|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kotna masažna kad
2.4.2007 13:33:45   
zofa
Končno smo uspeli prihraniti toliko denarja, da si bomo lahko kupili kotno masažno kad, katero si močno želimo (do sedaj smo imeli le tuš kabino).
Radi bi imeli masažo tako zračno kot vodno in ne bi radi kupili kakšne prav poceni variante,po kateri bi morali kar naprej klicati serviserja. Kašne so vaše izkušnje , oz. kje v Ljubljani imajo ugodno ponudbo takšnih kadi.Hvala za odgovore!!!  

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kotna masažna kad
2.4.2007 13:40:54   
Anonimen
V Merkurjevih centrih imajo od Kolpa san. Midva imava to pa sva full zadovoljna. Pa Kering v Ljubljani ima tudi veliko izbire. Nahaja pa se za Intersparom Vič.

(odgovor članu zofa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kotna masažna kad
2.4.2007 13:53:32   
Anonimen
Kolpasan ima tudi na netu svoj katalog. Midva sva šla v merkur, si izbrala njihovo banjo in tej so potem naredili šobe, take kot so nama pasale in bile všeč, pravtako na mestih, ki sva si jih želela.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kotna masažna kad
2.4.2007 19:23:28   
malecka
pri nas so tast in tašča ful navijali za to banjo, zdaj pa je samo za pucat. se noben not ne masira......
Po moji logiki škoda denarja za to, sicer pa to je moje mišljenje.user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kotna masažna kad
2.4.2007 19:47:00   
rija
Mi jo imamo in je ena najbolj zgrešenih investicij v naši bajti.

Brez veze.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu zofa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kotna masažna kad
2.4.2007 19:47:54   
Anonimen
Rija a je to mogoče,da je pri vas kaj zgrešeno?user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kotna masažna kad
2.4.2007 19:55:11   
rija
Ojaaaaaaaa...in pospešeno delamo na tem, da bomo zgrešene stvari popravili user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kotna masažna kad
3.4.2007 16:16:06   
Annny
Masažno  kad smo vgradli pred dvema letoma in nam je na žalost popolnoma odveč.
Jaz imam najraje kar tuš, moj možek pa se sicer rad namaka, ampak mu je čisto vseeno ali v masažni ali navadni kadi.
Tako da..jaz osebno se v novi hiški verjetno ne bi odločila za masažno kad, ampak navadno, pa tisto veliko. 

(odgovor članu zofa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kotna masažna kad
4.4.2007 11:47:52   
k1
to sem tudi sama spraševala leto dni nazaj. mi smo jo nabavili - v termotehni ali termotehniki, nekaj takega, in NI NAM ŽAL!!!! je redno v uporabi in ni ga boljšega kot sprostitev v njej. imamo tudi tuš, ampak je kad tedensko redno v uporabi. pri vseh treh.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kotna masažna kad
4.4.2007 23:07:57   
petra81
Mi jo imamo tudi in meni pa tudi tamali je zelo fajn! Je sicer masažna, a masaže sedaj skoraj ne uporabljamo!! Meni je super!

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kotna masažna kad
5.4.2007 18:40:32   
kaya2007
Najbolj kakovostne naj bi bile banje firme jacuzzi, vendar se jaz nisem odločila zanjo, ker mi ni bil všeč dizajn. Kupila se Albatros masažno banjo z vsemi možnimi funkcijami  in sem zadovoljna, serviser pride takoj ko ga rabiš (nisem ga rabila, ker bi se kaj pokvarilo, ampak da mi je povedal kako jo postaviti v kopalnico).

(odgovor članu petra81)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
5.4.2007 20:47:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?