|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kranj-Tolmin
11.6.2007 19:30:22   
Anonimen
Zanima me, katera je najhitrejša pot iz Kranja do Tolmina?
Sem že gledala na zemljevidu, pa ne vem kakšna je pot čez Škofjo Loko in Žiriuser posted image  ali tam po drugi-vijugasti cesti. A tam so sami hribi ali kajuser posted image . Pa če katera še mogoče ve koliko časa rabim do tja.

V petek imamo namreč sindikalni izlet user posted image in gremo na raftinguser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kranj-Tolmin
11.6.2007 19:41:23   
bamby



Ta pot, ki jo omenjaš, traja do Idrije cca 1h, potem pa še do Tolmina tudi cca 1h. Torej 2h. Cesta do Žirov je kar vredu, dokaj ravna, v nekaterih predelih morda malo ozka, pa ni sile. Iz Žirov proti Idriji je pa cesta, ki pelje najprej v hrib in nato v dolino. Je ovinkasta in malo ožja,pa ne toliko da se ne bi dalo peljati po njej, saj nekateri hodijo dnevno po njej v službo. Potem, ko se spustiš v dolino, pa prideš na regionalno cesto Idrija-Tolmin. Do Želina je kar vredu, potem pa je v nekaterih predelih še kar ozka, ampak so v nekaterih odsekih semaforji, ki se odpirajo/zapirajo samo, če grejo skozi tovornjaki, ker se dva kamiona ne moreta srečat. Od Mosta na Soči je pa še 5 minut do Tolmina, lepa cesta, slikovita narava.... 



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kranj-Tolmin
11.6.2007 19:56:29   
Anonimen
Uh, hvala za pojasnilo. A mogoče še veš koliko km je do tja?
Sem še gledala tisto pot čez Planinp pri Cerknem/Stražo. A tista je pa slabša ali kako? Ker ta čez Žiri mi je nekam okrog ritiuser posted image . No, saj če se bolj normalno pelješ je bolje malo več km naredit.

(odgovor članu bamby)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kranj-Tolmin
11.6.2007 20:04:17   
bamby




Čez Stražo nisem nikoli hodila. Imaš pa možnost na Trebiji, da greš za Cerkno. Ta varianta je pa še bližja kot Žiri - Idrija. Greš ravno tako za Škofjo Loko in potem proti Žirem, le v Trebiji imaš odcep za Cerkno (zaviješ desno). Iz Cerknega se pelješ do Želina in potem po isti poti do Tolmina.
Koliko je to km, pa res ne bi vedela povedat. Za čas sem pa že povedala. Če so šoferji bolj spretni, se seveda čas lahko tudi skrajša user posted image . Profitiraš pa sigurno ne prav dosti.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kranj-Tolmin
11.6.2007 20:12:46   
Anonimen
kranj-šk.loka-trebija-cerkno-želin-tolmin ...prideš v cca 1,5 uri...iz šk.loke do cerkna vem da je 37 km,iz cerkna je še cca 30 min do tolmina...

(odgovor članu bamby)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kranj-Tolmin
11.6.2007 20:32:57   
Jessy
Ta pot, ki ti jo  omenjata bamby in mamajetu je vredu, tako da nimaš nič bat. Res pa je, da na ta konec ne boš našla ceste, ki bi bila brez ovinkov. user posted image

< Sporočilo je popravil Jessy -- 11.6.2007 20:34:20 >


_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kranj-Tolmin
11.6.2007 20:44:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jessy
ta konec ne boš našla ceste, ki bi bila brez ovinkov. user posted image


Kaj? Ste predolgo cesto kupili pa ste jo morali malo zaviti?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hvala punce. Mi je malo odleglo. Sem mislila, da so hujše rovte, tam čez kake vršaceuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Jessy)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kranj-Tolmin
11.6.2007 20:48:02   
Jessy
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Jessy
ta konec ne boš našla ceste, ki bi bila brez ovinkov. user posted image


Kaj? Ste predolgo cesto kupili pa ste jo morali malo zaviti?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hvala punce. Mi je malo odleglo. Sem mislila, da so hujše rovte, tam čez kake vršaceuser posted image user posted image user posted image .



user posted image user posted image user posted image  Nič bat, ni tako hudo kot za na Vršič! user posted image user posted image user posted image  
Zagotovo se boš peljala po gozdu, sam so to čist običajne ceste!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kranj-Tolmin
11.6.2007 22:30:26   
Anonimen
Pa ne vem, ce je Vrsic husji od ceste v Idrijo user posted image  

Mene se caka ta podvig - moram ockata peljat baje. user posted image  Od Skofje Loke do Zirov je super cesta - lohk v 5. vozis user posted image

(odgovor članu Jessy)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kranj-Tolmin
12.6.2007 6:22:12   
AnBan
KR-Šk.Loka-Gorenja vas-Trebija- Cerkno-Tolmin.

Čisto običajna cesta...BTW izpit se dela zato, da se zna voziti, pa ni važno kako je cesta postavljena.

_____________________________

[



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kranj-Tolmin
12.6.2007 7:28:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: AnBan
BTW izpit se dela zato, da se zna voziti, pa ni važno kako je cesta postavljena.


Ne sprašujem zato, ker ne bi znala vozit, ampak zato, da bi čim lažje in hitreje prišla do cilja.
A veš, eni moramo še otroka peljat v vrtec in ga ne bi rada vozila ob 5-ih zjutraj.user posted image
Vseeno hvala za nasvet čeprav z grenkim priokusomuser posted image .

