|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kolikokrat
28.10.2008 23:39:00   
Anonimen
se s partnerjem objameta? Ali je v večini pobudnik on ali ti?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kolikokrat
28.10.2008 23:46:27   
rija
vsak dan parkrat.

pobudnik? enkrat en, enkrat drugi. ne delava črtic na steno....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kolikokrat
29.10.2008 1:12:52   
enkratna
Ne štejem user posted image
Je pa vedno ob odhodu od doma, prihodu domov (skratka vsakem slovesu ali snidenju), kadar se srečava v kopalnici, kadar jaz kuham (on mene zaskoči), ko gledava televizijo, ko se zaletavava en v drugega v stanovanju, kadar on reče kaj romantičnega, kadar jaz kaj razneženega klamfam....

Pobudnika sva pa kar enakovredno...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kolikokrat
29.10.2008 8:23:26   
Anonimen
Pojma nimam.

(odgovor članu enkratna)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kolikokrat
29.10.2008 8:32:52   
migrena



Uporabniki na tej temi: migrena
seveda...večkrat je bolš jeuser posted image hm...na dan malkrat ker je več ali manj v službi, razen takrat ko je doma.....vikend pa nadoknadiva tedenske dneveuser posted image ja ta objem je vreden veliko...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kolikokrat
29.10.2008 8:45:55   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

se s partnerjem objameta? Ali je v večini pobudnik on ali ti?


Kakšen dan večkrat, kakšen pa pa najbrž tudi ne. Pač nama to ni v navadi, ampak je odvisno od situacije. Poljubčki za adijo in dober dan, pa še kdaj vmes so pa redno na "sporedu".


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
29.10.2008 9:06:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu enkratna)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kolikokrat
29.10.2008 9:11:04   
Naja30
Pogosto. Pobudnika sva oba.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kolikokrat
29.10.2008 9:31:24   
blaža
Dostikrat. Prvič zjutraj, preden vstane iz postelje, pol, ko pride iz službe in pol včasih še kaj v mes do večera, ponavadi takrat nisva sama, ki uleti še naš petletnikuser posted image  in pol , ko sva spet sama pred tv in ko greva spat.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kolikokrat
29.10.2008 9:42:52   
cukr07
IZVIRNO SPOROČILO: enkratna

Ne štejem user posted image
Je pa vedno ob odhodu od doma, prihodu domov (skratka vsakem slovesu ali snidenju), kadar se srečava v kopalnici, kadar jaz kuham (on mene zaskoči), ko gledava televizijo, ko se zaletavava en v drugega v stanovanju, kadar on reče kaj romantičnega, kadar jaz kaj razneženega klamfam....

Pobudnika sva pa kar enakovredno...



Se podpišem pod tole. user posted image

(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kolikokrat
29.10.2008 9:44:14   
pomar*ANČA*
uf, velikokrat. ko gre v službo, ko prede domov, ko se srečava ,med vrati, v kopalnici, ko sva pred tv-jem...

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kolikokrat
29.10.2008 9:47:20   
Katey
Kolikokrat se objameva ne vem, dejstvo pa je da velikokrat. se mi zdi da sem odvisnica od ljubkovanja čez cel dan in nočuser posted image , tko da je to pri nas pogosto na sporedu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kolikokrat
29.10.2008 9:48:14   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: rija

vsak dan parkrat.

pobudnik? enkrat en, enkrat drugi. ne delava črtic na steno....user posted image


Isto je pri nama user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kolikokrat
29.10.2008 10:28:41   
Mesečnica
IZVIRNO SPOROČILO: enkratna

Ne štejem user posted image
Je pa vedno ob odhodu od doma, prihodu domov (skratka vsakem slovesu ali snidenju), kadar se srečava v kopalnici, kadar jaz kuham (on mene zaskoči), ko gledava televizijo, ko se zaletavava en v drugega v stanovanju, kadar on reče kaj romantičnega, kadar jaz kaj razneženega klamfam....

Pobudnika sva pa kar enakovredno...



Se kar podpišem pod tole user posted image .

