|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Končno
24.10.2006 20:29:45   
zorica


sem dočakala dan, ko greva z mojim user posted image v MB v amb. za neplodnost.
Sem tako optimističana, da se je končno začelo nekaj premikati oz. bova vsaj ugotovila v čem je problem.
Upam da bova kaj zvedela že jutri, vsaj ali so njegovi vojaščki ok, saj ima napotnico za spermiogram.Tako sem dobre volje, ker čutim da se najina user posted image bliža.



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Končno
25.10.2006 7:08:41   
lana38
Oh, zorica, jaz pa sem mislila, da si zagledala user posted image , ko sem videla tvoj naslov teme. No, pa bo morda zdaj, ko gresta na preglede, kaj iz tega. Upam, da čimprej, tako kot za vse nas, ki čakamo na user posted image .
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Končno
25.10.2006 8:29:40   
Kuba
Koliko časa pa že poskušata? Sta imela že prej kakšne raziskave? Kdaj točno imaš ta pregled?

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Končno
25.10.2006 8:34:11   
mala zirafa
Držim pesti da vama čimprej uspe!!

(odgovor članu Kuba)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Končno
25.10.2006 9:54:46   
Klarita
Zorica ti držim pesti in upam, da bo naš mariborski zrak ugodno in pozitivno vplival na vaju. user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Končno
25.10.2006 11:01:29   
teri
Oh Zorica jaz sem tudi mislila da si zagledalauser posted image .Dobro nič hudga,še bo!!user posted image Upam,da ti bodo v Mb odgovorili na vsa tvoja vprašanja in ti seveda pomagali,da prideš čimprej do zdravegauser posted image !Srečnouser posted image

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Končno
25.10.2006 12:59:10   
andreja2000
Hojla,tudi jaz sem mislila da si zagledalauser posted image , a verjamem,da bo kmalu dan,ko boš videlauser posted image
Veliko sreče in pozitivnih misli.

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu teri)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Končno
25.10.2006 16:25:33   
zorica

Joj punce se opravičujem za zmedo z mojim naslovom, ampak sem res bila tako srečna da sem končno dočakala po petih mesecih ta dan, da ...

V glavnem sva pravkar prišla iz MB.Kako je zgledalo ?Moj je dal ob 8 seme in sva morala priti ob 11.30 nazaj.Nisva imela niti enega izvida sabo, le napotnice.Ko sva šla ob 11.30 notri oba nama je doktor rekel, da moj sicer je ploden in da je možno zanositi po naravni poti, da pa je njegovih vojakov količinsko malo malo, in zato je odvisno v kolikem času nama uspe.

Glede na mojo bolezen - multiplo sklerozo je predlagal, da bi se odločila za izvantelesno oploditev, ki naj bi prej dala željeni rezultat in dokler sem jaz še OK.
Drugi mesec med 2 in 5 dnem ciklusa moram iti dati kri, prav tako moj lubi.Nato sva naročena 31.01.2007 na pregled, kjer bodo znani tudi izvidi.Moj lubi mora  takrat še enkrat dati seme.

Tako da plodna sva oba, le nekaj pomoči potrebujeva, če nama do takrat ne uspe.Ful sem vesela za naju, ker vem da bo čas hitro minil in da bom mogoče že najkasneje v parih mesecih srečna user posted image .Mogoče se nekaterim zdi slaba tolažba, meni je padel kamen s srca, ko vem da ostalo vse štima.


(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Končno
25.10.2006 19:00:42   
KODA
Držim pesti zate.user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Končno
26.10.2006 9:33:39   
Ayo
Joj Zorica a kar po 5-ih mesecih poizkusanja ze?! To je pa res veselje!
Pri meni mineva 9 mesecev, pa mi je g rekla, da ce do aprila ne bo nic, naj se takrat oglasim.
Tako da res cestitam in drzim pesti za user posted image  !!

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Končno
26.10.2006 9:38:45   
teri
Super Zoricauser posted image .To so dobre novice.Čestitamuser posted image Pa srečno in korajžno naprejuser posted image

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Končno
26.10.2006 15:25:52   
andreja2000
zoricauser posted image user posted image
veselim se s teboj in da ti resnično rata čim prej zagledatuser posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu teri)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Končno
26.10.2006 17:55:23   
zorica


Jaz upam in si močno želim da bi nama ratalo po naravni poti.Kakor koli ste ene ki ne verjamete v vedeževanje itd. je meni moja celo 2krat rekla da je pri mojem manjši problem.Obenem pa mi svetovala naj ne grem na umetno, ker bom zanosila po naravni poti.

Tako da bova naslednjič prosila G če lahko da mojemu kaj da bo živih spermijev dovolj, ker bi jih sedaj naj bilo manj, so pa zadosti gibljivi in plodni.Tako da je vse v božjih rokah.

Kaj mu ve predlagati za izboljšanje le tega ?



(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Končno
26.10.2006 19:56:08   
mala zirafa
Lepo da sta se rešila tega dne in da vesta pri čem sta, kar je največjega pomena.Glede moških ne vem kaj preveč.Vem samo da če so kadilci naj bi prenehali s tem in seveda zdrav način življenja, ki ga poznamo vsi.Vprašaj pušenjaka, po mojem bi on vedel 100%.

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Končno
26.10.2006 20:14:30   
suzugov
držim pesti. se ti odvali kamen od srca, ko ti nekdo da kakšen konkreten odgovor, kaj? lepo.

user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Končno
26.10.2006 20:41:08   
zorica

 Ja kamen od srca se pa mi je res odvalil.Sedaj vem da je vse v božjih rokah saj je možno da zanosim po naravni poti.