(odgovor članu AnBan)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kranj-Tolmin
12.6.2007 10:28:08   
Anonimen
mislim da je ta pot nahitrejša
kr-šk.loka-trebija-cerkno-želin-most na soči-tolmin

če greš češ žiri narediš kr par dodatnih km... iz idrije do tolmina rabim jaz cca 40 min (ko greva z mojim služben-pod 80 km/h pa ne gre...)


kaj hudiča boš pa v tolminu??

dol je en zabačen konc...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kranj-Tolmin
12.6.2007 11:18:37   
Anonimen
 
IZVIRNO SPOROČILO: mamajetu

kaj hudiča boš pa v tolminu??

dol je en zabačen konc...user posted image user posted image user posted image


Poglej prvi post ali pa moj podpis.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kranj-Tolmin
12.6.2007 11:21:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamajetu
če greš češ žiri narediš kr par dodatnih km... iz idrije do tolmina rabim jaz cca 40 min (ko greva z mojim služben-pod 80 km/h pa ne gre...)


Tega se najbolj bojimuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kranj-Tolmin
12.6.2007 11:23:48   
Anonimen
Kakšno je kaj stanje v Škofji Loki ob 7-ih zjutraj tam pri vhodu v Polansko dolino? Tam na tistem ozkem delu se zna zabasat. Ali je mogoče tam že kak semafor?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kranj-Tolmin
12.6.2007 13:02:53   
AnBan
Se opravičujem...enostavno zadnje čase srečujem preveč ljudi, ki jamrajo kako je kje cesta ozka in ovinkasta in breg in gor in dol. Ja pa kaj?

Jaz se ne obremenjujem kakšna je cesta, temveč raje uživam v naravi okrog.

V Loki pa zna bit gužva, samo to ti vzame največ 15 minut za prist čez.

Čez Idrijo je pa brezveze hodit.

Imaš pa še varinato čez Baško grapo, če se ti zalušta druge poti nazaj.

_____________________________

[



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kranj-Tolmin
12.6.2007 14:42:46   
Anonimen
Saj, nazaj bi šla jaz čez Portorož, če bi lahkouser posted image user posted image user posted image . Meni je vožnja čisti užitek.

Me pa malo skrbi zjutraj, ker moramo biti točni in se ne bi rada lovila po tistih rovtahuser posted image  (nočem, da me italijani ustavijo nekje v benetkahuser posted image user posted image user posted image ).

(odgovor članu AnBan)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kranj-Tolmin
12.6.2007 16:15:45   
bamby




Nič bat user posted image user posted image user posted image . Kar tako pojdi, kot smo že rekli. Kranj-Šk.Loka-Trebija-Cerkno-Želin-Most na Soči-Tolmin. Ta je sigurno najkrajša pot, dolga cca.1h in pol.
Če se pa bojiš, da boste zamudili, pa pojdite 30-45 minut prej, pa boste ziher.

Mimogrede, če že greste na rafting, zakaj pa ne greste raje v Bovecuser posted image  Tam je ful dobro, sem bila že 2x.user posted image user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kranj-Tolmin
12.6.2007 17:33:25   
Anonimen
Ja, dokler firma časti, mi je vseeno kam grem na raftinguser posted image .
Še enkrat hvala vsem, ki ste mi pomagaleuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu bamby)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kranj-Tolmin
12.6.2007 18:26:13   
Mojca20
Boinska Bistrica pa skozi tunel z avtovlakom! Pa še dogodivščina te čaka :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kranj-Tolmin
12.6.2007 23:14:39   
Jessy
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Saj, nazaj bi šla jaz čez Portorož, če bi lahkouser posted image user posted image user posted image . Meni je vožnja čisti užitek.



Ko preživiš rafting, pejt iz Tolmina na Novo Gorico, pol pa čez mejo proti Trstu, pa proti Škofijam....sej od tam naprej pa pot poznaš...user posted image user posted image user posted image

Fajn se imej, kjerkoli že boš!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kranj-Tolmin
13.6.2007 17:27:09   
bamby



Potem grem pa še jaz z njo. Me vzameteuser posted image user posted image user posted image ????



(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kranj-Tolmin
17.6.2007 14:39:05   
Anonimen
Evo, musklfibr je mimouser posted image . Zdaj končno lahko napišem kaj več kot le dva stavkauser posted image .
Kaj naj rečem? Ludo i nezaboravno!!!!
Do Tolmina sem rabila 1,5 ureuser posted image , tako da sem lahko šla še v trgovino in tankat. Cesta je ok. Edino tam čez Cerkno je na nekaterih mestih precej ozko. V enem ovinku bi skoraj ven zletela, ker sem pozno videla, da je 180 ovinek.
Na raftu je bilo isto noro. Super vodičauser posted image . Na začetku se je vsul dež, skoraj toča, bliskalo in sekalo je. Ma nor občutek! Potem smo imeli še piknik in skupinske igre (t.i. team building). Komaj čakam slike, da jih moj šef da na net.
Nisem šla čez Portorož nazaj, ker je bil zvečer dež. Smo imeli pa v mislih, ja. user posted image  Eni so bili kar za.user posted image

V glavnem. Priporočamuser posted image . Ni tako strašno na raftingu kot sem mislila, da bo.

(odgovor članu bamby)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...
Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?