Pride sicer kakšen dan, ko se neprestano nekam mudi in naju totalno otrok(a) okupira(ta), pa malo "pozabiva" na objeme, a jutranji in večerni objem sta vedno prisotna user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kolikokrat
29.10.2008 11:38:17   
enkratna
IZVIRNO SPOROČILO: _rebeca_
Se podpišem, s tem da dodajam, da me on objame tud kdaj al pa jaz njega, ko hočeva kaj pizdit, pa je pol čist drugačen pogovor naprej user posted image


Haha, jaz se pa pod to podpišem user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kolikokrat
29.10.2008 11:40:35   
enkratna
IZVIRNO SPOROČILO: Katey
se mi zdi da sem odvisnica od ljubkovanja čez cel dan in nočuser posted image


O, še ena taka kot jaz user posted image
Nekoč sem prav prašala moža, če je bil vedno tak. Pa je rekel, da v prejšnjih zvezah ni bil. Ampak da je ob meni to tako naravno, da bi zdaj, ko je to doživel, si težko predstavlja zvezo brez dotikov, nežnosti.

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kolikokrat
29.10.2008 12:31:35   
kamilija
Hmm kakor je. Včasih tudi samo enkratuser posted image . Bo treba mal spremenituser posted image .

(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kolikokrat
29.10.2008 12:51:09   
murkica
Bi se podpisala kar pod vse komentarje, ki pravijo velikokrat.

Dejansko objem in poljubi obema pomenijo ogromno in si s tem izkazujeva ljubezen. No seveda pa paše zraven tudi besedica ljubim te.

Če bi bilo možno mislim, da en drugega sploh nebi izpustila. user posted image

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kolikokrat
29.10.2008 13:08:36   
kaya2007
hmmm, se sploh ne spomnim kdaj sva se nazadnje user posted image  ah, ne, lažem-zadnjič enkrat, pa je to tako poredko, da je bilo kar malo čudno user posted image  ja vem, čudna sva user posted image  amoak očitno imava tako obdobje (upam da samo obdobje)

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kolikokrat
29.10.2008 14:57:38   
nuala
Ne zelo pogosto. Ponavadi je pobudnik mož. No, recimo v 70% situacij.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kolikokrat
29.10.2008 16:34:12   
Gina
Velikokrat na dan. user posted image user posted image Pa še celo noč objeta spiva. Po pravici povedano je večkrat pobudnik mož.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kolikokrat
29.10.2008 18:34:55   
Anonimen
Velikokrat, sploh če sva sama, takrat se objameva zmeraj ko greva en mimo drugegauser posted image  Pobudnika sva pa oba, ne vem no, ne bi znala povedat kdo koga večkrat objame, obema to zelo veliko pomeni.
Gina dobra si da lahko spita objeta, mene je to moj že večkrat prosil in sva tudi poskusila, ampak jaz enostavno ne morem. Pri spanju rabim tišino, temo in iz vseh strani prostor in mir. Zaradi tega imava v zakonski postelji 2 jogija, ker drugače jaz čutim ko se premetavauser posted image  

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kolikokrat
29.10.2008 21:59:46   
Gina
Ja, to moraš biti tak tip človeka, da mu to paše.Jaz ne rabim kaj dosti prostora ponoči, spim na minimalni širini, pa tudi premetavam se ne. Kot zaspim, tako se zbudim. Pa paše mi, če spim objeta, kar stopim se zraven, še bolj v komo pademuser posted image user posted image user posted image . Fuuul dobr. Temo pa tudi jaz rabim. Če je svetlo, ne spim pa glih nič. Lahko pa tulijo zraven,me pa nič ne moti. A ne, kolk smo čudni, kar se spanja tiče. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kolikokrat
29.10.2008 23:22:01   
ronja
Uf, pojma nimam, kolikokrat: zjutraj, ko vstanem, se objamemo vsi trije, potem ko gre on v službo, pa ko pride iz službe, pa potem med kuhanjem kosila me on objame od zadaj vsaj parkrat, pa zvečer objeta zaspiva. Pobudnik je tisti, ki nima otroka v rokah ali pa je bolj obrnjen proti partnerjuuser posted image .
enkratna, se mi zdi, da imava kar podobno, hehe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kolikokrat
29.10.2008 23:24:13   
ronja
Ja, to moraš biti tak tip človeka, da mu to paše.

Se strinjam - pa tudi mora bit tak par. Midva z bivšim sva si oba želela, da bi lahko spala skupaj objeta ali pa vsaj v isti mali postelji - samo spala. Pa ni šlo, oba nisva mogla spat. Z lubijem pa spiva ko angelčka in sva celo noč objeta in se tiščiva in nama obema ful manjka, če drugega ni, je prav zoprno! Nekaj časa sploh nisem mogla zaspat, če ga ni bilo zraven, tako sem se navadila!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?