|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Končni izleti šolarjev
11.6.2013 10:13:37   
belibeli
Ali vaši šolarji še imajo končne izlete ob zaključku šolskega leta?

Kam bodo odšli letos?

Pri nas nimajo, je pa res da hodi v prvi razred in najbrž prvošolčki tega nimajo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Končni izleti šolarjev
11.6.2013 10:36:09   
KIKI****
Na naši podružnični šoli ni končnih izletov. Škoda, meni je bila pa to lepa nagrada, ko sem hodila v šolo.

(odgovor članu belibeli)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Končni izleti šolarjev
11.6.2013 11:13:16   
astrid1
Najbrž je odgovornost prevelika, da bi otroke kam peljali. Na žalost je zaradi groženj staršev s tožbami takšnih OŠ čedalje več.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Končni izleti šolarjev
11.6.2013 12:06:30   
Bojana 29
Na naši šoli so 1. razredi šli v Celje (Hermanov brlog in Mozirski gaj). Res pa je, da izleta ob zaključku šole ne imenujejo več končni izlet ampak "naravoslovno - kulturni - tehnični - športni" izlet - nekaj takega. Se mi pa zdi, da je za otroke "končni izlet" nagrada, sploh pa veliko veselje - moja prvošolka je komaj dočakala ta izlet. Pa še to - na "končni izlet" so šli vsi učenci šole (tudi tisti, ki so imeli teden za tem šolo v naravi). Končni izlet je zakon. Smo pa iz MB.

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Končni izleti šolarjev
11.6.2013 12:10:00   
nyna84
Naše so letos peljali v bolnico Franja. Ker smo v podružnični šilo, so peljali kar vse razrede skupaj (1. do 5.)
In ja, temu rečejo naravoslovni dan. user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu Bojana 29)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Končni izleti šolarjev
11.6.2013 13:33:33   
petruska
Naši pa nikamor :(, tudi jaz se rada spominjam končnih izletov, bilo je vedno lušno in zabavno.

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Končni izleti šolarjev
11.6.2013 14:20:52   
ajataja
Na naši šoli pa peljejo prvošolčke na naravoslovni tabor v planine za dva dni,tako je že nekaj let in prav tako drugi in tretji razred,pol četrti je letna šola v naravi ( 5 dni morja) peti razred je eno dnevni končni izlet,šesti razred zimska šola v naravi( smučanje 5 dni) ,sedmi razred spet eno dnevni končni izlet,osmi razred spet naravoslovni tabor 5 dni,za deveti razred pa ne vem,ker je naša zdaj v osmem in ravno ta teden uživajo na taboru.

(odgovor članu petruska)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Končni izleti šolarjev
13.6.2013 10:02:36   
SU
Pri nas so šli letos 2.r. v živalski vrt, vrtec pa (najstarejša skupina pred šolo) v Kekčevo deželo.
Se pa vedno posvetujejo s starši-ker je včasih pač plačilo malce večje.. sprejemajo tudi predloge.
So pa šli lansko leto, torej v prvem razredu, kar na en pohod in so imeli piknik...
V vrtcu pa smo imeli tudi že skupen piknik, za cel vrtec (je manjši)... pa smo prinesli nekaj peciva s sabo, vzgojiteljice so nabavile hrano (za na roštiljuser posted image )... pa organizirale so igre tako, da smo/so tekmovali med sabo... In to se mi je zdel eden najboljših zaključkov! Družili smo se med sabo, ko se drugače ne, otroci so bli vsi na kupu, ko so drugače po skupinah... Res fino.
Sama delam tudi v šoli in menim, da nek zaključek ob koncu šol. leta pa mora bit! Če že izleta ni, vsaj kakšna prireditev za starše ali pa pač za učence... Glede na zmožnosti, ki jih prej pač skrbno pretehtaš in se posvetuješ.

(odgovor članu belibeli)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Končni izleti šolarjev
15.6.2013 21:59:49   
*bubi*
Drugošolčki so šli letos z vlakom na Ptuj (iz MB), tam na grad - ogled in delavnice. user posted image



_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu belibeli)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Končni izleti šolarjev
17.6.2013 7:28:44   
mojcaziga
Pri nas gredo vsako leto na končni izlet oz. ekskurzijo user posted image
No edino petošolci nimajo posebej izleta, ker gredo junija za 6 dni na morje, šestošolci pa imajo 3 dnevno taborjenje prav tako junija.

lp

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.
BLOG: Nakupovanje ni "čas za mamo"
Tuširanje ne bi smel biti odmor, nakupovanje in pregled pri zdravniku prav tako ne. To so osnovne potrebe, ampak izgleda...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?