|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Košare Quinny
21.3.2009 8:10:22   
ZmajTolovaj
Ali so kake razlike med košarami quinny? Mislim, ali gre ista košara na denimo speedija in freestyla? Na videz se meni zdijo čisto enake, samo nisem ziher.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Košare Quinny
21.3.2009 13:52:01   
sazi
grejop vse na vse Quinny vozičke
jaz sem imela 1. na Speediju freestyle košaro, zdaj pa buzz košaro

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Košare Quinny
21.3.2009 18:22:10   
ZmajTolovaj
Muchas gracias!!

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Košare Quinny
21.3.2009 21:28:59   
glen
Košare so vse enake za vse quinnyje le adapterji so drugačni

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
24.3.2009 22:09:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu glen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Košare Quinny
25.3.2009 9:02:16   
ZmajTolovaj
No, videla sem na sliki, da ma dreami freestyle denimo še ene žepke ob strani, ampak drugač mi je bila videt enaka kot druge. Gre za to, da ima kolegica speedija, mi pa smo nabavili freestyla in je rekla, da mi komot posodi košaro, če seveda paše. Naslednjič bova seveda sprobali, ampak bohve, kdaj se naslednjič vidiva. Samo tako me je zanimalo, ali moram računat s tem, da košare niso kompatibilne. Pričakujemo pa septembra, tako da bi bilo fajn met košaro.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Košare Quinny
25.3.2009 11:28:14   
sazi
če seveda paše. Naslednjič bova seveda sprobali, ampak bohve, kdaj se naslednjič vidiva. Samo tako me je zanimalo, ali moram računat s tem, da košare niso kompatibilne.


paše - zagotovo - sem že zgoraj napisala, da imam na speediju buzz košaro, prei 1. otroku pa sem imela freestyle košaro (tudi na speediju) - in to na istih adapterjih

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?