|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kokos in hujšanje
13.5.2011 12:14:57   
niwaj
Ali ste vedele da lahko shujšate z kokosom?
Kokos ima kratke in srednje dolge nasičene maščobne verige, ki jih telo raje porabi, kot pa da jih nalaga na maščobne celice. Skoraj polovico maščobnih kislin v kokosovem olju predstavlja lavrinska kislina, ki jo najdemo tudi v materinem mleku.  Kokos
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kokos in hujšanje
13.5.2011 12:54:20   
madona77
Verjamem user posted image , samo jaz imam raje rafaelo, pa kokosove kocke....nasploh peciva iz kokosa, samo od tega pa ne shujšamuser posted image user posted image

(odgovor članu niwaj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kokos in hujšanje
15.5.2011 19:01:11   
niwaj
user posted image

(odgovor članu madona77)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kokos in hujšanje
18.5.2011 12:13:42   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: niwaj

Ali ste vedele da lahko shujšate z kokosom?



ja, sem, ja. Kupujem neprečiščeno kokosovo olje/mast in rafinirano kokosovo maslo za cvrtje. Prvo da hrani eno tako sladkobno aromo, drugo je pa popolnoma brez vonja in okusa. Aja, pa sicer ne hujšam z njim, v bistvu sem ga začela uporabljat ravno zaradi njegovih lastnosti pri segravanju oz. zaradi zdravega načina prehranjevanja nasploh.
Priporačam, je res dobro to olje/mast.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu niwaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kokos in hujšanje
1.6.2011 17:30:07   
brezka
IZVIRNO SPOROČILO: niwaj

Ali ste vedele da obstaja hujšanje z kokosom?
Kokos ima kratke in srednje dolge nasičene maščobne verige, ki jih telo raje porabi, kot pa da jih nalaga na maščobne celice. Skoraj polovico maščobnih kislin v kokosovem olju predstavlja lavrinska kislina, ki jo najdemo tudi v materinem mleku. 


Tole pa moram nujno poizkusiti, ker mi je kokos neznansko všeč, pa sem veš čas mislila, da kokos redi. ZMOTA. Grem kar takoj v trgovino.

(odgovor članu niwaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kokos in hujšanje
8.7.2011 7:12:01   
Poka
V bistvu naj se pri segrevanju ne bi spremenila struktura maščob, zato je primeren za segrevanje, poleg tega ni kot druge maščobe in naj ne bi redil, celo prispeval k presnovi maščob. Ampak nekje sem prebrala od nekega strokovnjaka eno informacijo, da pa to v resnici ni tako in da vse te dobre lastnosti veljajo za nesegreto maščobo.

No, jaz ga sicer tudi uporabljam user posted image  Fajn je že zato, ker tako uporabiš manj maščobe, ko sem pa jaz hujšala pred leti, pa ni bilo še tega in sem pražila stvari kar v lastnem soku brez maščobe. Ko bom zdaj morala hujšat počasi spet :) mislim, da ne bom uporabljala nič - za vsak slučaj, moja mama pa uporablja konvekcijsko pečico, ki je meni bila najprej ful brezveze, ampak ko je naredila piščanca v njem, čisto brez dodatka maščob, je meni bil najboljši.

Te stvari moraš malo z rezervo jemat, po mojem si prehrambena industirja dosti izmisli oziroma prikrije, samo da proda.

Sicer pa samega kokosa - kokosova moka, uporabljam veliko - npr v kakih napitkih, šejkih...

(odgovor članu brezka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kokos in hujšanje
13.9.2011 16:56:06   
Hope2
Rada uporabljam kokosovo maščobo za kuho in peko. Za peko peciva tako z okusom in vonjem po kokosu.

Drugače pa mi imamo tudi radi kokosov čips. Ga naredim doma skoraj vsak drugi dan novega. Kokosa res veliko pojemo. še največ jaz, ki sem najbolj suha- očitno res delujeuser posted image . Nam je to fenomenalen prigrizek- samo bog ne daj kupljen kokosv čips- ta nam pa ni všeč

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kokos in hujšanje
7.2.2014 20:59:13   
cacaca
oj....

zastarela tema...po netu sem neki brskala pa slučajno na to naletela....

hope2 me zanima recept za kokosov čips...če ti ni odveč napisat recept...hvala in lep večer

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?