|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 13:37:02   
Anonimen
Še dve leti, pa bom dopolnila 30.leto.  In tudi mene že počasi grabi 'panika' joj bo treba že kaj narediti, da ne bom potem stara mama, skratka da bom še vedno aktivna.

Ker pa so današnji časi pač takšni, da se dolgo študira, potem išče službo...je žal tako.

Sedaj me pa zanima, koliko vas je tukaj takih, ki ste v podobnih letih kot jaz, pa še vedno brez otrok user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 13:37:37   
Anonimen
27 moj pa 31. Brez otrok.....sam ne po lastni izbiriuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 13:38:41   
fragola
27 bom imela novembra in nimam še otrok, delava na tem, upam, da nama bo ratalo kmalu!!!!!!!!!!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 13:39:03   
sazi
Sedaj me pa zanima, koliko vas je tukaj takih, ki ste v podobnih letih kot jaz, pa še vedno brez otrok

Sama sicer imam otroka in še enga pričakujem, ampak sem prvega rodila malo pred 30. letom, mojih kolegic (s faksa in moj letnik) je pa še ogromno (večina) brez otrok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 13:44:49   
moniponi
Letos bom 28, moj je eno leto mlajši, user posted image  delamo leto dni pa še ni ratalo. Upamo na user posted image  čimprej!

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 13:45:49   
tanja28
Pozdravljena!
Tudi jaz imam še dve leti do 30, pa sem še brez otrok. Maja sva začela delati na user posted image  in upam a nama kmalu uspe. Moj pa je star 35 let.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 13:46:34   
Klarissa
alo,
jaz 28, moj 29. že 3 leta čakava na pikico, ki je še ni. zmes 2 ss in cel kup preiskav.
vso srečo

(odgovor članu moniponi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 13:57:39   
majcci
Midva sva oba 27 in še nimava otrok. Bova pa na njih začela delato drugo leto.

(odgovor članu Klarissa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 13:57:53   
obayifo
mlada si še... jaz 37, še brez otrok, začeli smo ga pa delat, ko sem jih mela 32

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 14:03:00   
ursa30
maja sem dopolnila 30, user posted image  delava že dve leti, zaenkrat neuspešno user posted image

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 14:05:00   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: obayifo

mlada si še... jaz 37, še brez otrok, začeli smo ga pa delat, ko sem jih mela 32


že tako dolgo se trudita user posted image  zate še posebej stiskam pesti, da čimprej zagledata user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 14:05:55   
Anonimen
Ste me malo pomirile user posted image , saj je v moji okolici malo drugače. Veliko jih že ima user posted image . Kako se vam pa zdi to, da smo sedaj starejši ko delamo na user posted image .

Kje vidite prednosti - slabosti če si mlajši?

(odgovor članu ursa30)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 14:06:33   
baguSka
Sedaj me pa zanima, koliko vas je tukaj takih, ki ste v podobnih letih kot jaz, pa še vedno brez otrok


jaz jih 30 ze mam.. pa jih se nimam.. zacela sem jih pa delat pr 26ih..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 14:07:20   
baguSka
Kje vidite prednosti - slabosti če si mlajši?


jaz jih ne vidim... ko si pripravljen in ko ti je namenjeno, takrat je najboljse... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 14:07:23   
ziva1
Stara sem 30 let, moj 32 let. Delava pa na user posted image od začetka letošnjega leta, pa še nisem zagledala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 14:11:45   
sazi
Kje vidite prednosti - slabosti če si mlajši?

Mogoče v energiji, ki jo premoreš, ampak to vsekakor nima zveze s starostjo 30 let, ki za 1. nosečnost ni nobena visoka starost (se mi zdi, da je v SLO poveprečje 28 ali 29 let pri 1. otroku. Če pa začneš delati na otroku šele po 40. letu (no, pri nekaterih prej, pri nekaterih kasneje) lahko pojavijo težave in problemi z zanositvijo. AMpak kot rečeno - 30 ni nobena starost.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 14:15:16   
Anonimen
Kje vidite prednosti - slabosti če si mlajši?


V bistvu so vedno prednosti pa slabosti.

Meni se pač zdi pomembno da na otrokih začneš delat ko imaš stabilno vezo, vsaj osnovne finance poštimane, ter najpomembnejše.....ko si jih oba želita.user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 14:17:03   
Anonimen
No jaz bom kar amonimna ostala, da se ne bodo spet nekatere uporabnice spravile name zaradi starosti. Jaz imam 21 let im moj 24 (no bo decembra). Pač čutiva, da je pravi čas za user posted image in zelo si ga želiva. Začasno imava stanovanje urejeno, urejamo pa tudi za vnaprej. Upava, da bova čimprej zagledala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 14:23:01   
awwa
JAz bom kmalu 25, moj je leto in pol starejši in sva se tudi odločla za otroka - ko bo (ne bom se preveč veselila in načrtovala, da ne bo kakega razočaranja). Skratka, ja, ta meja se vse bolj viša - naše mame so nas imele pri 21-ih, danes se nam pa zdijo mamice pri 21-ih prp. zelo mlade. Ampak res je tako, včasih si šel s srednjo šolo delat in si bil preskrbljen, danes pa brez faxa nisi nič. Tud jaz sem želela najprej diplomirat, da ne bi potem predolgo zavlačevala. Ampak moram rečt, da pri mojih letih sploh še ni ne vem kako veliko mamic. Na faxu manj kot 10 od pribl. 130, 2 pričakujeta, od kolegic prp. še nobena, od sošolcev iz OŠ samo 2 ... No, jaz mislim da ni dobro prepozno imet tudi zato, da nisi potem preveč utrujen za ukvarjanje z otroki, ko si starejši. Poznam jih nekaj, ki so rodile okoli 40. leta in bodo npr. 4, ko bo otrok v 1. razredu ... pred njimi še cela OŠ, SŠ ... in poln kufr vsega :) Če prej ne gre iz zdravstvenih razlogov, pa hvala bogu, da gre vsaj pri 40-ih. Ampak če že imamo možnost izbire, sem sigurno za to, da imamo prvega otroka pred 30. Poznam tudi primer, da se pari razidejo, potem pa pri 30-h ostaneš sam in je že panika ... v treh dneh si pač ne moreš najti partnerja.
Skratka - upajmo na najboljše, vso srečo pa tudi vsem vam, ki se trudite. Neobremenjeno, sproščeno, pa ni hudič da ne bo ;)

