|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko obrokov...
25.6.2006 22:17:17   
Maleal
...imajo vaši enoletniki??Še vedno pet?Nam v tej hici ne paše toliko jest,tak da preskočimo popoldansko malico ali pa pojemo le eno malo frutchwergo ali kak grizlajček sadja.Koliko pa vaši enoletniki jejo in kaki so njihovi obroki?

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko obrokov...
25.6.2006 22:55:06   
diva 4
Naš lump je velik jedec.Vsak dan pet obrokov.
Zajtrk :-čokolino
          - namazan kruh z marmelado ali kak drugi namaz
          -jajčka
          - ...
          - obvezno skodelica mleka
Malica:-sadje
         -skuta
         jogurt
         puding
         sirova štručka
         krof, rogljiček
Kosilo : vse kar jemo mi
Malica : nekaj kar ni jedel dopoldan za malico ( če je dop. jedel jogurt pa pop. dobi sadje ...)
Večerja :podobno kot zajtrk ( če je za zajtrk dobil čokolino pa za večerjo kruh z namazom , žemljica v mleko ...)Obvezno pa skodelica mleka
Mislim ,da ni nič narobe če kakšen obrok preskočite , saj nam tudi ni v tej hici za jest.naš mali pač ful jeuser posted image  - je taki mali debeluščekuser posted image

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko obrokov...
26.6.2006 8:28:15   
SaaS
Jaz imam sicer že leto in pol starega sina, a vseeno povem, kako jemo.
Pri enem letu je imel pet obrokov in vse pojedel (bila je zima). Zdaj v tej vročini, pa mu cel dan ne paše nič.
Zjutraj še kaj poje za zajtrk, ampak tudi ne pretirava. Potem mogoče poje pol breskve dopoldne, nekaj češen (te so trenutno najbolj aktualne). Za kosilo spravi dol tri, štiri žličke juhe ali česa drugega in res ne več kot tistih nekaj drobtinic. Popoldne, kar pozabimo vsi skupaj, da smo lačni. Kakšno sadje še mogoče... Zvečer (okoli 19h) pa pomlati večerjo, da ga kar gledamo.
Zdaj v tej vročini, sem tudi jaz nehala kuhat kosilo in raje skuham "ornk" večerjo. (Že brez, da prižgem štedilnik, imam ob 15h 29°C v stanovanju).

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?