Sicer pa je tudi tako.Potrebno je le eno semenčece da oplodi jajčece,...



(odgovor članu suzugov)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Končno
27.10.2006 13:52:36   
zorica


Z mojim spet kot na začetku norouser posted image .Kdaj koli, kjer koli (v stanovanjuuser posted image ,...Sedaj ko veva kako in kaj, se nekako ne obremenjujeva preveč več s tem.

Danes je moj začel jesti tudi tablete q10 in C vitamin, jaz pa tifol.Odločila sem se, da ne bom več računala, pač pa bova user posted image kdaj nama paše, pa tudi če je to vsak dan.Pa tudi ležala več ne bom po dvajset minut na miru, kot sem to delala po ljubljenju, ker sem dobila čisto nov pogled na vse to.

Nam pa VSEM želim, da končno zagledamo magični +.

Lep dan!user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Končno
27.10.2006 18:43:30   
andreja2000
user posted image zorica,kar prav si se odločila,saj je to bolj sproščeno in če ti tako sproščenost uspeva ohraniti,potem je to super.Saj tisto računanje ovulacije,štetje in kaj vem kaj še vse pogosto počnemo,je v bistvu kar obremenilno,tako,da se mi zdi,da je ta taktika,kis i jo izbrala,zelo dobra.Nekega dne nam bo že uspelo,moramo znati biti tudi malo strpne,potem pa ja bo.
Stiskam pesti zate in ti es želim,da ohraniš to sproščenost ter postanš kmalu srečkauser posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Končno
27.10.2006 21:05:16   
zorica


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Se moram smejati sama sebi.Prej sem pisala, kako sva fajn z mojim danes kar tak user posted image ko sva zjutraj prišla iz trgovine in mene že cel čas meče od želje da lubi pride domov ker si ga nenormalno želim,...Mam občutek da se ne morem nasititi user posted image .

Pa sem sedaj glih delala on test z slino, ki ti pokaže plodnost in imam na svoj 9dan ciklusa svoje plodne dni.So se pokazali sami praproti.

Kaj želim s tem povedati.Enkrat sem že napisala, da sem prebrala, da je že narava sama  poskrbela za to, da nam sex ko smo plodne ful paše.Tako je npr. tudi pri večini živalih, da se parijo le ko so samičke plodne ( upam da ne boste zamerile primerjavo).
No želim le potrditi to teorijo.Pa nisem imela pojma, da so danes moji plodni dnevi.Celo zjutraj sem imela roza izcedek na hlačkah, pa sem sam pri sebi mislila ta user posted image pa se tokrat res vleče.

No to izkušnjo sem hotela deliti z vami, pa sem se komaj rešila M in imam že  O.Tako da računanje ne šteje kaj dosti in se ne zanašajte kaj dosti na to.



(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Končno
27.10.2006 21:54:41   
andreja2000
Tudi jaz sem to že pri sebi opazila,Tako da je narava res na naši strani,pa v tistih dneh smo tudi bolj privlačne za moške.

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Končno
27.10.2006 22:06:47   
Katrin
Lepo je brati tako vesele novice! Zorica, držim pesti za vaju, da bosta kmalu dočakala to, kar si najbolj želita!

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Končno
7.11.2006 12:16:30   
kasija78
Zorica,

Mene nekaj časa ni bilo tu oziroma sem bila bolj na psu z moralo, pa se mi niti ni dalo brat in pisat. Jaz zelo spremljam tvoje poste, ker sva ob istem času prišli na ringarajo in no, ostajali, ko so druge odhajale. Me zelo zanima, kako vama gre. Lahko se mi javiš tudi na privat. Nisem vedela, da imaš MS. Še posebaj zato upam, da vama bo čim prej uspelo, da bi ti čim manj tvegala nadaljni razvoj bolezni.

LP in dobre želje user posted image .   Kasija

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Končno
7.11.2006 18:11:32   
Jelenche
zorica

tako si pozitivna, da si še mene razveselila in nasmejala

pa .... želje je treba potešiti veš

user posted image

_____________________________

Morja ne moreš prečkati, če le zreš v vodo

R. Tagore

(odgovor članu kasija78)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Končno
8.11.2006 22:09:34   
zorica


Danes teden naj ne bi dobila user posted image .Pa veste, da se sploh ne obremenjujem več s tem.Prej sem prepričana, da pride, kot da ne pride.Vpisala sem se na aerobiko in na splošno začela minimalno razmišlajati o user posted image .

Saj želja je še vedno prisotna, ampak odkar vem, da je vse ok, le da je malo premalo semenčec, sem se čisto prepustila usodi, pa naj bo kaj mi je sojeno.Edino kar sem si prišla 100% na jasno, da ne grem na umetno oploditev.Ne gre le za  mojo odločitev, pač pa za odločitev od naju obeh.Če sva oba plodna in zdrava, je torej vse v božjih rokah in če nama slučajno ni sojeno,..Vendar pa prav tako 100% vem in sem prepričana, da bom zanosila po naravni poti.Le pustiti moram času čas.

Vem pa, da boste še enkrat brale moj naslov "končno" in takrat bo pomenilo, končno sem noseča.



(odgovor članu Jelenche)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Končno
9.11.2006 14:45:34   
andreja2000
zorica,
želiim,da vama res uspe in to kmalu.Si zelo poziitivna ,močna oseba,,ki bo  dosegla  svoj  željeni cilj.

zate,zoricauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Dež


Ko začne rahlo deževati, kaplja po kapljo, takoj odprete dežnik ali počakate, če bo nehalo ali bo začelo bolj deževati?

dežnik (20%)

počakam (80%)


Število vseh glasov: 272

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!