige za na plažo
16.7.2006 23:30:26   
Shania
pa še mogoče

Carmen bin Ladin: Kraljevina izza tančice: moje življenje v Savdski Arabiji in pa Sužnja...

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Knjige za na plažo
18.7.2006 16:57:16   
Anonimen
Jenifer Crusie: Noro zaljubljena je user posted image  super (prebrala v šusu na plaži)
pa Panika od Muckove tudiiii.......

direkt za na plažo!!!

(odgovor članu Shania)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Knjige za na plažo
23.7.2006 15:41:20   
Mariposa
Ribica, glede na to,da so ti všeč take knjige kot meni, ti priporočam Moje skrivnosti (Sophie Kinsella),...sem jo začela včeraj brat, pa nisem šla spat do 2h zjutraj, ko sem končalauser posted image user posted image Res mi je bila všečuser posted image user posted image


EMKA.si ~ Emma ima 25 let in je čisto običajno dekle. Tudi ona ima nekaj drobnih skrivnosti. Kupuje rabljena oblačila znanih kreatorjev, zaročencu se je zlagala, da nosi oblačila številka 38 (in ne 42), zato jo rožnate tangice blazno tiščijo, kolegici v službi iz maščevanja zaliva rožo z oranžado, v prošnji za službo je ponaredila oceno iz matematike, pojma nima, kaj pomenijo črke v kratici NATO, vino, za katero ji je oče rekel, naj ga shrani za dvajset let, je že popila, med seksom ji gre na smeh, v službi ni še nikoli napredovala in boji se letenja. Svojih skrivnosti nikoli ni zaupala nikomur razen …


_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Knjige za na plažo
23.7.2006 15:47:18   
Mariposa
Aja, pa priporočam ti še Trije v postelji (Carmen Reid)

Trije? Nagubamo čelo, medtem ko se usta že hudomušno smehljajo ob misli na sladkost prepovedanega. In če te zaradi nerazumljive sreče doleti zvestoba življenjskega sopotnika, pa se skoraj zagotovo ne izogneš tistemu tretjemu, ki obema ukrade srce. Je vsiljiv, nadležen in sebičen, a sladek, kot je lahko samo – otrok.

Mlada, inteligentna in ambiciozna poslovna ženska brez predsodkov se nepričakovano zaljubi v novinarja, prav tako neobremenjenega in radoživega. Dogovorita se za zakon brez otrok, vendar se v Belli z vso silo prebudi materinski nagon in odloči se zanositi. Nikoli si ni mislila, da bo morala zaživeti kot popolnoma drugačna ženska.

Roman odkritosrčno razgrinja bralcu vse »skrivnosti«, ki se dogajajo mladim parom v zgrešeni veri o romantični zamaknjenosti zgodnjega starševstva. Kako sta mlada mamica in očka prehodila mučno pot prilagajanja in iskanja sebe v novem življenju, da sta nazadnje začutila in sprejela drugačno ljubezen, ljubezen za tri.



Življenje je norišnica (Carmen Reid)

Eve je dokaj povprečna ženska, tako na videz in tudi sicer. Morda je nekoliko drugačna le zato, ker ima kar štiri otroke, a še ni odtrgala popkovnice mladosti, ki jo napaja z željo po ljubezni. Ne po takšni ljubezni, kot bi jo sicer radi pripisali ženski njenih let in njenih izkušenj ampak po tisti ljubezni, ki jo pesniki pišejo z veliko začetnico.

Ob tem pa Eve ni prav nič patetična in sentimentalna. Je klasična mati, ki vzgaja in je hkrati sodobna ženska, ki si pobarva lase v rožnato in se poda v lov za ljubeznijo z enako energijo kot to počne njen najstarejši otrok. Ob tem pa se vseskozi sprašuje ali ni prehitro zaprla vrata za očetom teh čudovitih otrok, za tistim, ki ji je znal tako spretno zlesti pod kožo, da še leta po ločitvi začuti mravljince na vratu, ko se otroci vrnejo z vikend obiska pri njegovi novi družini in ko v njihovih majicah začuti tisti znani vonj po njegovi koži.

Med njima je brez truda vse postalo tako dobro. Spomni se, kako sta se zvečer v postelji objela s poljubi. Oba sta si jih tako želela in dobro izbirala, da sta zdrsnila skupaj brez truda in brez besed. Seks je bil preprost ritem, skupaj sta menjala položaje; vedno je bilo mogoče, da bo obema prišlo naenkrat ali le nekaj taktov narazen.

In vendar je po tistem divjem prepiru z vpitjem, ko je Josepha dokončno vrgla iz hiše, poklicala prijateljico Jen in ji povedala: Naredila sem največjo napako v življenju. Šla sem živet s totalno ritjo. Jen je s seboj prinesla veliko steklenico poceni poljskega gina in tetrapak jabolčnega soka. Čudno mešanico soka in gina sta pili iz visokih kozarcev, nato sta se skupaj zvili na zofi in si podelili zadnji joint. »Tako krasen fant. Tako čudovit očka« je bilo zadnje kar je povedala tisti večer.



_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Knjige za na plažo
23.7.2006 15:54:25   
Mariposa
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Sem dobila Paniko in Na smrt slavni (sem vseeno vzela, mogoce mi bo pa zdaj vsecuser posted image ), pa neko Zvezda od Pamele Andersonuser posted image  
Pa Daj mi (Denežkina), ki je sicer iz zbirke najst, samo je bila na odraslem oddelku. Vse ostalo sem pa našla na mladinskem oddelku, je polno novih knjig, pa glede na to, da celo leto razen domačega branja nisem brala, mislim, da bo kar ok.

Harry Potter pa čaka na boljše čase, ker je totalno zanič prevod. Grrrrrr.

LP, Riba


Men je bla tale kul, zdej pa čakam na Zvezda v vrtincu slaveuser posted image


_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Knjige za na plažo
3.8.2006 9:35:07   
Anonimen
Tko, Paniko sem prebrala v enem dnevu (dobra, full), una Zvezda od Pamele je en sam seks in Amerika, Harryja trenutno berem, tista Daj mi je kr ena je nisem prebrala, pol sem pa prebrala se ene tri iz mladinskega (Sola ljubezni - se ne 16-letnica se ''spentlja'' s 24-letnim profesorjem).

Lp iz Paga,

Ribica

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Knjige za na plažo
7.8.2006 16:24:07   
Laubica
Jaz sem pa na letešnjem dopustu prebrala-
-SUŽNJA super knjiga (po resničnem)
-zbogom Afrika(nadaljevanje super knjige BELA MASAJKA)je tudi vredu
-Pozabita na hčer  ,tudi ful vredu

sem pa začela brat Jaz gejša pa mi ni bila fajn in sem pustila.Kaj pa ve- jo je katera brala, naj mi prosim bistvo pove (no to vem da opisuje svoje življenje gejše)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Knjige za na plažo
7.8.2006 16:36:18   
Laubica
Aja meni pa Na smrt slavni ni bila všečuser posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?