|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko nas je ?
22.8.2005 9:44:43   
pi
Koliko nas je, ki smo v pričakovanju :duda::duda:, kako se počutite, kdaj imate rok ?
Počutim se tako osamljeno, kaj res ni nobene ki v kratkem pričakuje dvojčke ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Koliko nas je ?
22.8.2005 18:19:10   
Lara78
Živjo!

Jaz sem sicer srečka nosečka z dvojčki, ampak sem precej na začetku... sem v 12 tednu in imam ta teden NS...
Sicer pa se počutim čist ok.. se mi zdi, da mi trebušček raste. Kakšen obseg trebuščka imaš sedaj? Kdaj pa imaš rok???

lepo se imej, pa saj nisi sama...:sloncek:

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Koliko nas je ?
22.8.2005 19:21:04   
mujcek
še ena v pričakovanju :duda::duda:!

Tudi sama sem v teh dneh razmišljala a res ni nobene, ki bi pričakovala "dvojno dozo":)-
Kaj nas je tako malo ali se pač ostale ne javljajo?

Midva z :love: že veselo skup spravljava stvari, ki jih dobiva, kupujeva še zaenkrat ne!

Zadnje čase me je precej strah, da bosta :duda::duda: prišle prehitro na svet, pa ne vem zakaj imam tak občutek in potem živčkam, ker nimam še nič pripravljeno-razen ene posteljce (ni plenic, ni oblekic,...). no to je pač verjetno predporodna depresija :)-

Ali vas ni nič strah koliko časa prej se bosta :duda::duda: rodila?

Jaz ima v tem tednu pregled, potem pa bomo videli kako napredujemo :zmeden2:

Še eno vprašanje: Kako spite???????
Jaz že nekaj noči skoraj nič ne spim, ker se nikakor ne morem namestiti-na enem boku mi ne paše, na drugem tudi ne, na hrbtu tudi ne, trebuh pa itak odpade :)-
Ko se obrnem na en ali drugi bok mi vedno bebiko, ki leži na tisti strani nekam ven potisne in potem me to tišči; kaj lahko še naredim?????


(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Koliko nas je ?
22.8.2005 21:04:05   
žuni
Živijo!

Tudi jaz sem srečna nosečka z dvojčki. S partnerjem komaj čakava, da se bosta rodila. Rok imamo 07.01.2006, vendar je ginekologinja rekla, da bova starša že letos. Sedaj sem v 20 tednu.
Počutje je v redu, prvi trije meseci so bili zelo slabi. Sedaj me občasno peče zgaga, pa tudi trebušček je že kar velik. V tem tednu sem prvič začutila gibe desnega otročička, ki je na vsakem ultrazvoku izredno živahen. V petek imamo morfologijo, kjer bo lahko ginekologinja potrdila ali ovrgla sum, da gre za dva fantka :modri::modri:(seveda, če se bo videlo). Pa saj ni važno, samo da bosta zdrava.

Lep večer še naprej, Nataša.

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Koliko nas je ?
23.8.2005 8:15:26   
pi
Super, da se je končno nekdo javil ki tudi pričakuje dvojčke. Očitno bom jaz prva postala mamica dvojčkov.
Jaz imam rok 26.10.2005, noseča sem torej 30 tednov 6/7. Moram priznati da sem se do 29 tedna počutila super, na tiste težave v prvih 12 tednih sem seveda že pozabila, sedaj pa je moje pčutje precej slabše. Tudi jaz imam probleme s spanjem, sploh več ne vem kako naj ležim, pa še velikokrat sem zbudim ker moram na wc. Obračanje iz enega boka na drug bok je prava muka.
Vsak dan bolj se bojim da bi se :duda::duda: rodila prezgodaj, po pravici povedano me je tega bolj strah kot pa kasneje dela z dvojčki.
Najbolj bom seveda mirna ko bosta v mojem naročju in bom videla da sta živa in zdrava.
Po vse verjetnosti sta :roza: :roza:. Imena še nisva izbrala, stvari sva že kar nekaj kupla, dobila, voziček je naročen in jaz komaj čakam da pride.

Mujcek, kdaj pa imaš ti rok ?
Aja, še to, obseg trebuha imam 108 cm, prej pa sem imela 66 cm.

Lepo se imejte !

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Koliko nas je ?
23.8.2005 8:19:44   
pi
Mujcek sporoči kako je bilo na pregledu. Jaz imam pregled 30.8 in že komaj čakam, upam da bom imela ultrazvok, saj sem imela zadenj ultrazvok 22.6.

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Koliko nas je ?
24.8.2005 10:27:38   
mujcek
Pregled imam jutri torej vam sporočim, kako bo. Če bom imela UZ moram preverit ali je slučajno kateri lulček odpadel :)- Noseča sem 25t in imam rok 7.12.
Imena imava že skoraj dokončno določena: Luka in Jaka :)

Pi, vidim da se ti je obseg trebuha res močno povečal, jaz trenutno ne najdem metra, da bi ga izmerila, ampak začela pa sem nekje tam kot ti :)

Kako pa je s kilogrami, koliko ste jih pridelale? Jaz sem jih skupaj nekje 10 kg, vendar pa v zadnjih 4 tednih nobenega kg. Malo me kar skrbi, ker kg ne rastejo sedaj, ko :duda::duda: tako rasteta; po drugi strani pa me tolaži to, da se buši veča :zmeden2:

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Koliko nas je ?
24.8.2005 13:14:55   
pi
Mujcek si pa res pridna s kilogrami. Jaz jih imam +20, že prvič sem se zredila za 24 kg, pa sem nosila samo :duda:. Upam da bodo šli tako hitro dol kot prvič.
Komaj čakam da bom imela UZ, da vidim če ni kateri :duda::duda: zrasel lulček.
Lepo se imej in pazi nase !
Kje pa ste ostale ?

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Koliko nas je ?
25.8.2005 20:54:49   
mujcek
Vesele novice :bravo::bravo:

Danes sem torej imela pregled; naredili so mi UZ, kjer sem videla štručki, ki sta še vedno :modri::modri:, z njima je vse ok, oba sta velika za toliko tednov, poslušala sem bitje srčka... Na pregledu pa tudi ni bilo videti težav, le nekaj izcedka imam, drugače pa se še nič ne odpira :)

Najbolj me je razveselila novica, da imam naslednji pregled že čez 14 dni :bravo::bravo:

Drugače pa bolniška zaenkrat še ni potrebna in bom delala še nekaj časa; aja pa še to kg so isti kot pred 4 tedni, merila pa sem si obseg bušija, ki je sedaj že 95 cm; torej otročka res pošteno rasteta, vprašanje je le kako dolgo bosta še imela prostor...:zmeden2:

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Koliko nas je ?
26.8.2005 7:59:30   
pi
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: mujcek
Me veseli da je vse ok.
Sem ti kar malo nevoščljiva ker imaš takopogosto preglede in toliko UZ. Jaz sem imela zadnji UZ 22.6, torej pred 10 tedni.
Sedaj sem v 32 tednu in še nisem imela pregleda na 14 teden še vedno na 4 tedne. Upam da me bo sedaj naročila kaj prej in naredila UZ.
Kako ti uspeva s kilogrami ? Jaz pa sem vsak dan za 1kg težja.
Lepo se imej in ostale tudi seveda !

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?