|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko časa so v vrtcu?
19.9.2011 14:39:14   
Matejusska
Koliko časa so vaši otroci v vrtcu, kdaj jih zjutraj pripeljete in kdaj greste ponje? Mi našo punčko pripeljemo ob 7:30, iskat je pa ne moremo priti pred 16:30 in mi je kar hudo, da je toliko časa v vrtcu. user posted image Sploh raje ne pomislim, kako bo pozimi, ko bodo na cesti zastoji in bo mimogrede ura 16.45... Babic žal nimamo v bližini.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
19.9.2011 15:25:35   
Norica
Ponavadi imamo tako, da jo mož pelje zjutraj ob 8.30, jaz pa grem v sluzbo pred 7h, da lahko prej končam in jo grem iskat ob 15.30h.

_____________________________

Otroci niso naša last...
So majhna bitja, ki se prikradejo
v naša življenja in nam prinašajo veselje in odgovornost - vendar niso naša last.
Samo pomagamo jim, da postanejo to, kar so.
- Ruth Nuneviller Steinman

(odgovor članu Matejusska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
19.9.2011 15:30:57   
ronja
Pripeljem 8:30, pridem iskat 14:30. Torej sta v vrtcu 6 ur.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Matejusska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
19.9.2011 15:38:40   
kajajaka
7.45-14.15 - torej 6,5 ur (koristim krajši delovnik - delam po 6 ur)
Tudi vrtec je pri nas odprt le do 15.30, ampak že ob 15h ni nobenega otroka več.
Smo pa na vasi in ima večina vsaj babice, dedke, tete na voljo, da gredo prej po otroke.

< Sporočilo je popravil kajajaka -- 19.9.2011 15:39:38 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
19.9.2011 16:21:43   
Katy78
Pripeljem ga ob 8.00, mož pa v službi zaključi tako, da ga gre iskat 3x ob 15h, 2x pa ob 14h.


< Sporočilo je popravil Katy78 -- 19.9.2011 16:22:42 >

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
19.9.2011 16:31:20   
tintin
v vrtcu sta od cca 6.55 do 14.10 torej malo več kot 7 ur. Zjutraj ju odda mož (jaz odhajam 6.10 od doma), jaz koristim 6 urni delovnik.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
19.9.2011 16:39:46   
pelin
Tole je devet ur in je po svoje dolgo, po drugi strani pa žal nekaj normalnega za starše, ki imajo osemurni delavnik in približno pol ure do službe. Takole si opisala stanje, ki ga imamo v naši skupini, kjer so otroci v večini devet ur, ker se skoraj vsi njihovi starši vozijo v službo , ki je nekako 30 km oddaljena. Tu in tam včasih koga pride iskat kakšna babica ali dedi, vendar so ti že precej redki, ker so skoraj vsi še v službah ali pa imajo kmetije. Pa tudi mladim staršem pridejo dedki in babice velikokrat prav tudi takrat, ko je otrok bolan in marsikdo ne želi obremenjevati starih staršev še s tem, da bi vsak dan hodil po njihovega otroka...
Marsikatera mamica se je ravno zaradi tega, kar skrbi tebe, odločila za skrajšani delovni čas, da je lahko več z otrokom.Nekatere na to niti ne pomislijo, ker se jim zdi škoda denarja, spet druge nimajo za te zadeve razumevanja pri delodajalcih...Skratka...če ti veš, da po otroka ne moreš prej, ne noreš v bistvu veliko pomagati...čisto drugačno mnenje pa imam o tistih,ki imajo otroke od zore do mraka v vrtcu, same pa so veselo doma...no...pa to smo se tako že velikokat bodli...v službi in tule na forumuuser posted image ... 

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
19.9.2011 17:14:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pelin)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
19.9.2011 17:41:41   
Najaa
Prideta ob 8h in gresta iz vrtca okoli 15h. Se je pa že zgodilo, da sta bili tudi po 9 ur, ker sva imela oba tak delovnik ali je mož mogu podaljšat... pri nas je ta frka, da sta še vsaka v drugem vrtcu tak da imamo že sam z organizacijo tega, kdo gre prej kam, zjutraj velike probleme, sploh recimo danes, ko je deževalo, se nikamor promet ni premaknil in smo vsi ful zamujali.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
19.9.2011 17:53:26   
ksenija12
Naša dva sta 6 ur. Ampak ne se obremenjevat s tem, če se ti zdi, da je pri tebi preveč, včasih enostavno ne gre drugače. Če te moti, si poskusi skrajšat delovnik na polovični čas ali pa zamenjaj izmeno. Ali tvoj partner. Jaz si sicer večkrat rečem, da naša dva prav 'turistično' hodita v vrtec, ampak po drugi strani sta pa popoldne vedno doma samo z enim staršem, ker drugi dela cel dan do 18ih, pa sobote sta tud samo z enim (kot da bi bli ločeni:) Vse ima svoje prednosti in slabosti.

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
19.9.2011 18:42:13   
botrca
user posted image ko 2x objavi 

< Sporočilo je popravil botrca -- 19.9.2011 18:44:11 >


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
19.9.2011 18:43:42   
botrca
Oddam ga malo pred 8h (ob 8h imajo zajtrk), ponj grem malo po 15h (imajo malico okrog 15h).

