|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ko ste uvajali prvi celi obrok
30.5.2005 21:36:48   
Urška*
Ojla!

Meni je patrinažna rekla, da naj v enem tednu pridema na en celi obrok. Jaz mu zdaj dopoldan dajem sadje. Recimo danes je pojedel eno marelico, spasirano. SE pravi da če naj bi prišla na celi obrok, mu dam recimo 5 marelic, al kako? Ona je rekla da naj dam približno 100 ml vode zraven, samo potem ne ostane več gosto, ampak že sok, ne pa kašica.

Uh, upam da me razumete kaj sem sploh hotela vprašati.:ups:

lp:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ko ste uvajali prvi celi obrok
30.5.2005 21:51:46   
Jančika_
A kar v enem tednu na cel obrok? Veliko sreče!:)

Pri nas je trajalo skoraj dva meseca, da je pojedel toliko gostega obroka, da ni bilo treba mleka čez. Ti kar po svojem občutku delaj, pa nič se ti naj ne mudi.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ko ste uvajali prvi celi obrok
30.5.2005 22:50:10   
bauci
Ne sekiraj se, delaj tako kot bo najbolje za otroka. Sicer pa v enem tednu res ne moreš preiti na cel obrok, saj bi vendar morala dajati eno stvar (korenček) tri dni zapored, pa še to tri žličke. Torej kako potem naj v enem tednu že daš cel gosti obrok.
5 marelic za en obrok, to se mi zdi pa malo preveč. Lana pri dobrih šestih mesecih poje banano, jabolko, hruško za en obrok pa se meni zdi da poje dosti. No sicer pa eni več, drugi manj. Kar se tiče samega uvajanja pa sva midve imeli zelo hiter prehod na goste obroke, saj je naenkrat začela zavračati vso mleko (dojenje in tudi adaptirana mleka).

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ko ste uvajali prvi celi obrok
30.5.2005 22:55:22   
Urška*
Bauci, sem dala samo kot primer teh pet marelic.

Kot pa sem razbrala, pa očitno ko pideš na celi obrok, daš skupaj različno sadje. Tako da potem pa je res bolj gosto.
Očitno sem glupo napisala vprešanje. Se pravi zanima me kako zgostim. Verjetno lahko kar z banano, ali kako?

lp:)

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ko ste uvajali prvi celi obrok
30.5.2005 23:00:19   
Jančika_
Lahko dodaš malo riževih kosmičev. Ali pa čisto malo vode, tako da že v osnovi ni preredko. Meni se zdi, da je zmiksana banana zelo tekoča. Prav hecno.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Ko ste uvajali prvi celi obrok
30.5.2005 23:11:13   
Urška*
Hvala Jančika!

lp:)

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Ko ste uvajali prvi celi obrok
31.5.2005 8:11:48   
KIRA
ona je mislila tako, da nadomestiš mleko z enim obrokom. celi obrok je, če se z druge oz. dodajane hrane naje enako kot če bi imel obrok z mlekom. se pravi, da se dodaja samo druga hrana, mleko se pa v tem obroku izpusti.
(zato, ker dosti mamic dela tako, da mali nekaj pojejo na žličko, se pa ne NAJEJO, pa jim je v istem obroku treba dodat še mleko....)

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Ko ste uvajali prvi celi obrok
31.5.2005 10:11:16   
Urška*
Kira hvala!:rozica: Očitno je nisem dobro razumela.

LP:)

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?