|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko vas je zanosilo po laparoskopiji?
30.6.2008 22:16:16   
ajam27
Kakšna je kaj statistika zanositev po opravljeni laparoskopski operaciji?Nekatera dekleta na RR pravijo, da so zanosile "takoj"po posegu. Spet druge pa še vedno čakajo in čakajo...
Kakšno je vaše mnenje?

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 1.7.2008 15:36:12 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko vas je zanosilo?
1.7.2008 7:45:25   
koala
Na žalost je tako, kot pri večini stvari v življenju, da ni pravila, enim pomaga, drudim spet ne.
Te pa razumem da to ubija.
Naj ti čimprej rata

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu ajam27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko vas je zanosilo?
1.7.2008 7:56:02   
Sulfinija
Zanosila 5.tednov po lapari vendar žal v 10tednu spontano splavila.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko vas je zanosilo?
1.7.2008 8:01:50   
CIPRESA
Zanosila 3 mesece po laparoskopski operaciji - sem v 18tuser posted image

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko vas je zanosilo?
1.7.2008 10:32:35   
witto
prvič zanosila po laparo Januarja, sledil ss. Sedaj pa sem v Maju,sem v 9 tednu

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko vas je zanosilo?
1.7.2008 18:36:53   
ajam27
Vsem hvala!

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko vas je zanosilo?
1.7.2008 19:57:41   
sonček85
laporo januarja,še nisem zanosila.sem nekje v 24 krogu 

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu ajam27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko vas je zanosilo?
1.7.2008 20:20:56   
neela
Jaz sem slabih 6 tednov po laparo in NE pričakujem druge user posted image po posegu....upam, da je tudi ne dočakam...user posted image Drugače pa tečeva 25. krog.

< Sporočilo je popravil neela -- 1.7.2008 20:21:16 >

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko vas je zanosilo?
1.7.2008 22:49:57   
lučka 25
Jaz sem imela laparo 8 mesecev nazaj. Med tem časom sem tri cikluse jedla klomifen in mi še vseeno ni nič pomagalo. Žal še nisem user posted image . Imam PCO in mi klub laparoskopiji in drilingu ovarijev ni pomagalo, saj so se mi cistice začele že spet pojavlati, nabirati po 2 ciklusih. sedaj pa čakam na IVF. mi je tudi Reš rekel, da nisem ravno kandidatka za zanositev brez kemije in s pomočjo klomifena. Je pa za nama že 38 m. truda.

Ampak kot je rekla koala: "Na žalost je tako, kot pri večini stvari v življenju, da ni pravila, enim pomaga, drudim spet ne. Te pa razumem da to ubija. Naj ti čimprej rata."


< Sporočilo je popravil lučka 25 -- 1.7.2008 22:50:47 >

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko vas je zanosilo?
2.7.2008 20:18:30   
ajam27
Ja, tudi sama imam PCO in ravno zaradi tega si delam že kar precej skrbi. Trudiva se že 3 leto pa še vedno ni uspeha. Na laparo so mi naredili driling jajčnikov in pa jajcevod je bil pomaknjen navzgor k črevesju. To je dr. saniral. Mi pa ni bilo nič rečeno, da bi morebiti začela razmišljati o IVF. Tako da, vse kar mi preostane je trenutno res le potrpljenje in pozitivne misli.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko vas je zanosilo?
2.7.2008 20:52:10   
meeryana
Jaz sem imela laparoskopijo pred letom in pol. Za tem dve inyseminaciji in ni bilo nič. Lani novembra pa IVF in je ratalo v prvo. Sedaj pa že nestrpno čakamo :) Še 42 dni user posted image

(odgovor članu ajam27)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko vas je zanosilo?
2.7.2008 20:53:06   
lučka 25
ajam27, te zastopim. ker nama teče sedaj že četrto leto in še ni bilo uspeha. Vendar moraš razmišljati pozitivno, biti optimistična. Jaz za sebe vem, da sem imela v vseh teh letih le 2 veliki krizi, drugače pa kar upam in mislim pozitivno. Za to pa tudi tebi želim veliko dobrega in naj bo laparoskopija za tebe uspešna in naj ti čim prej prinese user posted image user posted image .user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ajam27)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko vas je zanosilo?
2.7.2008 20:54:47   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: meeryana

Jaz sem imela laparoskopijo pred letom in pol. Za tem dve inyseminaciji in ni bilo nič. Lani novembra pa IVF in je ratalo v prvo. Sedaj pa že nestrpno čakamo :) Še 42 dni user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Za čudovito pikico. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Mene pa 1.IVF čaka v avgustu. Komaj čakam in kar čutim, da sedaj nama po pa uspelo (upam, da si ne domišljam preveč, ampak meni to pomaga).user posted image

(odgovor članu meeryana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koliko vas je zanosilo?
3.7.2008 10:25:56   
Fargesia
jaz sem imela laparo lani julija (10.7.) in zdaj je v maju uspelo z 1. inseminacijo.

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?