|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko prej ste delale urinski test pred izos...
29.10.2016 11:40:50   
Anonimen
Pozdravljene punce!

Vprašanje se glasi v naslovu. Torej koliko pred iz ostankom menstruacije ste delale test nosečnosti in vam je pokazal plusek? Verjamem da je vsako telo poglavje zase, vendar me muči radovednost če sem ali nisem. Zavedam se, da v kolikor je raven hcg nizka bo negativen in bo razočaranje. Vendar vseeno sem pripravljena riskirat sploh ker imam zadnje mesece neredne menstruacije. Kupila bi dm trakec za zgodnje odkrivanje. M čakam čez 1teden ampak to je po izračunih ko je bla točna. Sedaj že par mesecev rihaja prej ali pozneje. Hvala za odgovor lp
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko prej ste delale urinski test pred ...
29.10.2016 12:28:01   
Adelle
Glede na to da nimas rednih M pa da v bistvu ne ves kdaj ti bo zamujala bi ti jst predlagala samo krvni test. Vse ostalo bo ugibanje pa ne bos vedla na cem si...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko prej ste delale urinski test pred ...
29.10.2016 13:03:35   
veronika90
Zdravo, jaz sem test delala točno na tisti dan ko bi mogla dobiti M in je bil močan plusek :) Sem pa imela ene 4 dni pred pričakovano M nasplošno zanič počutje, bolečine v trebuhu, napihnjen trebuh, slabosti med vožnjo, malo povišano temperaturo. Vem da me je še en večer preden naj bi dobila M res zelo čudno bolel trebuh, pa občutek v glavi kot takrat ko imam res hud prehlad, kot da bi imela zamašene sinuse. Naslednje jutro mi je bilo pa čudno da kljub bolečini še ni M, sem šla delat test in je bil pozitiven :)

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko prej ste delale urinski test pred ...
29.10.2016 13:30:18   
diamantina
Vsakič po pričakovani M. user posted image
prvič - 5 dni po
drugič - 3 dni po
tretjič - 3 dni po

Vsakič rezultat zelo jasen.

(odgovor članu veronika90)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko prej ste delale urinski test pred ...
29.10.2016 13:56:08   
Anonimen
Žal nimam pravih odgovorov. Vprašanje postavljam še enkrat...koliko PRED izostankom menstruacije ste delale test in je ta bil pozitiven. Hvala

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko prej ste delale urinski test pred ...
29.10.2016 13:57:59   
Anonimen
Vprašanje postavljam še enkrat! Koliko PRED izostankom menstruacije ste delale test in je ta bil pozitiven? Hvala

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko prej ste delale urinski test pred ...
29.10.2016 14:47:08   
Adelle
Mislim, katera nesramnost. Zelo majhna je verjetnost da ti bo test pokazal pravilno ce ga delas pred pricakovano menstruacijo sploh ker imas neredne M. Ne vem kake odgovore pricakujes🙄 Itak je pri vsaki drugace, pac dej unih 3-4 eur pa ga naredi ce te tolk matra, ne vem kaj kompliciras.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko prej ste delale urinski test pred ...
29.10.2016 22:16:14   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Adelle

Mislim, katera nesramnost. Zelo majhna je verjetnost da ti bo test pokazal pravilno ce ga delas pred pricakovano menstruacijo sploh ker imas neredne M. Ne vem kake odgovore pricakujes🙄 Itak je pri vsaki drugace, pac dej unih 3-4 eur pa ga naredi ce te tolk matra, ne vem kaj kompliciras.

Nesramnost??? Zakaj že? Vprašanje je bilo jasno postavljeno, torej pričakujem dogovore tistih ki so delale test pred samim izostankom in jim je pokazal plus. Vem, da jih je par naredilo pred pričakovano menstruacijo in so vidle plus. Brez skrbi, sem riskirala in kupila test.

(odgovor članu Adelle)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko prej ste delale urinski test pred ...
29.10.2016 22:30:37   
Adelle
Na forumu sigurno ne bos zvedla ce si noseca al pa ne😄 In se zmeri ne razumem kako ti bo pomagal ce ti kera rece da je mela pozitivn test par dni pred M. Nesramno pa sigurno ker smo ti probal pomagat, si pa arogantna do konca. Ampak...srecno, naj bo tako kot si ti zelis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko prej ste delale urinski test pred ...
31.10.2016 9:07:27   
Anonimen
Jaz sem delala test (first sign trakec) 10 dni po ovulaciji (točno vem, kdaj imam O) in je bil najprej čisto bel, čez nekaj časa, ko sem ga še enkrat pogledala, pa je bila na njem taaanka, ampak reeees tanka črtica. Potem sem delala test vsak naslednji dan in črtica je bila vsak dan močnejša.
Tako da pomoje prej kot 10 dni po O nebi pokazal črtice.

(odgovor članu Adelle)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko prej ste delale urinski test pred ...
29.11.2021 21:50:37   
Lelly28 RR
test sem delala en teden po predvideni menstruaciji, ker sem imela neredno in nikoli nisem bila zares prepričana kdaj bo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?