|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko pojedo vaši nedonošenčki....
22.1.2006 14:07:45   
kimi
Zanima me koliko pojejo vaši nedonošenčki ki so bili rojeni v 8 mesecu? Zanima me koliko pojedo adaptiranega mleka po flaški pri približno 5,5, mesecihuser posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko pojedo vaši nedonošenčki....
22.1.2006 15:42:50   
* Mateja *
Moj Nejc je vedno popil enako, al je bil star 3 mesece al pa 7 mesecev, običajno je spil samo kakih 120ml mleka. Pa ful sem se mogla potrudit, da jih je spil!!!

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko pojedo vaši nedonošenčki....
22.1.2006 18:21:13   
Felicity
Žal ti lahko povem samo koliko spije sedaj pri 3,5m. Podnevi okrog 150 ml, Zadnji obrok 190 ml. Zjutraj in zvečer spije najprej moje mleko + dodatek adaptiranega. Čez dan adaptirano.
Rojena v 35 tednu + 4 dni.


Lp

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko pojedo vaši nedonošenčki....
22.1.2006 20:00:59   
Vrtnica1
Naš Žiga (rojen v 35 t) šele sedaj pri skoraj 8 mesecih komaj poje 150 ml, pa ni suh. Pri 5,5 meseca je pojedel (če me spomin ne vara) veliko manj kot 100 ml, kakšnih 70. Pa še dojila sva se pogosto, ampak vsega skupaj sigurno na en obrok ni pojedel 100 ml. Je slab jedec že od začetka, na mojo veliko žalost. Mislim, da je to veliko odvisno od otroka in je tudi od otroka do otroka zelo različno.

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko pojedo vaši nedonošenčki....
22.1.2006 20:49:32   
Janeja
Naša Lea (rojena v 24 tednu) je pri 6 mesecih korigirane starosti pojedla dobrih 400 ml na dan. Zdaj pri 11 mesecih (oz. 7 mesecev korigirano) pa poje od 500-650 ml na dan in 2x malo kašice na žlico. Je pa že ves čas 5x na dan in je zelooo neješča. Za to količino se moramo kar fejst pomatrat

Kolikokrat na dan pa vaši malčki jedo?





(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko pojedo vaši nedonošenčki....
23.1.2006 10:04:42   
kimi
Moja se pri meni podoji ponavadi po 90 ml na obrok in so nama v pediatrični rekli da naj bi pojedla vsaj 150 in naj ji dodajam. Ampak so se nehavaq dijiti ni zainterisirana za nobeno drugo hrano

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko pojedo vaši nedonošenčki....
23.1.2006 23:14:40   
LEAM
Moj Vid se je rodil v 28.tednu (težek je bil 915 g, dolg 37 cm) 4.8.2005. V Ljubljani na EINT sva bila dva meseca in pol. Lepo se rihtava, edino kar me je pričelo skrbeti je to, da premalo poje. Težek je 5010 g, dolg 59 cm, obseg glavce ima 40 cm. Ima 5-6 obrokov na dan. Pred enim mesecem mi je pojedel  user posted image 620-650 ml na dan, sedaj pa se je to zmanjšalo na 470 do 550 ml na dan. Prej sva imela Aptamil 1, sedaj pa že dva meseca papcava user posted image Novalac 1. Nevem user posted image , ali je težava v tem da sva zamenjala hrano ali pa potrebuje močnejšo hrano. Prejšnji teden smo bili v Ljubljani na prvem kontrolnem pregledu in mi je dr. Babnik rekel, da se naj ne sekiram, ker dokler je otrok zdrav in pridobiva  na teži ni vzroka za zaskrbljenost. Vendar pa saj same veste kakšne smo mamice, še posebej če je to naš prvi otrok in povrhu še nedonočenček. Ima katera podobne izkušnje user posted image user posted image ? Imejte se lepo in uživajte z vašimi sončki user posted image Lea



(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko pojedo vaši nedonošenčki....
24.1.2006 21:02:31   
SLAMlCA
saj ne vem a naj kaj napišem, da se ne bom preveč hvalila.
Pr nas (rojen 32.teden) pa zjutraj ziza potem pa 5 do 7x na dan je na žličko, odkar smo mu pokazali pri 5 mesecih (normalnih ne korigiranih) žličko hoče sam še to, poje pa vse, ne me kregat, tud pašteto pa čoko pa repo, pa hrenovke zdj pri osmih mesecih enostavno ni imel dovolj banan pa juhic pa gresa ... se je preobjedel, zato smo 1x kar poskusili pa mu je pasalo, hvala bogu mu pa nič ni bilo, tako da nadaljujemo previdno. ponoči pa zvečer pa zopet ziza, tako da o ml ne vem povedati kakšna količina pride v želodček.

Skrbi me pa, ker malo pije, sedaj smo mu kar on magični lonček nabavli, pa mu malo več tekočine steče dol, en čas sem mu dajala tekočino po žlički da je sploh kaj pil

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko pojedo vaši nedonošenčki....
24.1.2006 21:06:03   
SLAMlCA
ja pa še nekaj je

našemu se je kar naenkrat odprlo prvo tudi ni hotel nič kaj tako da sem imela že vrh glave tehtanja pa očitajočih pogledov vseh sester in babice, zdaj so ti časi hvala bogu mimo

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko pojedo vaši nedonošenčki....
26.1.2006 10:06:49   
Anonimen
Prej sva imela Aptamil 1, sedaj pa že dva meseca papcava Novalac 1.


Leam, Novalac je že na videz bolj gost in bolj nasiten, tako da se res ne sekiraj, glavno, da user posted image  pridobiva na teži. Tudi moj sinek poje manj Novalaca kot je Aptamila, ta je kar letel skozi njega. Pa še bolj je polival.

Se opravičujem, ker sem skočila v vašo temo, sem slučajno zašla sem. Pozdrvček vsem!!

(odgovor članu LEAM)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko pojedo vaši nedonošenčki....
26.1.2006 11:12:15   
k1
koliko pojedo? rojena v 29t (1070g) sem šla pogledat za nazaj:

5m   (4660g):  150-190ml na obrok oz. zvečer do 240
9m   (6690g):  250-300 ml na obrok
10m (7250g) pa do danes: 270-330 ml na obrok

aja, imava pa 4 obroke.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?