|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: Kostanj, hobotnica, lignji 28.9.2008 16:37:29
|
|
|
|
Pikapolonica_
|
Kostanj zna napenja. moj sin ga je jedel tudi nekje okoli 10m prvič. Lignje po enem letu in to panirane, na žaru jih še ni poizkusil (novembra bo 2leti). Hobotnico pa je tudi že jedel okoli leta in pol, poleti jo zelo rada pripravim pod peko, skupaj s krompirjem in bučkami.
|
|
|
|
|
RE: Kostanj, hobotnica, lignji 28.9.2008 18:58:57
|
|
|
|
Primoza
|
Hobotnico in lignje po mojem lahko je, za kostanj pa je bolje še počakati.
|
|
|
|
|
RE: Kostanj, hobotnica, lignji 28.9.2008 19:35:57
|
|
|
|
madasa
|
Za mehkužce sem jaz slišala, da ni fajn pred 1 letom. Za kostanj pa ne vem, samo vem da je "težka" hrana oz napenja. Lp
|
|
|
|
|
RE: Kostanj, hobotnica, lignji 28.9.2008 19:44:04
|
|
|
|
kaya2007
|
jaz bi vse to dajala tam nekje proti 1 letu...tako čisto po filingu.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiDojenček in poletje: 5 nasvetovVročina lahko "zdela" tudi dojenčka, zaradi česar se mu lahko podre njegov ritem. V poletnih mesecih zato bodite čim b...
Dojenček ponoči ne spiJe nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zadnje s foruma
ime za punčkomadjancakatero vam je lepše?Metka (
62%)

Žana (
38%)
Število vseh glasov: 206Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!