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 14:27:41   
baguSka
danes pa brez faxa nisi nič


user posted image  a lahko komentiram?

no, jst kr bom...

s tem se pa toooook NE strinjam!!

jaz ga nimam, pa NISEM nic!! sem in imam marsikej VEC kot nekdo, ki ma diplomo, magisterij itd... user posted image

(odgovor članu awwa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 14:30:08   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

No jaz bom kar amonimna ostala, da se ne bodo spet nekatere uporabnice spravile name zaradi starosti. Jaz imam 21 let im moj 24 (no bo decembra). Pač čutiva, da je pravi čas za user posted image in zelo si ga želiva. Začasno imava stanovanje urejeno, urejamo pa tudi za vnaprej. Upava, da bova čimprej zagledala user posted image user posted image user posted image

Ne vem, zakaj moraš ostati anonimna. Marsikdo je pri 21 veliko bolj zrel, kot kdo pri 30ih. Če imata 2 stabilno zvezo, sta preskrbljena in si želita otroka, pa naj ga imata pri 21ih. Jaz sem bila takrat študentka, brez fanta in niti slučajno nisem razmišljala o otrocih. Ampak kot rečeno - vsak ob svojem času.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 14:30:18   
MAŠKA
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

No jaz bom kar amonimna ostala, da se ne bodo spet nekatere uporabnice spravile name zaradi starosti. Jaz imam 21 let im moj 24 (no bo decembra). Pač čutiva, da je pravi čas za user posted image in zelo si ga želiva. Začasno imava stanovanje urejeno, urejamo pa tudi za vnaprej. Upava, da bova čimprej zagledala user posted image user posted image user posted image


No meni se tole prav lepo sliši! Nič ni lepšega videti kot maldo srečno mamico oz. maldo srečno družinico!
Držim pesti da se vama želja čimprej uresniči!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 14:30:33   
Anonimen
pa brez faxa nisi nič


no no

Drgač pa poznam ogromno ljudi, ki imajo dosti nižjo izobrazbo kot jaz, nekateri samo OŠ, pa bolje kot jaz živijo-finančno.

Fax ne prinese dobre plače, še manj pa vrednost človeku.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 14:30:36   
Fargesia
stara sem 26, moj 30...delati sva začelo na dojenčku ko sem bila stara 23...

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 14:30:38   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ste me malo pomirile user posted image , saj je v moji okolici malo drugače. Veliko jih že ima user posted image . Kako se vam pa zdi to, da smo sedaj starejši ko delamo na user posted image .

Kje vidite prednosti - slabosti če si mlajši?



Jaz se nisem nikoli ozirala na okolico, kaj je kdo rekel oz. ali že imajo otroke ali ne. Ko sem začutila, da je pravi čas, sva se odločila za otroka in to je bilo pri 30. Res pa je da, očitno še ni bil "pravi čas", ker mi je bilo ga imeti dano komaj pri 35.

Prednosti in slabosti, odvisno kako kdo gleda na to.

Jaz bi rekla takole: če imaš mlad otroka, se ne obremenjuješ toliko s tem ali delaš prav ali ne, starejši si več veš, bolj se bojiš zanj,  takrat imaš druge vrednote, kot pri dvajsetih, skratka sigurno ga drugače vzgajaš kot če si mlad starš.

Ja energije pa sigurno nimaš pri 35 toliko kot pri 20. Ampak je pa sigurno, da te otrok pomladi. Jaz si pri 38 ne znam predstavljat, da bi imeli doma najstnico, ker bi se počutila stara. Sedaj ko imam doma triletnico, sem včasih bolj otročja kot ona user posted image .
Kaj pa vem, v vsakem primeru se jaz ne bi odločila imeti otroka pred 30. Ampak to sem jaz. Če pa kateri 20-letnica čuti, da je pravi čas za otroka je pa tudi prav. Najbolje je da poslušaš sebe in delaš tako kot čutiš, ne glede na starost.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So prihodnost »tamagoči« oziroma virtualni...
Bi lahko bila prihodnost starševstva v virtualnih, t.i. »tamagoči« otrocih, ki bi obstajali samo v metaverzumu? Kako odp...
Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?