|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kosilo v vrtcu in doma????
8.12.2011 13:26:07   
tweety83
Pozdrav,
mene pa nekaj zanima in sicer ali otroku ponudite kosilo tudi doma,glede na to da ga ima že v vrtcu? Naša punca ima v vrtcu kosilo ob enih in grem po njo okrog dveh (sedaj sem doma na porodniški) drugače pa hodim po njo ob pol štirih. Mož pride domov po navadi okrog pol treh in imava kosilo skupaj in tudi hčeri ponudiva če bo jedla z nama. Sicer mogoče poje par žlic juhe in malo solate,redkokdaj še kaj več,če pa ji ponudim sadni krožnik,ga pa noče ker ni isto kot tisto kar jeva midva z atijem.
Zanima me samo kako je s tem pri vas doma.....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kosilo v vrtcu in doma????
8.12.2011 13:28:43   
sazi
Mož je kosilo v službi - jkaz ne. Tako vedno doma naredim kosilo zase in za otroka (med 16. in 16:30), čeprav v vrtcu že jesta kosilo, vendar sta sredi popoldneva že lačna. In kolikor se spominjam svojega otroštva, sem vedno jedla kosilo v šoli in doma.

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kosilo v vrtcu in doma????
8.12.2011 13:28:51   
Star_a
Oba jesta kosilo tudi doma

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kosilo v vrtcu in doma????
8.12.2011 13:31:05   
zvoncki
Tudi pri nas vsi jedo kosilo tudi doma.

(odgovor članu Star_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kosilo v vrtcu in doma????
8.12.2011 13:33:45   
KOKICA32
Vedno je še doma, vendar ponavadi ne kosila, pač pa kakšno sadje, jogurt, rogljiček, keks.

(odgovor članu zvoncki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kosilo v vrtcu in doma????
8.12.2011 13:35:49   
tasa_m
Če imamo kosilo bolj pozno oz.ko je ona že iz vrtca več ali manj stalno še je doma. Je pa že blo da ko sem prišla po njo v vrtec po kosilu in ko sem ga v roku pol urce nardila doma, je jedla doma normalno. Tak,da kaj te vem, moja tamala se definitivno v vrtcu ne naje dovolj.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kosilo v vrtcu in doma????
8.12.2011 13:56:05   
josephine27
moj je kosilo tudi doma. koliko dejansko poje pa čisto odvisno od dneva. včasih samo juho, včasih kot da ne bi jedel že 2 dniuser posted image

_____________________________



(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kosilo v vrtcu in doma????
8.12.2011 14:03:26   
Bojana 29
Moja otroka imata v vrtcu kosilo ob 11.30. Ko pride mož iz službe (ob 16.00) sta oba že pošteno lačna, tako da jemo kosilo vsi skupaj. Zvečer (okrog 18.30) pa pojesta še kakšno sadje ali pa spijeta skodelico mleka.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kosilo v vrtcu in doma????
8.12.2011 14:52:40   
ronja
mene pa nekaj zanima in sicer ali otroku ponudite kosilo tudi doma,glede na to da ga ima že v vrtcu?

Absolutno. Jemo skup, ko pridemo vsi domov - navadno torej nekje okoli 16-17h, če pa ma lubi teren, pa vem, da bo prišel malo kasneje, ga če se da, počakamo, če vem, da bo ful pozen, pa jemo me 3 prej, med 15 in 16to.
Brez tega kosila sta malidve precej sitni in ni šans, da bi ju lahko dolgoročno držala na kakih sendvičih in podobnem. kak dan, ko begamo sem in tja, pa nekaj vmes pojemo, ok, ker se ves čas dogaja, ampak že naslednij dan bi se mi pa spuntali. Tako sva ju navadla, tako pa mavauser posted image .

Najbolj trapasto je, da se morava tega urnika držat tudi ob vikendih, tako da takrat kuhava dve kosiliuser posted image - sicer za taprvo samo kako juhico ali kaj podobnega, ampak mora pa bit hrana ob 12h-1h in potem spet okoli 16h, sicer je spet halo (punci sta po očiju - "lačen si ful drugačen"user posted image ).


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kosilo v vrtcu in doma????
8.12.2011 15:03:16   
HHH
tudi doma

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kosilo v vrtcu in doma????
8.12.2011 15:33:17   
Naja31
Ne. Pojesta pa kakšen prigrizek.

