|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kolki
6.2.2007 13:36:17   
Zamima
Koliko vas je takih, ki ste morale po drgem UZ (torej pri okoli 3 mesecih) še naprej široko povijat?

Midve imava kmalu UZ kolkov pa me kar malo skrbi, da bom še kar morala široko povijat,... Komaj čakam, da se rešim te nadloge, ker je Zala prav presrečna, ko jo razmotam in lahko brca.
Kolke je imela pa 1B oba ob rojstvu.

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kolki
6.2.2007 13:46:13   
Aja1
Naša je imela tudi oba kolka 1B in v porodnišnici so rekli, da NI treba široko povijati. Na prvem pregledu pri pediatru (1. mesec), pa je rekla, da naj kar povijamo široko vsaj ponoči. Ne vem, zakaj vsi ne rečejo enako...ali je treba povijat široko, ali ne. Jaz sem potem Nejo prvič široko povila šele pri enem mesecu (ponoči) in revca je vsa nesrečna. UZ imamo pa spet 26.2.

_____________________________




(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kolki
6.2.2007 14:21:48   
Zamima
Jaz sem jo takrat, ko jo je še zvijalo (krčki) kar nekajkrat odvila , ponoči je bila pa vedno široko povita, pa še zdaj je čez dan user posted image ,... ampak se mi res smili, ker vidim kako je vesela, ko jo razvijem in potem tako veselo brca,... ko pa jo široko povijam pa je res vedno bolj nesrečna user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kolki
6.2.2007 18:25:37   
Strawberrie Cherrie
Zamima, glede na to, da ima tvoja punca kolke 1b vseeno raje široko povijaj, omisli si pa en dan v tednu ko jo čez dan ne boš povila in bo veselo brcala. Moj Ožbej je imel kolke 1a in sva nehala široko povijati pri 1mesecu, s tem da mu redno pregleujem okretnost kolkov...
Sicer se bo grdo slišalo, ampak vem kako to gre - kot pri kužatuuser posted image

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kolki
6.2.2007 18:56:53   
vidra
Naš je imel kolke 1a in 1b. V porodnišnici so mi rekli naj povijam "polširoko" z eno plenico. Prvi pregled je imel pri dveh mesecih, kjer je zdravnica rekla, naj povijam široko (z 2 plenicama) samo ponoči. Na naslednjem pregledu, pri dobrih treh mesecih, so bili kolki ok. V bistvu ne poznam nikogar, ki bi "padel" na pregledu pri treh mesecih (tudi čakalnica je bila takrat nabita in vsi starši so prihajali ven z nasmehi, tako da...) in kakor sem se pogovarjala z zdravnico, je povedala, da so večinoma problemi pri tistih otrocih, ki imajo težave s kolki dedne.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kolki
8.2.2007 15:13:33   
alja01
Tud mene je blo strah UZ sedaj pri skoraj 3m, saj je našauser posted image  imela pri prvem pregledu oba kolka 2A. No pa smo imeli ravno včeraj UZ pa je vse OK in sedaj smo samo na pamprskih, našauser posted image pa veselo brca . Nič se sekirat vse bo še OK.

(odgovor članu vidra)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kolki
8.2.2007 17:04:53   
MALINČICA
Zamima, kako si že imela uz kolkov? Saj midve sva na isti dan rodili, pa imam jaz prvi uz komaj jutri?Maj je imel oba 1b.
Sicer ne vem le bom šla, ker je Maj še bolan... Zdaj je zgleda še alergijo na zdravila dobil, sranje.

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu alja01)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kolki
8.2.2007 17:59:41   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: MALINČICA

Zamima, kako si že imela uz kolkov? Saj midve sva na isti dan rodili, pa imam jaz prvi uz komaj jutri?Maj je imel oba 1b.
Sicer ne vem le bom šla, ker je Maj še bolan... Zdaj je zgleda še alergijo na zdravila dobil, sranje.


Tudi jaz imam jutri MALINČICA. Kdaj imaš uro?user posted image  Ja, prvega sem imela tisti dan ko sva bile odpuščene iz porodnišnice, drugega pa imam jutri :D


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu MALINČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
8.2.2007 18:25:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kolki
9.2.2007 7:16:50   
MALINČICA
Jaz imam jutri ob 11.20, samo ne vem če bom šla, bom prej poklicala pa vprašala.

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kolki
9.2.2007 9:49:59   
Zamima
kaj so nori??? Pol mamo vsi isto uro al kaj? user posted image  user posted image  user posted image user posted image ,...

user posted image  mi2 mava tudi takrat,....

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu MALINČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kolki
9.2.2007 9:50:55   
Zamima
aja, ti imaš v soboto, al danes? komaj zdaj sem prebrala, da si danes pisala user posted image
no, ker mi2 mava po danes.

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?