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
19.9.2011 19:31:51   
Anonimen
V vrtec jo pelje moj ob 8ih (jaz začenjam službo ob 7ih), iskat jo grem pa jaz okrog 15:15 - 15:30 ... torej je tam 7-7,5 ur ... HB se lahko tako kombinirava, če pa se nebi mogla bi pa tudi najina mogla malo dlje počakat v vrtcu ... samo kaj češ ... HB, da sploh imamo varstvo.

(odgovor članu botrca)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
19.9.2011 19:37:30   
Tinca Malinca
Jaz jo peljem v vrtec ob 7.30 in grem iskat ob 14.00, ko se zbudi, včasih kakšno minutko čez. Strah me je zime, ko bom začenjala službo še bolj zgodaj (ob 7.10) in bo morala tako hitro tja. Se pa tolažim s tem, da je vedno prva tam in jo vzgojiteljica lahko konkretno pocarta in vedno odhaja prva domov user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
19.9.2011 20:30:34   
K_a_t_i
Od cca 7:50 (tamal 10 minut kasneje) do cca 16h (tamal 10min dlje). Tja jih vozim jaz, ponje hodi očka. Kadar pa en ne more, potem so pa tam od cca. 8 do 16:30. Tudi nimamo nikogar, ki bi jih hodil iskat.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Tinca Malinca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
19.9.2011 20:59:48   
ronja
Naša dva sta 6 ur. Ampak ne se obremenjevat s tem, če se ti zdi, da je pri tebi preveč, včasih enostavno ne gre drugače. Če te moti, si poskusi skrajšat delovnik na polovični čas ali pa zamenjaj izmeno. Ali tvoj partner.

Podpis. Sem pozabila napisat, da delam polovični delavnik - zaradi otrok. Zdaj bolj rabita mene kot denar. Ampak če bi ne bi imela druge možnosti, bi pač bili v vrtcu po 8 ur - toliko bi se verjetno lahko organizirala, da bi večino časa en vozil in drug prišel iskat. Kadar pa to ne bi šlo, bi bili pač dlje. Poglej, če bi vam prišlo skozi z recimo 7 urnim delavnikom, če si želiš bit dlje časa z otroki - meni se zdi to fajn ideja. Sama delam več kot je v pogodbi, ampak ravno zaradi skrajšanega delavnika imam vseeno več časa zanju. Če pa ne gre, pa ne gre, nimaš kaj, nisi edina.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
19.9.2011 22:39:09   
Roberta69
Jaz ga pripelejm nekje okrog 8.30, poberem pa med 15to in 16to (ponavadi bolj proti šestnajst, čeprav pridem že ob 15-ih, ker ponavadi še spi - grejo šele okorg 14-ih spat).

_____________________________

Dva čmrljčka in ena čebelica - brneče kot v panju :)))

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
19.9.2011 23:06:06   
Anonimen
V vrtcu sta od 8.00 do 15.00, delam polovični delovni čas. Pa marikdaj imamo tudi mamin/očijev dan, ko si vzameta prost dan od vrtca in je eden od naju doma, dan je namenjen zgolj tamalima. Imava srečo, da si delovni čas lahko v veliki meri sama organizirava.

(odgovor članu Matejusska)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
20.9.2011 7:01:51   
Star_a
Od pol osmih do 12

(odgovor članu Matejusska)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
20.9.2011 7:06:32   
Anonimen
Prvi teden je bil od 8.00 do 11.15, včeraj sem ga pustila tam tudi spat, prišla ponj ob 13.00, a je še spal, tako, da je ostal do 14.30. Ko se mi čez 10 dni začne fax (mož je tako ali tako v službi) bo tam od 6.00 do 16.00.

(odgovor članu Star_a)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
20.9.2011 7:18:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10
Ko se mi čez 10 dni začne fax (mož je tako ali tako v službi) bo tam od 6.00 do 16.00.

Otrok je zakonsko lahko v vrtcu max 9 ur ...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
20.9.2011 7:20:30   
tintin
Aprilčica, pazi, da ti ne bodo obračunavali dodatne ure (okoli 8 evr na uro) oz. zakonsko je otrok lahko v vrtcu max 9 ur...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
20.9.2011 7:24:37   
Hope2
8.30-12.30, ker gre še domov spat ( v vrtcu nimajo spanja), po novem letu pa bomo probali brez spanja od 8.30-14.00, če se ne bo obneslo pa nazaj do 12.30. 

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
20.9.2011 7:41:40   
pelin
Ko se mi čez 10 dni začne fax (mož je tako ali tako v službi) bo tam od 6.00 do 16.00.
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

Prvi teden je bil od 8.00 do 11.15, včeraj sem ga pustila tam tudi spat, prišla ponj ob 13.00, a je še spal, tako, da je ostal do 14.30. Ko se mi čez 10 dni začne fax (mož je tako ali tako v službi) bo tam od 6.00 do 16.00.

No , res ne poznam situacije sam tale mi je pa mal kruta...10 ur na faksu? In to na takšnem ki štarta ob šestih zjutraj?Tintin ima prav....ure po deveti se zaračunavajo posebej...razen v določenih opravičljivih primerih...ne vem če gre tukaj za to....sicer pa nisem poklicana, da o tem odločam...k sreči...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
20.9.2011 7:52:05   
Petka09
Naša je v vrtcu od 6.30 do cca. 14h ali 14.15, torej cca. 8 ur. Zjutraj jo peljem jaz pred službo, popoldan jo gre iskat babi.

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?