Mene pa zanima kako vam uspe po službi iti pravočasno po otroke, in potem še skuhati kosilo in iti še kam ven popoldan, ter potem spraviti otroka do 19.30h v posteljo? Ker meni to težko uspe že brez kuhanja kosila.


(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kosilo v vrtcu in doma????
8.12.2011 16:24:22   
HHH
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Ne. Pojesta pa kakšen prigrizek.

Mene pa zanima kako vam uspe po službi iti pravočasno po otroke, in potem še skuhati kosilo in iti še kam ven popoldan, ter potem spraviti otroka do 19.30h v posteljo? Ker meni to težko uspe že brez kuhanja kosila.



(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kosilo v vrtcu in doma????
8.12.2011 16:25:33   
HHH
IZVIRNO SPOROČILO: HHH

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Ne. Pojesta pa kakšen prigrizek.

Mene pa zanima kako vam uspe po službi iti pravočasno po otroke, in potem še skuhati kosilo in iti še kam ven popoldan, ter potem spraviti otroka do 19.30h v posteljo? Ker meni to težko uspe že brez kuhanja kosila.





Imam vrhunsko taščouser posted image

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kosilo v vrtcu in doma????
8.12.2011 16:44:58   
Paštetka
Seveda kuhamo kosilo. Juho, gl. jed, prilogo, solato. Tam nekje 16-17. ure, ko pridetaiz raznih aktivnostih.
Za večerjo pa potem pojesta kakšno sadje, jogurt. Meni se zdi to najbolj zdravo, saj mi preobilne večerje ne sedejo oz. sedejo na rit user posted image

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kosilo v vrtcu in doma????
8.12.2011 18:15:12   
ronja
Mene pa zanima kako vam uspe po službi iti pravočasno po otroke, in potem še skuhati kosilo in iti še kam ven popoldan, ter potem spraviti otroka do 19.30h v posteljo? Ker meni to težko uspe že brez kuhanja kosila.

- Delam polovični čas, tako da pridem ponju ob 15h.
- Kuhava navadno skupaj, on naredi veliko "prep-a" (torej nareže kake zadeve, umije zelenjavo, itd...
- Najini otroci niti približno ne grejo spat ob 19:30, ampak nekje ob 21:30... Tako da mi mamo 2 uri več časauser posted image .
- Vnaprej si malo sestaviva jedilnik, včasih kako stvar pripraviva (recimo če je treba fižol namočit čez noč, da se potem hitreje skuha itd...
- Čez teden jemo bolj nekomplicirane hrane, lazanja z domačimi testeninami je večkrat na sporedu čez vikend, recimo.
- Vsi smo malo usekani na hranouser posted image , nam je to večinoma fajn.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kosilo v vrtcu in doma????
8.12.2011 18:25:00   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Ne. Pojesta pa kakšen prigrizek.

Mene pa zanima kako vam uspe po službi iti pravočasno po otroke, in potem še skuhati kosilo in iti še kam ven popoldan, ter potem spraviti otroka do 19.30h v posteljo? Ker meni to težko uspe že brez kuhanja kosila.




V bistvu nikoli nismo razmišljali, da to ne bi šlo skoz in nam je logično, da imamo kosilo, ko pridemo vsi domov. Tudi najini starši s to počeli.
V trgovino gremo vsak dan sproti oz.kupimo sproti kaj bomo kuhali. Z možem se zmeniva, glede na ro kateri ima več časa. Otroci pridejo domov okrog štirih z raznih aktivnostih, jaz pa ta čas kaj skuham ali pa mož.
Potem gremo kam ven, ob šestih smo ponavadi doma. Naloga, igra, ob pol sedmih tuširanje,pravljice in spat

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kosilo v vrtcu in doma????
8.12.2011 18:28:23   
**NiNa**
joj to kosilo....
jaz vedno kuham kosilo doma za vse, samo naša triletnica skoraj nikoli noče jest doma. Ob 12 ih imajo v vrtcu kosilo, ob 16ih ko mož pride pa še doma. Pravi, da ni lačna user posted image . Ponudim ji vedno, poje pa zelo redko.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
8.12.2011 18:36:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu **NiNa**)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
8.12.2011 18:39:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kosilo v vrtcu in doma????
8.12.2011 20:23:41   
lenčy
naš tudi je 2x. kosilo ima od 12h do 12.30, pridem ga iskat ob 13.30, da skupaj jemo ob 14., ko moj pride na malco. in vsakič poje še za en dobr obrok, kar se tudi jaz čudim. v vrtcu sicer pravijo, da velik poje, sam js ne verjamem, ker pol ne bi tolk pojedel. ne vem, kaj bi bilo, če bi ga ob treh prišla iskat...

