|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Konzilij IVF
21.4.2015 14:33:40   
Ronkolino
Pozdravljene!

Zanima me, koliko časa se približno čaka v LJ na GK, da se prejme vabilo na konzilij. Sestra mi je včeraj rekla, da bo predala dokumentacijo in da naj pričakujeva vabilo. Na vprašanje koliko časa se čaka, je odgovorila, da prav dolgo ne, ker konzilij zaseda vsak ponedeljek. Glede na "hitrost" na GK ne vem, kaj naj pričakujem.

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Konzilij IVF
22.4.2015 13:00:44   
123nina
Tudi mi čakamo na vabilo 😊 sestra kot tudi dr. Zorn oba rekla da približno čez 1 mesec naj bi prišla na vrsto 😋 zdaj pa vsak dan brskam po nabiralniku če je kaj novega 😊 za zdaj še nič 😋 napotnica bila izdana 16.4. 😊

(odgovor članu Ronkolino)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Konzilij IVF
29.4.2015 10:28:39   
zverinica#
Jaz sem imela pogovor za IVF 27.3., 7.4. pa sem že prejela vabilo na dom. Na njem piše, kdaj so ga odposlali: 3.4. -sem bila kar presenečena :)

(odgovor članu 123nina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Konzilij IVF
30.4.2015 8:32:03   
žametnica
A je katera od vaju (Ronkolino in 123nina) že dobila vabilo? Glede na to da konzilij zaseda vsak ponedeljek... Jaz čakam od 3.aprila. Vsak teden sem bolj neučakanauser posted image

(odgovor članu zverinica#)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Konzilij IVF
30.4.2015 16:30:25   
123nina
Ja jaz sem ga že dobila prejšnji ponedeljek za 20. Maj 😊

(odgovor članu žametnica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Konzilij IVF
2.5.2015 20:36:50   
žametnica
Super, to si pa kr hitro vabilo dobila, v 11 dneh. Jaz bom še malo počakala, pol bom pa kr poklicala in vprašala... A katera ve koliko časa se trenutno od konzilija do IVF čaka?

(odgovor članu 123nina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Konzilij IVF
3.5.2015 9:08:01   
123nina
Kakor sem razumela po konziliju prvo menstruacijo pokličeš in se prijaviš potem ti pošljejo vabilo za uradni sprejem kamor prideta oba in tam vama vse razložijo kako in kaj in z naslednjo menstruacijo začneš .posege delajo pa do sredine julija zaradi dopustov tako da upam da mi uspe še pred dopusti priti na vrsto :) menstruacijo pričakujem na dan konzilija in upam da se bom šla lahko kar takoj prijavit sej bom le tako prisla na vrsto pred dopusti :) upam da mi jih uspe prepričat :)

(odgovor članu žametnica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Konzilij IVF
3.5.2015 19:16:10   
Ronkolino
Tudi jaz sem dobila vabilo user posted image

Sem ga dobila v 9 dneh od zadnjega posveta.

(odgovor članu 123nina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Konzilij IVF
3.5.2015 19:17:04   
Ronkolino
Aja, tudi jaz za 20. maj.

(odgovor članu Ronkolino)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Konzilij IVF
3.5.2015 19:23:23   
123nina
Potem se pa vidimo :) jaz bom una ta najbolj žiučna tam :)

(odgovor članu Ronkolino)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Konzilij IVF
3.5.2015 19:27:56   
žametnica
Lepo! Vsem uspešno na IVF! user posted image
Jaz bom pa ju3 kar poklicala, bo že en mesec kar je bla napotnica izdana.
Morbit čakam dlje, ker sem nova in sem bila šele na prvem posvetu... Kdo ve na podlagi česa pošiljajo vabila...user posted image

(odgovor članu Ronkolino)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Konzilij IVF
4.5.2015 8:48:48   
Ronkolino

IZVIRNO SPOROČILO: žametnica

Lepo! Vsem uspešno na IVF! user posted image
Jaz bom pa ju3 kar poklicala, bo že en mesec kar je bla napotnica izdana.
Morbit čakam dlje, ker sem nova in sem bila šele na prvem posvetu... Kdo ve na podlagi česa pošiljajo vabila...user posted image


Jaz bi tudi poklicala na tvojem mestu. Ker ne vidim razloga zakaj bi toliko časa rabili, da bi šla zadeva naprej. Imata vse izvide ali še kaj čakata?

(odgovor članu žametnica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Konzilij IVF
4.5.2015 19:17:59   
žametnica
Sem poklicala. Menda manjka ena napotnica... Plus tega mora partner še 1x na spermiogram, čeprav so mu na posvetu rekli da je vse ok in da kontrola po želji.
Ojoj... in če ne bi poklicala, bi čakala do kdaj...?
Prebrala sem, da je treba met še HIV in SPB test. A to greš kar sam ali te napotijo?
Mene so do zdaj napotili samo do hormonskega testa.

(odgovor članu Ronkolino)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Konzilij IVF
4.5.2015 20:12:00   
Ronkolino
Za SPB dobiš napotnico. Če ne prej, po konziliju (tisti dan).

(odgovor članu žametnica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Konzilij IVF
8.10.2015 14:45:25   
natta
Pozdravljene!

Ker ste že vse bile na konziliju, me zanima kako to poteka. Kaj te tam sprašujejo?
Jaz sem bila na zadnjem posvetu 2.10.2015, danes pa sem že dobila pošto za konzilij. Datum imam 20.10.2015. Res nisem pričakovala, da bova tako hitro na vrsti. Rekli so, da približno čez en mesec, zdaj pa bo minilo samo 18 dni. Res sem ful vesela user posted image

Lp

(odgovor članu Ronkolino)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Konzilij IVF
8.10.2015 15:06:50   
Ronkolino
Najprej pogledajo zdravstveno dokumentacijo, malce pokomentirajo, postavijo še kakšno dodatno vprašanje. Nama je potem biologinja povedala za kakšen postopek so se odločili, zakaj in kako poteka. Socialna delavka nama je dala še list, kjer je predstavljena možnost posvojitve otroka (če pač kljub vsemu ne uspe).
Dobila sva še napotnice za transfuzijsko medicino (testiranje za spolno prenosljive bolezni) ter informacije, kdaj so predavanja za pare, ki se vključujejo v postopke OBMP.
Seveda imaš možnost tudi postaviti vprašanja user posted image

(odgovor članu natta)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vzrok za ponavljajoče splave?
Raven naravnih celic ubijalk, ki krožijo po krvnem sistemu in lahko povzročijo splav, se poveča ob stresu, kakršnemukoli...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?