|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko spijejo in pojejo vaši otroci?
30.11.2007 17:40:51   
Strawberrie Cherrie
Moj pri skoraj 1letu, ne spije in poje kaj dostiuser posted image
Sva sicer ravnokar prišla iz bolnice, blato ima še vedno bolj kot ne tekoče. In me skrbi, ker spije res nekje 90,100 ml tekočine na dan + dojenje, poje pa res za eno tini mini ptičko. Pa je bil skoz med težkokategorniki, zdaj mu pa teža pada.user posted image user posted image user posted image
Kako naj mu ponudim več pijače? Flaško v večini zavrača, po šljukih pa ne naberemo ravno nevemkaj ml.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko spijejo in pojejo vaši otroci?
30.11.2007 18:44:11   
April
Pri enem letu je jedel podobno kot tvoj. Poleg dojenja je spil največ 1 dcl. Pojedel pa mogoče samo kosilo in vmes še kakšen piškot.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko spijejo in pojejo vaši otroci?
30.11.2007 19:20:48   
Anonimen
Tavelika mi že skoz je bolj kot drobižek, pila pa tudi nikoli ni veliko. Sem bila lahko še vesela, če je spila deci na dan (čeprav nisem bila, ker se mi zdi tudi to premalo). Zdaj, ko je stara 22 mesecev in pije po flaški s slamico, spije mogoče 2 ali 3 deci na dan. Premalo... Bi tudi jaz rabila nasvet.

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
30.11.2007 19:21:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko spijejo in pojejo vaši otroci?
30.11.2007 21:47:51   
lelaval
Tvoj še ni čisto zdrav, in normalno je, da še nima apetita. Te bom vprašala čez leto dni, če še vedno tako malo je. Moja namreč po 2. letu velikokrat poje več kot njena 10 letna sestra. V vrtcu celo po 3 porcije. Sem rekla, da jo bo čez leto že razneslo user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko spijejo in pojejo vaši otroci?
30.11.2007 22:24:29   
eya
Naš je tudi bolj slab jedec. Po moje poje tam nekje 100 do max 200 ml hrane na obrok, ima pa 4-5 obrokov na dan. Spije pa nekje 3/4 litra tekočine na dan.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko spijejo in pojejo vaši otroci?
5.12.2007 14:49:41   
naja78
dojenje je tekočina.z dojenjem se več ne naje 12 mesečnik ampak odžeja in seveda crklja.
če pojedo veliko sadja,tudi ni panike.pri nas je bilo podobno.ne spije 2dcl na dan,s tem da se ne dojiva.
če nima težav,je to tako.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko spijejo in pojejo vaši otroci?
9.12.2007 17:30:20   
qwasy
Moja 1,5 letnica je imela enkrat drisko, pit pa ni hotla. Prisilit je težko, pa sem pogruntala eno varianto: vsake toliko sem ji v usta porinla kapalko (kot injekcija brez igle). Zdelo se ji je zabavno in je vsakič pogoltnila. Boljše kot nič. Kapalko sem pa dobila zraven enega sirupa ali zdravila, ne vem več. Vprašaj v lekarni, za probat je ...

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko spijejo in pojejo vaši otroci?
29.12.2007 13:30:50   
Shorty_
joj malce pozno pa vendar bo morda kateri pomagalo glede pitja. Zadnjič smo šli po kruh jaz pa sem si kupila še flašo vode z nastavkom za pitje in od takrat naprej naša enoletnica ne pije več po flaški ampak iz nastavka ali po slamci še najraje pa kar iz kozarčkauser posted image

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko spijejo in pojejo vaši otroci?
29.12.2007 13:38:27   
Zamima
glede pitja, jaz ji vsake toliko ponudim, npr. ko se kaj igra, ko kaj poje in se mi zdi, da spije dovolj - celo flaško čaja na dan user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?