|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kolike
14.12.2008 19:27:52   
Detece
Ali je možno, da našega user posted image  pri staristi 14 dni že mučijo kolike? Se namreč zelo napenja in joče. Ali mu že lahko dam kapljice, avstrijske?? Rojen je v 35 tednu.

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kolike
14.12.2008 19:41:56   
nara123
Seveda je možno in po opisu sodeče so kolike.Jaz bi mu jih dala sicer nepoznam teh kapljic....mi smo uporabljali na začetku vetrovne kapljice iz gorenjske lekarne.Probaj za začetek dati manjšo dozo kot je predpisana pa boš videla če kaj pomaga.

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kolike
14.12.2008 19:53:42   
NTS
Avstrijske Lefaxin lahko daš pred vsakim hranjenjem dve kapljici na dudico ali pa na prst pa mu daš v usta.   Preverjeno pri patronažni in otroški zdravnici, jemali pa smo jih od starosti 8 dni naprej.

Upam da bo nam in vam čimprej bolje.

lp
nts

_____________________________

Naši Nikiti se je pridružil bratec Patrick ! ! !

(odgovor članu nara123)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kolike
14.12.2008 22:50:36   
Detece
Ali je treba dat 2 kapljici ali 2 vbrizga - ko je na flaski tista pumpica gor?

(odgovor članu NTS)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kolike
14.12.2008 23:36:20   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: Detece

Ali je možno, da našega user posted image  pri staristi 14 dni že mučijo kolike?

Hvala!



Kaj ti meni ne verjameš nič  user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kolike
14.12.2008 23:38:54   
arabela*
Naši smo dali enkrat pa nikoli več.Jo je po kaplicah začelo še bolj zvijat.

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kolike
15.12.2008 9:51:16   
Detece
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

IZVIRNO SPOROČILO: Detece

Ali je možno, da našega user posted image  pri staristi 14 dni že mučijo kolike?

Hvala!



Kaj ti meni ne verjameš nič  user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kolike
15.12.2008 10:43:53   
Andromeda
Moj je bil rojen v 34. tednu, krče ima od 8. dne dalje. V porodnišnici je dobil sab simplex - dobi se jih v leksrni brez recepta, ampak po besedah patronažne povzročajo zaprtje. Če je kriza, mu damo kapljice proti krčem od gorenjskih lekarn, pa skuham mu čaj iz janeža, kumine in kamilic.

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kolike
15.12.2008 11:29:07   
dejzi
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

Naši smo dali enkrat pa nikoli več.Jo je po kaplicah začelo še bolj zvijat.


se podpišem. dajali smo samo dravograjške kapljice (tud sab simplex ni pomagal) in nič drugega.


_____________________________

Rea * 02.08.2008
Nia * 19.08.2011

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kolike
15.12.2008 12:32:46   
Detece
Trenutno imam doma avstrijske Lefaksin, naročene pa imam tudi te iz gorenjskih lekarn....Upam, da pridejo čim prej...

(odgovor članu dejzi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kolike
15.12.2008 17:19:21   
Noseckica
Nam so samo Lefaxin kapljice pomagale, pa smo tudi imeli doma celo zbirko različnih kapljic.

Sem pa videla v reviji Mama & Dojenček reklamo za probiotične kapljice BioGaia. Stanejo 9,73 €, dobijo se pa v lekarni.

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kolike
15.12.2008 18:33:30   
Detece
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

Moj je bil rojen v 34. tednu, krče ima od 8. dne dalje. V porodnišnici je dobil sab simplex - dobi se jih v leksrni brez recepta, ampak po besedah patronažne povzročajo zaprtje. Če je kriza, mu damo kapljice proti krčem od gorenjskih lekarn, pa skuham mu čaj iz janeža, kumine in kamilic.


Da mu že lahko čajeka dam za pit?? Samo res, kdaj naj bi začel dodajati čaj?

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kolike
4.1.2009 20:56:39   
meeryana
BioGaia kapljice so naši Eli ful pomagale.

Čajeka pa lahko daš pit takoj. Ela sicer ni hotela zagrabit in piti iz flaške, ampak sem ji ga pa ponudila. Malo čaja iz kumine in janeža sem ji tako dala po žlički.

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?