|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kotno korito
28.6.2006 20:48:09   
Seven*
Ima kdo? Izkusnje? user posted image

_____________________________

Gospa sem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kotno korito
28.6.2006 21:07:56   
Anonimen
moja mami..lijak k lijak

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kotno korito
28.6.2006 21:50:05   
ma19teja
Mi ga imamo, pa ga v novi kuhinji ne bom več imela. Nekako se ne počutim dobro. Mogoče, ker sem bila prej (pri mami) navajena na več prostora ne vem. Izgleda pa lepo.... sam kaj ti to pomaga. Zdaj bom v kot dala kotno mikrovalovko...

Lp, Mateja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kotno korito
28.6.2006 21:54:44   
Seven*
Kaj te je pa motilo? A da je premajhno? Meni edino to pusca dvome..

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu ma19teja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kotno korito
28.6.2006 23:30:25   
mala maja
joj zdej sem pa tud jaz v dvomih. Namreč v hiški imamo vse pripravljeno za kotno korito, samo dokler ni pogibsano se še da kopat.user posted image user posted image

mateja tud mene zanima kaj te je motilo??????

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kotno korito
29.6.2006 0:06:31   
Sonrisa
Mi ga imamo in mi je super! user posted image  Ne vem, kaj druge moti. user posted image  Res je eno korito bolj majhno, ampak saj je drugo normalno veliko. No, mi imamo pomivalni in mi glih ni treba pomivati na roke, čeprav se komot tudi "peš" pomije. Pa še pult imamo na obeh straneh, tako da je ogromno prostora okrog.
Midva sva najprej hotela kotni šporget (steklokeramična + pečica), pa je preveč prostora šlo v nič in sva se potem odločila za korito. Spodaj v omari je pa itak ogromno prostora za koš, čistila, krpe ...
Torej - ne zamenjam! user posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kotno korito
29.6.2006 0:52:33   
ma19teja
No sem slikala in dala v album. Sam glih pospravlala pa nisem.user posted image

Sem desničarka in mi malo korito na levi služi samo kot odlagalno korito. Ni mi na roko in pika. Sploh ga ne morem uporabljati. Še posebno sedaj ko sem user posted image imam absolutno premalo prostorauser posted image . Do kruha (modra posoda) zelo težko pridem.

No in ker malega korita ne uporabljam, se ta dostikrat zamaši. Pa ne mečem vse živo noter, sam enostavno butne od tavelikega tja in se nabira v tamalem odtoku. Pol pa smrdi....user posted image in je treba to čistit.....

Ne vem ne znam vam kaj bolj konkretno odgovorit. Jaz osebno se ga v 4 letih nisem mogla navaditi. Takrat, ko sva opremljala to stanovanje nisem imela kaj dosti izkušenj.

Same boste mogle precenit, to je samo moje mnenje!!!! Še najbolj boste občutile na lastni koži. Veliko užitkov pri opremljanju.

Lp, Mateja




(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kotno korito
29.6.2006 7:20:14   
Mana
No še moje mnenje, ki pa je po 10 letih uporabe še vedno pozitiven. Če bi ga še enkrat dajala bi ga spet. user posted image

(odgovor članu ma19teja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kotno korito
29.6.2006 9:05:18   
asso
Jaz imam pa kotni štedilnik in sem prezadovoljna z njim...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Mana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kotno korito
29.6.2006 9:22:25   
kalbo
V kotnem koritu je čist zadost placa. Sej menda ne načrtuješ nove kuhinje brez pomivalca.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kotno korito
29.6.2006 20:28:02   
k1
tudi mi bomo meli v enem kotu pomivalno v drugem pa steklokeramično

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?