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kosilo v vrtcu in doma????
9.12.2011 7:36:21   
lenika83
V našem vrtcu je med 11.00 in 11.30 kosilo, potem med 13.30 in 14.00 pa malica. Bejba gre domov okrog 14.30. Doma imamo kosilo nekje okrog 15.30 in ji vedno ponudimo, ampak večinoma poje zelo malo ali nič. Je pa odvisno od tega kaj jemo za kosilo, če ji je nekaj dobro, potem poje tudi celo porcijo, če ji ni dobro, pa samo 1 žlico.


IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Mene pa zanima kako vam uspe po službi iti pravočasno po otroke, in potem še skuhati kosilo in iti še kam ven popoldan, ter potem spraviti otroka do 19.30h v posteljo? Ker meni to težko uspe že brez kuhanja kosila.


Kosilo nas vsak dan čaka (kuha moj ata za vse). Drugače ne vem kako bi nam zneslo iti še ven, ker pridemo domov večinoma čez 15.00 in je eno uro kasneje že tema.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kosilo v vrtcu in doma????
9.12.2011 8:58:12   
tweety83
Glede kuhanja kosila in vseh ostalih stvari - ko še nisem bila na porodniški je moj dan potekal nekako takole - 5:30 sem se vstala zrihtala,ob 6:00 zbudila bibo jo zrihtala,ji dala mleko za spit pa sva šibali v vrtec. Ob 15:30 sem prišla po njo,doma do konca pripravila kosilo (ki sem si ga že prejšnji dan pripravila),smo se najedli,hitro pospravili in šli ven. Za drug dan sem kosilo kuhala popoldan ali zvečer (odvisno od tega ali smo bili doma ali kje drugje),ostale stvari pa sem zrihtala nekaj popoldan,nekaj pa ko je šla biba spat. Jaz sem se tako navadila in tako mi je vedno vse zlaufalo - upam da mi bo tudi sedaj,ko sta dva otročka.....

(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kosilo v vrtcu in doma????
9.12.2011 9:16:35   
pety78
Kosilo nas vsak dan čaka (kuha moj ata za vse). Drugače ne vem kako bi nam zneslo iti še ven, ker pridemo domov večinoma čez 15.00 in je eno uro kasneje že tema.


Saj verjetno ni vprašanje zgolj za zimski čas. Poleti je svetlo do 21. ure. user posted image Sicer pa se tudi po temi da biti zunaj. Menda...jaz sem raje na toplem. user posted image

Pri nas je pa tako, da včasih kuham kosilo, včasih pa pojemo kak jogurt, sadje, rogljičke, ....Sploh 2x na teden, ko moram po službi v šolo po sina, v vrtec po tamalo, med tem 6 letnik doma hitro nekaj poje, saj ga že peljem na plesne vaje. Čez eno uro pa s tamalo nazaj ponj. In mi res ne uspe še kuhati. Še pojesti nimamo časa. user posted image


_____________________________



(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kosilo v vrtcu in doma????
9.12.2011 9:44:40   
t5t6
Vedno jejo kosilo tudi doma, mogoče ne pojejoo vsega ampak rajši jim ponudim kosilo, kot, da jim delam neke popoldanske sendviče.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kosilo v vrtcu in doma????
9.12.2011 9:58:18   
ronja
Aja, kar se tiče "bit zunaj", pa je tako, da gremo navadno po vrtcu na igrišče (zadnje čase ne vedno, ker pač to ni bilo najboljše za 3.user posted image , ampak recimo včeraj smo bile), pa potem domov, skuhat, se malo poigrat, pripravit za spat, pravljica,...

Pri nas je bolj problem v prehodnih časih, ko je še dovolj toplo, da si lahko dalj časa zunaj in vseeno se dovolj hitro stemni, da ne moreš it 2x kot poleti... Takrat pa včasih naredim kako juhico prejšni dan, jo v službi pogrejem, nalijem v termosko, ki jo imam seveda s seboj, pa zraven spečem kake kruhke (prejšnji dan, seveda, ne v službiuser posted image ) in imamo to potem za eno hitro kosilo v parku. Če imamo pač namen kam dalje it. Zdaj bomo tako verjetno bolj vezani na dom nekaj časa...


< Sporočilo je popravil ronja -- 9.12.2011 10:00:45 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?